Губки-уточкой• вчера в 20:52

Йеллоустоун

С такого начинать смотреть?
Налитое яблочко• вчера в 20:53
З першої серії спробуйте
Мій улюблений серіал
Лика-прилипка• вчера в 21:05
Я три раза начинала. Не моё
Сало не люблю• вчера в 21:05
Я на нього довго настроювалася, але потім дивилася з захопленням. серіал атмосферний, сильний. Гра акторів по вищому балу. Мабуть мені треба його передивитися, оновити спогади.
Басноплетка• вчера в 21:08
Классный сериал. Главное начать.
Organic• вчера в 21:10
Якась фігня з зірковими акторами. Головний мінус це абсурдний сюжет і нелогічні характери персонажів. Хоча гра акторів заслуговує поваги
Кашпо• вчера в 21:17
С вулкана начните