Шлях до зірок• 06 декабря в 11:58
Квитки Перемишль-Краків: треба купувати завчасно?
Чи можна придбати під час проходження контролю у Перемишлі? Хто знає, скільки прикордонники будуть тримати у черзі, то чи варто наперед квиток купувати? Буває таке, що квитків не буде на їхні інтерсіті?
Черпак_для_фантазий• 06 декабря в 12:14
Я обычно покупала уже в поезде или по прибытию. Если не было билетов на поезд, шла на автостанцию на автобус всегда были
Треба підробіток• 06 декабря в 14:12
Я влітку брала, як проходила вже контроль. Нас було 4. Сиділи по 2 в різних купе. Там кожну годину вони їздять
Шлях до зірок
• 06 декабря в 14:30
Ответ дляO-Yumi
Купувала декілька днів тому на інтерсіті Краков-Перемишль на 23.12. На деякі рейси квитків вже нема зовсім. Ледь взяла без місць, тобто стоячі. Ну, тут перед святами ажиотаж, але я би брала заздалегідь.
А в якому додатку купуєте pkp чи колео?
Звожу з розуму• 06 декабря в 15:05
Ответ дляШлях до зірок
А в якому додатку купуєте pkp чи колео?
Колео
Шлях до зірок
• 06 декабря в 16:13
Ответ дляЗвожу з розуму
Колео
Підкажіть, будь ласка, а куплений онлайн квиток у поїзді треба якось валідувати? Є якісь там термінали при посадці? Читала наче, що в якомусь транспорті мають бути валідатори і якщо не відсканувати квиток, то буде штраф. Чи, може, це в електричках, що до аеропорта підвозять...
Треба підробіток• 06 декабря в 17:14
Ответ дляШлях до зірок
Там ходит контролер и валидирует
Звожу з розуму• 06 декабря в 18:09
Ответ дляШлях до зірок
Мы ехали Перемышль Жешув, был контролёр, кстати, у него я лично видела тоже билет покупали, об электричке не скажу, мы такси брали, но, даже,если и так, думаю, что вам помогут местные
Звожу з розуму• 06 декабря в 19:55
Ответ дляСкорая помощь
там дорожче
Ну, в мене інший досвід, я дешевше брала, це польский застосунок