Регионщица• Изменено сегодня в 13:39

Дівчата в кого недавно чи зараз був схожий вірус чи що?

Син пару днів тому жалівся що трохи голова побалює після школи, міряли темпу то була 37.2 але на ніч 36.6 то в школу пішов зранку,а сьогодні зранку в мене з не с того не з сього почало морозити, потім в жар кинуло темпа піднялася до 37.3 потім за кілька годин спала до 36.7 а ось знову
В горлі зовсім легке печіння, не знаю чи повʼязано і голова болить жахливо
І трішки якби в шлунку спазми якісь, син говорив що теж трохи побалював живіт і сьогодні в нього зранку теж каже голова і 37.3
Просто вперше стикнулася і якось це не типово, бо в основному нежить і тд
Баррикадница• сегодня в 13:42
А ребенка в школу больного выперли. Потерпит.
Сусідка знизу• сегодня в 13:42
У дочки было
Но ночью высокая температура и горло и сильная слабость
Тошнило
Лежала дома пластом двое суток
На третий день стало легче
16 лет. Это как раз на этой неделе
Сейчас ещё кашель есть
автор Регионщица • сегодня в 13:43
Ответ дляБаррикадница
Так на ночь было 36.6 и утром ничего также
Я никогда больного не пускаю в школу
Баррикадница• сегодня в 13:44
Ответ дляРегионщица
Я никогда больного не пускаю в школу
Но по симптомам то ему нехорошо было, он же сам вам сказал.
Такое, легкий энтеровирус, ноу драма.
автор Регионщица • сегодня в 13:45
Ответ дляБаррикадница
Такое, легкий энтеровирус, ноу драма.
Просто подумала, что совпало как то
А энтеровирус может быть без рвоты и поноса? Но в животе спазмы немного переодически и бурлит
Баррикадница• сегодня в 13:45
Ответ дляРегионщица
Просто подумала, что совпало как то
Конечно, этих энтеровирусов сотни
Пацака-задирака• сегодня в 13:46
Ми тільки перехворіли таким. Не звернули увагу на головний біль та температуру, бо вже лікували ГРВІ.
А виявилось ГРВІ + норовірус.
Нудота, діарея по 2 дні в кожного. Далі кращає. Але похворіли всі в сім´ї. І ця штука сильно заразна.
автор Регионщица • сегодня в 13:46
Ответ дляПацака-задирака
А виявилось ГРВІ + норовірус.
Теж апетиту не було і особливо ніяких симптомів як при звичайному орві? А яка темпа була?
Пацака-задирака• сегодня в 13:47
Ответ дляРегионщица
37.3 в дитини. 37.1 в дорослих
Пацака-задирака• сегодня в 13:48
Ответ дляРегионщица
Спочатку трохи занудило та не було апетиту. Потім вже блювота та діарея різко починались.
Електроліти пили потрошку.
Коплю на груди• сегодня в 13:55
Желудок может давать температуру