пАлАвинкА• сегодня в 17:29

Наші все ж готувались в 21-22.

Пристайко зізнався, що напередодні нападу "готувалися резервні локації для української влади у Лондоні", "готували рахунки для державних коштів" і "електронні ресурси телебачення, включно з приватними (!) компаніями"......
Таро Клеопатра• сегодня в 17:31
Вы только это узнали
куркулиха• сегодня в 17:32
Та все вони знали. В грудні 2021 в Києві було тестування систем оповіщення.
Тут надолго• сегодня в 17:32
То не наші! То гниди і криси з Урядового кварталу і 95 борделю.
Танцепесенная• сегодня в 17:32
Еще не то вскроется, еще и не так офигеем, мягко говоря.
Зайканалужайке• сегодня в 17:33
Які молодці! Для себе коханих гарно підготувались
автор пАлАвинкА • сегодня в 17:35
Ответ дляТанцепесенная
та деякі уже..
’Зина Уманец
Я бачила все на власні очі! Каховка. Каховський район,Херсонська область.
Перше- проложили асфальт,якого не бачили ми десятиріччями. А тут!!! Турецькі робітники трудяться день і ніч! Будуємо дороги! Техніка найновіша! Кипить робота! Думали для нас, а нєєєє...для російських танків! Які 24- го лютого були вже в моєму місті Каховка!
Прогулочною ходою вони прийшли до нас.
Виїхавши з міста, ми вже обгоняли колони БМП і танки,які прямували до ГЕС.
Наша дача в,Кринках, які стерли з лиця Землі. До вторгнення по дорозі на дачу з Каховки і назад, ми наблюдали блокпости . Молоді військові чергували по довжині канала магістрального. По всіх його рукавах. Я це точно знаю,бо мій чоловік зазвичай брав із собою пачку цигарок,хоча сам не курив. Для хлопців,які жестами просили закурити. Це було постійно. Ми вітали один одного і бажали гарного дня. За декілька тижнів до вторгнення нікого на блокпостах не стало. Зникли віськові
Мені телефонували друзі з Джанкою і казали,що готується щось. Бо на Ж/Д вокзалі в Джанкої повно військових Переважно восточної зовнішності.
Я відмахнулася,сказавши,що нас ніхто ні про що не попереджає. ’ Тиша та гладь, та Божа благодать’ і що пу не посміє напасти. Я була впевнена у цьому з дитячою наївністю🥹💔 А вранці вони вже приперлися(
Так що розповідаю,як на духу! Про те,як нас правітєльство захищало( До речі! Жодного поліціянта в місті вже не було!!! Їх попередити не забули!’
пьЯНА• сегодня в 17:35
Я теж готувалась, купили їжі на місяць, запас води, документи поробили і копії завірили і відправили родичам
Але нам казали декілька тижнів пересидіти прийдеться
А прийшлось таки виїхати
ИграйМойГормон• сегодня в 17:35
А мудрому наріду про шашлики розказували
Я не в теме• сегодня в 17:38
Він хотів свалить і поки сидів у бункері, люди самі організувалися і як могли протистояли. Згадайте, що в перші дні блокпости тероборона організовувала,а де була поліція чи військові? Де вони всі були, що під Києвом всі військові частини були пусті?
Да, звалить вони планували, а коли побачили, що прості люди боряться, то із бункеру пішли кружечки в телеграм і заробляння грошей на військовій і волонтерській допомозі. Не звалили вони, бо побачили бабло.
Хлопаю ресницами• сегодня в 17:42
Скажу так-знали, готувались, але ніхто не був впевненим до кінця.
В нас іноземці роблять замовлення.Дуже дорогі,і потребують певних секретних технологій на виробництві.Працювали без проблем всі роки.І ось в грудні 21 замовники(європейські великі компанії),стають на паузу,і щось там лепечуть незрозуміле.В кулуарах привід-потенційна загроза війни.Ми не віримо,вони теж.І зрештою на початку лютого вони кажуть готувати обладнання на квітень.Починаються поставки сировини,всі налаштовані оптимістично,і тут 24.02.22...
Це не прості компанії-державні.Стовідсотково користувались розвідданими.
Elena_Kiev_Solomenskiy• сегодня в 17:40
и бронежилеты готовили, но на Ермака не налез
Мастер Класс• сегодня в 17:41
Розкішна стаття. Столиці та Маріуполю нічого не загрожує. Увага на дату. https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/22/7324934/
Янка-угомонись• сегодня в 17:41
Восени в групі класу писали зібрати тривожні рюкзаки і воду в підвал щоб занесли, ще крик почався, що бутлі з класу забрали і спустили в підвал. Ніхто не хотів в це вірити - так, але озвучували. Швидко забувається, як воно тоді було
Elena_Kiev_Solomenskiy• сегодня в 17:43
в день перед вторжением машины ОБСЕ вереницами покидали Киев, что меня очнеь удивило. ОБСЕ- русс. организация. Оставалось жить спокойно не больше 12 часов.
lilul990• сегодня в 17:44
Ответ дляпАлАвинкА
та деякі уже..
’Зина Уманец
Прогулочною ходою вони прийшли до нас.
Який брєд. Танки для того і танки що вони призначені їхати по труднодоступним дорогам. Люди не дуже розумні які пишуть про дороги і танки
Я не в теме• сегодня в 17:47
Удалено администрацией...
Хлопаю ресницами• сегодня в 17:46
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Тому що розвідка донесла, що тим рос.військовим хто знаходиться біля кордону з Україною, видали карти України, і відібрали мобільні телефони. Це було сигналом що ось ось щось почнеться.
автор пАлАвинкА • сегодня в 17:50
ось що говорить Пристайко..
https://www.youtube.com/shorts/TjX-wdtH6vM?feature=share
Prervana• сегодня в 17:51
Да все были в курсе, кто хоть сколько-нибудь у корыта.
Prervana• сегодня в 17:55
Ответ дляХлопаю ресницами
У всех одно и то же, поставки они делали потому, что к апрелю уже все должно было закончится...
Дама с собачкой• сегодня в 17:57
Ответ дляпАлАвинкА
та деякі уже..
’Зина Уманец
Прогулочною ходою вони прийшли до нас.
Саме так, 24.02 вранці їхали до Херсону з Вінниці, назустріч з Херсону тікали цілі кортежі модних блях, сбушники і подібна публіка.
Дама с собачкой• сегодня в 18:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Изучите кто такие ОБСЕ🤦🏻‍♀️
Elena_Kiev_Solomenskiy• сегодня в 18:00
Ответ дляДама с собачкой
Изучите кто такие ОБСЕ🤦🏻‍♀️
что с вами не так?
Дама с собачкой• сегодня в 18:01
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
что с вами не так?
Што?😅
ПолБатона• сегодня в 18:07
Ответ дляlilul990
навіщо їм грузнути в багнюці, якщо можна проїхати по асфальтованій дорозі?
Туди ж розмінування перешийка і мостів. Це не випадковсіть і не збій. 90% окупованої території - це перші тижні війни, коли влада чухалась і здавала місто за містом.
lilul990• сегодня в 18:11
Ответ дляПолБатона
Брєд не пишіть. Якби була змова вони б на уазіках заїхали
ПолБатона• сегодня в 18:12
Ответ дляlilul990
змова точно була, якого масштабу - це вже інше питання.
Можливо першочергові домовленності були іншими, хз про що вони там в Омані домовились і чому Зеленський повертався на тому ж літаку, що і патрушев.
lilul990• сегодня в 18:17
Ответ дляПолБатона
Я ше раз кажу: якби все було чікі пікі на танках ніхто не став би їхати, як ви кажете - по підготовленим тіпа дорогам
ВЫВсеВрете• сегодня в 18:25
Ответ дляпьЯНА
А прийшлось таки виїхати
Хто казав ?
пьЯНА• сегодня в 18:27
Ответ дляВЫВсеВрете
Хто казав ?
Деякі родичі за кордоном, їм інші новини показували, тато через своїх друзів, він колись займав високу посаду, однокласниця ( працювала в мерії, то їх возили ще в січні на навчання першої допомоги, давали інструкції і таке інше)
До речі ,вона виїхала за декілька днів з сімʼєю і не повернулась