Патика-мотика• Изменено 06 декабря 2025

Ви взагалі гроші не рахуєте я бачу.

Фіть, фіть, направо наліво.
Парфуми радите від 5000, дітей іграшками завалюєте з приводу і без, айфони змінюєте як печатки, новорічний декор скуповуєте маніакально щороку...😳
Мамаша в бигудях• 06 декабря 2025
Имеем право и возможности.
Стріляний птах• 06 декабря 2025
А что собственно не так? Кто имеет возможность- тот живет так. Кто нет - иначе.
Гарнюнька• 06 декабря 2025
Ми не з такої сім´ї... ми з богатої
автор Патика-мотика • 06 декабря 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Имеем право и возможности.
Або повна відсутність фінансової грамотності.
Майструю крила• 06 декабря 2025
тут дуже різні люди сидять. і не тільки люди, а й ботня рашистська.
Репетиторша• 06 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
Не существует никакой финансовой грамотности, каждый тратит, сколько может, вот и все.
Пасти Ла• 06 декабря 2025
Постійній основі манікюр, педікюр, перукар, косметолог, спорт зал, макарони харчування
. Вам не хухри мухри.
Пасти Ла• 06 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
Для чого?
Veronika-8b5f• 06 декабря 2025
Ответ дляПасти Ла
. Вам не хухри мухри.
Что у перукара ???
Я вся ваша• 06 декабря 2025
Фить, фить) это же прекрасно 😁
Кукусики• 06 декабря 2025
Разные социальные статусы у людей. Могут позволить себе и покупают, в чём проблема?
Репетиторша• 06 декабря 2025
Ответ дляМайструю крила
И придурков много, параноиков.
Стріляний птах• 06 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
Она нужна только бизнесменам, тем, кто бизнес свой имеет. Обычным людям - нет. Заработал - потратил / отложил. У нас же ЗП не миллионы, что там планировать среднестатистическому человеку?
Аліса-90ae• 06 декабря 2025
Волонтери та їхні родичі.неодноразово бачила що тут вони відверто розказують про збагачення
Будьте так ласкаві• 06 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
В кого вона відсутня, той не має що витрачати
Сижу_и_плачу• 06 декабря 2025
Не заздріть
автор Патика-мотика • 06 декабря 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ви помиляєтесь, абсолютно.
Мамаша в бигудях• 06 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
Думаете, тот кто может заработать, не разбирается как потратить заработанное?
Залізна тьотя• 06 декабря 2025
І в чому проблема? Хочуть люди - нехай собі витрачають.
Кудесница_с_пургеном• 06 декабря 2025
Нашо нам їх рахувати - ви порахуєте Продовжуйте.
Будьте так ласкаві• 06 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
Ви помиляєтесь, абсолютно.
Розкажіть) Ви фінансовограмотна, але не маєте можливості купити телефон, парфуми і новорічні подарунки? В чому тоді грамотність?
Шукаю трусики• 06 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
Заздрість, вона така)
автор Патика-мотика • 06 декабря 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Не заздріть
Я не заздрю, мені дивно.
Добре, якщо дійсно такі багаті до кінця життя, але якщо ні, то виходить просто дурні і недалекоглядні.
Репетиторша• 06 декабря 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Наверно отложила 10% и гордится собой.
Будьте так ласкаві• 06 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
Я не заздрю, мені дивно.
Розкажіть про себе,свій досвід, свої доходи і можливості
Репетиторша• 06 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
Я не заздрю, мені дивно.
Так кто глупее, кто может потратить, или для кого это какие-то заоблачные суммы?))
автор Патика-мотика • 06 декабря 2025
Ответ дляРепетиторша
Наверно отложила 10% и гордится собой.
Не буду з вами сперечатися, я все сказала, що хотіла, не здивуюсь, що це все робите на кредитки.
Залізна тьотя• 06 декабря 2025
Ответ дляСтріляний птах
А це у нас, як завжди, плутають грішне з праведним. Фінансова грамотність рядового громадянина - це вміння розпоряджатись своїм бюджетом, розбити по статтям витрат, прорахувати кредит, іпотеку, депозитний вклад тощо. А не оце все, ’як правильно економити і купувати те, що я вважаю правильним’)))
Будьте так ласкаві• 06 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
У вас просто жебрацьке мислення. Ви дивитеся на інших,через призму свого власного рівня життя, який очевидно дуже невисокий
Грамотний хвіст• 06 декабря 2025
а вы денежки считаете и не покупаете, и что толку?

накопили на виллу или яхту?