неДоЖиру• 06 декабря в 22:14
Дитина мичить коли
щось зосередженно робить. Складає лєго, наливає воду в чашку, чи малює дрібне щось... Вже 5.5. Чому так і так довго? В кого щось подібне було?
неДоЖиру
• 06 декабря в 22:16
Ответ дляРубаю олівлє
Говорит или только «мичить»?
Так, звісно.
из желе я• 06 декабря в 22:17
Мій чоловік, майже 40. Весь час прислухаюсь- то він, чи тривога вмикнулась🤪
неДоЖиру
• 06 декабря в 22:17
Ответ дляиз желе я
Наспівує чи мичить мммм?
МадамОхмури• 06 декабря в 22:17
Да нормально это. Кто-то мурлыкает под нос, кто-то мычит, кто-то язык высовывает даже в 40 лет. Это помогает сосредоточиться и это не плохо
неДоЖиру
• 06 декабря в 22:19
Причому, коли я починаю мичати, (спеціально) вона мені робить зауваження, мов мамо, не мичи! А за собою не відчуває.
из желе я• 06 декабря в 22:20
Ответ длянеДоЖиру
Наспівує чи мичить мммм?
Ну воно мені більше мичання чи гудіння нагадує. В принципі, жити не заважає, он гору посуду перемив під те мичання) лиш я посиійно до телефону тягнусь, щоб зрозуміти, чи тривога то, чи він, (в нас оповіщувач далеко і вдень погано чути).
Пекельнi Борошна• 06 декабря в 22:24
Дозрівають лобні долі. Так само є діти в першому класі висовують язика, коли пишуть чи малюють.