Директор Пляжу• 06 декабря 2025

Що для вас зайвий маркетинг в красі

бьюті індустрія ж насправді дуже роздути маркетингова бульбашка
Де дуже багато навязаного і куди зливається немеряно грошей
що для вас маркетинг?

сходу для мене це
епіляція (бо вона вертається)
апаратні масажи (бо результат лише якщо правильно харчуватися і займатися активностями і пити воду =)) ну як каша з топора)
манікюр і педікюр (роблю манік. але це чистий маркетинг)
ну і всякі тонікі-емульсіїі-сироватки-125-ступеневий догляд
празники не помню• 07 декабря 2025
Ответ дляКusalochka
Покажите мне хоть одну тему ’Почему не вкладываете в свою внешность?’, ’Почему ходите с морщинами?’, ’Почему не покупаете дорогую косметику?’, ’Почему не сделаете губы?’ и т д. Зато каждый день создаётся минимум одна с высмеиванием женщин, которые это делают. Неухоженные женщины навязывают ухоженным свое мнение, а не наоборот. А уход таки позволяет выглядеть значительно лучше. Если кому-то не нужно это - личное дело.
Давайте саме популярне https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3710302
автор Директор Пляжу • 07 декабря 2025
Ответ дляКusalochka
я нікого не висміюю. Моя тема про маніпуляції і добавлення комплексів для жінок. І про навязування думки жінкам, що постійно щось робити з собою

і це підтверджується коментами на перших сторінках. Де мої роздуми на цю тему вважають неправильними і вимушеними через нехватку грошей

не перекручуйте звідки йде навязування
автор Директор Пляжу • 07 декабря 2025
Ответ дляпразники не помню
дякую. періодично такі теми памятаю, але влом було шукати
Кusalochka• 07 декабря 2025
Ответ дляпразники не помню
Вообще не о том
празники не помню• 07 декабря 2025
Ответ дляКusalochka
Вообще не о том
Там не про критику зовнішністі чи якихся стандартів?
Сунуся в чужі справи• 07 декабря 2025
Ответ дляЧарівна патика
Удалено администрацией...
Кusalochka• 07 декабря 2025
Ответ дляДиректор Пляжу

не перекручуйте звідки йде навязування
Абсолютно нет. Вы просто не хотите быть неконкуркнтной среди женщин, которые благодаря процедурам выглядят лучше. Если бы было все равно - темы не было бы.

Вы не понимаете зачем красить волосы? Чтобы закрасить седину, а не выглядеть как бабка или получить желаемый цвет волос, который идёт больше родного. Это все женщины делают, чтобы выглядеть лучше и моложе. А вы притворяется и не понимаете зачем. Ведь люди которым это действительно не нужно не парятся зачем это делают другие. Я много чего не делаю, потому, что не считаю нужным и меня абсолютно не парят люди, которые это делают. И в комплексы тоже не загоняют.

Мне только что высвитилась реклама чипсов, но комплексов мне это не добавило. А ещё постоянно реклама изучения языков. Вам попадается? Много языков выучили благодаря маркетингу и есть ли комплексы по этому поводу?
Кusalochka• 07 декабря 2025
Ответ дляпразники не помню
Это мероприятие без финансовых вложений. По этому вообще не о том.
Чарівна патика• 07 декабря 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Удалено администрацией...
Сунуся в чужі справи• 07 декабря 2025
Ответ дляЧарівна патика
Удалено администрацией...
Чарівна патика• 07 декабря 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Удалено администрацией...
Моська-слон• 07 декабря 2025
Ответ дляЧервона ікорка
У вас просто немає на це все грошей.
Не ображайтесь))
А ви мабуть з тих, хто в повному ’тютінгу’ ловите знижки в атб 🤮
Корона жити не заважає?
Слів навіть немає написати, яке ж убоге
Червона ікорка• 07 декабря 2025
Ответ дляМоська-слон
Корона жити не заважає?
Слів навіть немає написати, яке ж убоге
Я не знаю що ви там ловите в атб, але воно від мене дуже далеко. Корона ні, корона мені лише допомагає
автор Директор Пляжу • 07 декабря 2025
Ответ дляКusalochka

А навіщо мені з кимось конкурувати?
мені 45 років. я заміжня. і у випадку чого ще одного чоловіка мені не потрібно
і все, що мене цікавить - це збільшення свого доходу. а не покращення зовнішності

чого тему підняла. поговорити. усвідомлення дає контроль. і трохи бісить, скільки я витрачаю на всю цю бьюті індустрію
тянитолкайка• 07 декабря 2025
Ответ дляЧервона ікорка
У вас просто немає на це все грошей.
Не ображайтесь))
А яка у вас зп?
У мене висока і я сама собі манікюр роблю. У моєї начальниці мабуть тисяч 7$, вона ходить з обгризаними нігтями, але вона крута))
Червона ікорка• 07 декабря 2025
Ответ длятянитолкайка
А яка у вас зп?
Трохи вища як у вашої начальниці, але з манікюром я зодила навіть коли була бідною студенткою
тянитолкайка• 07 декабря 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Не звиздіть
Кusalochka• 07 декабря 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
А навіщо мені з кимось конкурувати?

Мне никто ничего не навязывает. Вроде живем в одно время. Я всего лишь выбираю то, что мне нравится из доступных вещей. Так что там по другим сферам, которые тоже активно разрекламированны? Только бьюти не ок, а остальные ок?
Червона ікорка• 07 декабря 2025
Ответ длятянитолкайка
Не звиздіть
В якому сенсі?
автор Директор Пляжу • 07 декабря 2025
Ответ дляЧервона ікорка
а ким ви працюєте? в якій сфері?
Червона ікорка• 07 декабря 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
а ким ви працюєте? в якій сфері?
Інженер в сфері будівництва доріг
тянитолкайка• 07 декабря 2025
Ответ дляЧервона ікорка
В якому сенсі?
В сенсі я не вірю що у вас вище 7тис дол зп. Ким ви є?
тянитолкайка• 07 декабря 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
а ким ви працюєте? в якій сфері?
It
Червона ікорка• 07 декабря 2025
Ответ длятянитолкайка
Мені плювати на те в що ви вірите 🤷🏼‍♀️
автор Директор Пляжу • 07 декабря 2025
Ответ дляКusalochka
попереднє ваше повідомлення було цікавішим

ні, багато чого не ок. зараз дивлюся скільки я грошей витратила на іграшки, скільки одягу було куплено і не ношено. це печалька, звичайно

але саме бьюті добавляє максимум комплексів навіть жінкам з нормальною зовнішностю. Скільки тут страждають, що в них зайві 2 кг і вони вже жирухи прям
тянитолкайка• 07 декабря 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Мені плювати на те в що ви вірите 🤷🏼‍♀️
Добре. Але мій комент все одно доказ того що кількість грошей це не причина того чому люди не роблять собі всі ці б´юті процедури
Червона ікорка• 07 декабря 2025
Ответ длятянитолкайка
Це причина в 80% випадках ще є ті кому це просто не допоможе, жирні, з проблемами шкіри, гормонів і тд. І так є 20% як ваша начальниця
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 декабря 2025
у вас какое-то дебильное понятие про маркетинг
автор Директор Пляжу • 07 декабря 2025
Ответ длятянитолкайка
It
а який у вас напрямок айті. і в вашої начальниці. бо я такі зарплати не бачила.
тянитолкайка• 07 декабря 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Ви мислите стереотипами. Звідки у вас така зарплата