Украиночка• 07 декабря 2025
Что за фигня со светом???
Полгорода не отключают вовсе, а остальные сидят по 12-15 часов без света. Почему не поделят и не меняют? Куда можно написать жалобу чтоб равномерно распределяли отключения?А еще. Счета приходят как буд то свет есть. Никакой экономии. Потому что надо все зарядить, фонари,павербанки,станции. Бойлер и холодильник начинают работать с усиленной мощностью. В чем смысл тогда отключения?
Гл. Амурная• 07 декабря 2025
Некоторые дома находятся на одной линии с важными объектами и чтобы их отключить нужно выделять отдельно специалистов, которые будут ездить и вручную отключать/включать.
А теперь вопрос. Где эти специалисты нужнее? Там где действительно аварийная ситуация, нужен ремонт, восстановление энергообъекта? Или ездить по городу чтобы вовремя вручную отключать дома, которые на одной линии с важными объектами?
МояХатаЗкраю• 07 декабря 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
С чего вы взяли что это шутка?
Нас что, ДЕТЕК или украинское министерство энергетики бомбит?
Просто у некоторых наших сограждан совок в голове и им проще искать виноватых внутри Украины, чем назвать русских террористами и тварями, все им оправдания ищут
Я в Украине и говорю за украинскую власть как они воруют, и на энергетике тоже,хватит тот совок везде навязывать и да во многом виновата наша власть
Ответ длясама себе прекрасная
Нагадую, Ви вже писали, що не будете писати, буквально на сторінці 2
Судячи по тому, що Ви написали... Ви класний енергетик із диванних які
І що я казав що саме не буду писати? А саме на Ваше питання, на яке я скільки разів тут відповідав, при чому технічно грамотно, пояснюючи на пальцях.
Якщо Вас не влаштувало те- що я не захотів витрачати знову свій час щоб такі як Ви мене висміяли і вліпили клоуна- ну то не моя проблема.
Який я енергетик - то вже не Ваша забота.
Я саме на аварійно- відновлювальних роботах працюю, під обстрілами. Мене купа разів нахуй посилали такі як Ви по інтернету, а моя жінка кожен раз- коли я на об´єктах- переживає щоб я цілий і не пошкоджений повернувся. Тому мені пофіг на Ваші тут змеїні підстьоби, є нормальні і адекватні люди- котрі з моєї інформації багато взяли корисного, і це дійсно добре.
А що з себе представляєте Ви, шановна?
Що корисного робите для людей?
А що з себе представляєте Ви, шановна?
Що корисного робите для людей?
сама себе прекрасная• 08 декабря 2025
Ответ дляTPRS
А що з себе представляєте Ви, шановна?
Що корисного робите для людей?
А що з себе представляєте Ви, шановна?
Що корисного робите для людей?
Якщо реально описували, технічно грамотно, на пальцях, чому після атаки рашки на енергетику України, в Молдові перестає вистачати електрики, то дайте, будь ласка, посилання.
І ще. Мені здається, що для такої зайнятої по Вашим описами людини Ви забагато часо проводите на жіночому форумі.
ОноВамнадо• 08 декабря 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Почитайте ось це:
На пальцях: Україна в об´єднаній системі з ЄС. Якесь живлення йде від нас до стран ЄС, живить споживачів в одній стороні; а з іншій стороні - нехай в іншому навіть місці чи державі - нам навпаки цей обсяг повертається. Я брав статистику на відомих світових сайтах типу ENTSO-E - ми зараз купуємо (тобто імпортуємо) набагато більше - ніж ми віддаємо включаючи технічні перетоки. Тобто сказати що ось коли в нас ГПВ наші на всі 100% від технічної можливості торгують електрикою- ну це буде дуже глупо і не правда (хоча багато пропагандистів саме на цьому і роблять гойдалки, налаштовують населення так- як їм заманеться). Та і якщо подумати- зараз нашій владі дуже не вигідно давати повод ще вважати що йде продаж електрики, коли 2/3 країни з відключеннями.
АЕС при номінальній роботі повинна кудись віддавати обсяги, бо по іншому може бути аварії, в це небезпечно. Але, якщо розбити магістральні мережі- котрі з АЕС передають вже електрику- то АЕС виводять на мінімальну генерацію або стараються віддати туди- куди є можливість. Я думаю що багато підстанцій, що йдуть в глибину нашої країни з генерації пошкоджено (це писали, але багато і не писали про пошкодженя 750 кВ)- тому нам атомка не може все віддати. А ось щось частково в інші частини (в інші країни)- може. Тому ми десь віддаємо- а з інших міст (країн)- в іншому місті отримуємо, бо там є можливість прийняти.
Вибачаюсь можливо за тавтологію, або якусь незрозумілість - але загальну картину побачити можна.
Вся інформація про трафік з ЄС і України- є у відкритому доступі.
ОноВамнадо• 08 декабря 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Ну зараз трохи було часу, Вам підписав.