Репетиторша• вчера в 22:59

Як озвучувати своє НЕ ХОЧУ в таких ситуаціях?

Пройшла колись вартісне лікування за кордоном.
Щоб поділитися інформацією, створила групу, там за роки дуже багато набралося вже таких же, спілкуються, діляться.

Звісно ж я пишу і про себе - що, як, скільки коштувало, тощо.
І іноді зіштовхуюся з тим, що пишуть нові учасники в приват і намагаються дзвонити, можуть свій номер залишити - наберіть мене, я хочу поговорити.

Коли були перші такі запити, я дійсно шла назустріч, але я ж не зобовязана врешті решт того робити.
Як донести то людям, щоб і не ображати, і наполягти на своєму раз та назавжди?
Marmu• вчера в 23:01
автор, ви прямо незнайомих людей соромитесь??? ви що жартуєте чи що? так і прямо написати: ні, телефон не даю, запитуйте тут
Люблю джаз• вчера в 23:01
Напишите в правилах группы что вы на личные звонки не отвечаете
Фуліганка• вчера в 23:01
В правилах напишите, что вы делитесь инфой, это место для обсуждения и бла бла, но вы не даете консультации. Пусть вам чат джп составит текст
Отчебучкина• вчера в 23:02
Озвучьте цену консультации. Самое время
ПироженкА• вчера в 23:02
Закріпіть основну інформацію вгорі і напишіть: в особисті не відповідаю, не телефоную і слухавку не беру.
Людям впадло читати:)
Где тут 0?• вчера в 23:03
нічого не допоможе, крім ігнорування, маю схожий досвід - скільки не писала (в профілі, в блозі прикріплене, на фото профілю - нічого не читають)
ЧорноброваЯ• вчера в 23:03
Ответ дляПироженкА
Людям впадло читати:)
От саме так
Божий одуванчик• вчера в 23:10
Напишите, что на звонки не отвечаете, в личке не общаетесь, вся информация от меня и других участников есть в группе. И закрепите это сообщение в правилах группы. Всё. Это абсолютно чужие люди вам. Вы имеете право не хотеть общаться в личке.
Забагаловка• сегодня в 05:59
Может там можно заблокировать звонки и ввести больше конфиденциальности в настройках?