Гага Газу• сегодня в 10:56

Сексуальне виховання хлопчиків

В якому віці ви купували дитині спеціальну літературу, розмовляли на тему сексуального виховання? Я якось упустила цей момент, сина 9 і ще не говорили на такі теми , він і не питав
автор Гага Газу • сегодня в 11:07
Ответ дляЗроблено у 80-х
интернет, друзья
Ні в кого з його друзів нема телефону чи вільного доступу до інтернету
Зроблено у 80-х• сегодня в 11:09
Ответ дляГага Газу
ага ага. у меня родители тоже думали, что ничего не знаем, а мы спокойно смотрели порнуху с их кассеты на видике пока те на работе были. и это даже инета не было
графиняВишенка• сегодня в 11:09
Ответ дляГага Газу
Він не соромиться, з гігієною проблем нема , будову органів знає
Треба брати книгу і пройтись по змісту. Для кожного віку свої особливості. Трирічку статевими хворобами лякати не варто, а от у 9 я думаю, він вже чув про СНІД і презервативи. Вікові зміни його тіла і тіла дівчини, вік згоди ще важливо.
Ms. Скромность• сегодня в 11:09
Я своєму купувала книжку, але вона його взагалі не зацікавила, прямо говорити не хоче, хоча ми вільно можемо про багато речей говорити, по його реакціям розумію, що він все знає й так
автор Гага Газу • сегодня в 11:10
Ответ дляЗроблено у 80-х
Це технічно неможливо, якщо дитина або в школі або вдома, цю ще не той вік, щоб десь в когось дивився порнуху
Зроблено у 80-х• сегодня в 11:11
Ответ дляГага Газу
ребенок не в вакууме живет, есть гаджеты у других детей с доступом в интернет, а его дают сейчас по бесплатному вай фай даже в супермаркете
Полтавська галушка• сегодня в 11:11
Секс это грех
пу_пугренчик• сегодня в 11:11
Ответ дляМerida
Потому что с 2х лет он должен знать как называются его половые органы. С 2-4 чёткое понимание правила трусов. Твоё тело-твое тело. Разница между мальчиком и девочкой. Без подробностей.
В 5-7 откуда берётся дети, но без подробностей. Еще раз закрепление, что нельзя за давать себя трогать, и не трогать других.
8-10 - изменение тела, поллюции, чтоб шока не было м тд.
Продолжать?
Он и не спросит
Ещё не надо забывать что запретный плод сладок.
А детстве и у меня и у мужа были братья и сестры, в принципе мы с пелёнок видели друг-друга без белья и трагедии никто из этого не делал.
Сейчас мы и в семейную баню тоже ходим и ничего
Вкуси мене• сегодня в 11:11
Ответ дляГага Газу
Діти в школі дивляться, деякі на уроках.
Молодші за вашого
Зроблено у 80-х• сегодня в 11:11
Ответ дляГага Газу
и мы смотрели ту порнуху уже лет в 8, так что, мамо, вы опоздали
пу_пугренчик• сегодня в 11:12
Ответ дляГага Газу
Є, але на його ноуті дитячий профіль і нема доступу ще до чогось
То вы так думайте. Доступ просто усложнен
Шалена невинність• сегодня в 11:12
Можете уже говорить
Я не помню с какого возраста подняла этот вопрос
Книги покупала, вместе рассматривали про тело человека, про тело и развитие мальчика. Очень интересно
Сейчас они ранние все очень плюс инет
Моему уже 14
пу_пугренчик• сегодня в 11:13
Ответ дляГага Газу
Наивность
автор Гага Газу • сегодня в 11:13
Ответ дляВкуси мене
Молодші за вашого
В школах категорично заборонені телефони, в вдома вони зʼявляються в дітей ближче до 12 років
автор Гага Газу • сегодня в 11:13
Ответ дляпу_пугренчик
Ні, він відсутній . Є лише платні підписки на дитячі канали
пу_пугренчик• сегодня в 11:14
Ответ дляГага Газу
Вы в какой стране живёте?
автор Гага Газу • сегодня в 11:14
Ответ дляЗроблено у 80-х
Нема ні в кого гаджетів в дітей його віку
автор Гага Газу • сегодня в 11:15
Ответ дляЗроблено у 80-х
Я не знаю, де ви її дивилися
Зроблено у 80-х• сегодня в 11:14
Ответ дляГага Газу
тролляка. у любого дома сейчас смартфоны, планшеты, ноутбуки и компьютеры
пу_пугренчик• сегодня в 11:15
Ответ дляГага Газу
Вы думаете что ребенок не может поставить левого пользователя или зайти через прокси?))
Зроблено у 80-х• сегодня в 11:15
Ответ дляГага Газу
Я не знаю, де ви її дивилися
читайте внимательнее что я вам пишу. в мое время на видике с кассеты
пу_пугренчик• сегодня в 11:15
Ответ дляГага Газу
Верим. Пока.
Вкуси мене• сегодня в 11:15
Ответ дляГага Газу
Це ви з якого століття це пишете?
І місто?
Винник• сегодня в 11:15
Ответ дляГага Газу
Тоді самі поговоріть.
Спочатку скажіть що хотіли б поговорити на ці теми, якщо йому цікаво. І можливо в нього є питання - хай не соромиться задає любі
А ви реагуйте нормально і відповідайте правдиво без замочування очей.

Або кригу купіть, якщо самі не зможете.
Тут хвалять ’Малечі про інтимні речі’, але мені не зайшла. Я сама все пояснювала і сину і донці. Відповідала на самі невдоьні питання.
Зроблено у 80-х• сегодня в 11:15
Ответ дляпу_пугренчик
в ее мире розовых пони нет)))
автор Гага Газу • сегодня в 11:15
Ответ дляпу_пугренчик
Вы в какой стране живёте?
Франція
Точу ляси• сегодня в 11:15
Ответ дляПодвійна веселка
Автор, ничего вы не упустили. Купите книгу, начните с самых простых доя вас тем для обсуждения и постепенно к самым интимным. Не все дети готовы к обсуждению интимных и сексуальных тем в этом возрасте
Мої теж 9, вже давно все обговрили. Знає про статеві відносини і секс, звісно без подробиць не її віку. А також знає, що секс - це для дорослих і це нормально. Привоила приклади природи, що кожна особина на рівні інстинкту хоче лишити нащадків, і що у юдей так само. І що природа зробиа цей процес приємним для людей, але це тільки для дорослих, бо можуть бути наслідки, за які треба нести відповідальність.
автор Гага Газу • сегодня в 11:16
Ответ дляпу_пугренчик
Реальність
пу_пугренчик• сегодня в 11:16
Ответ дляГага Газу
Франція
Ну во Франции и спрашивайте, зачем пришли на украинский форум.
графиняВишенка• сегодня в 11:16
Ответ дляПешеходик
Мамо, у него есть интернет.
Яка різниця дивився чи не дивився. Поки він не відчуває симпатії до когось і сексуального потягу, для нього ці відео і картинки означають не те, що для дорослих. І ці відео не навчать правильної поведінки, контрацепції і що робити, якщо презерватив порвався.