тяжкаялюдина• Изменено 08 декабря в 12:55
Как люди ели раньше всякий пищевой мусор? Неприятно
И были вообще неосознаными в питании. Эти жирнее борщ, супы чёрные, после которых срачка, свинина жирная. Эти совковые котлеты, майонезные ядные салаты, всякие кильки, шпроты, жареная картошка и прочий шлак. Сейчас как-то все более осознаные, эстетичные: яички , авокадо, рыбка крассная, овсяно блин, стейк, овощи на гриле. Чиа, более полезные салаты. Почему сейчас люди стали более адекватными в плане еды? Проработали себя или стали беречь здоровье?
Сметчица• 08 декабря в 19:32
Ответ дляШпондєр
Авторе, це якщо спостерігати за людьми в Ле сільпо, гудвайн та в інстаграм, що викладають.
А ви зайдіть якось в атб - коли туди потрапляю - мій шок в шоці, яким сміттям харчуються...
- дешева хімозна молочка, яка доведе до пухлин та хвороб
- дешевий хліб в целофані
- всякі булки-пиріжки, від яких хіба діабет швидше почнеться
- і ще всяка дурня типу дешевих шоколадок чи печива
І ще б ок, якщо самі дорослі це їдять,але от коли стоїть дитина і там на касі викладено ’ковбаска+маргарин+йогурт+майонез+картопля+снікерси+сік ...’і тд.
Бідне дитя, якого зараз напхають вуглеводами і молочкою, а потім тягатимуть по лікарях бо ’ЧОМУСЬ воно хворіє’...
- дешевий хліб в целофані
Цікаво,бабуся і дід чоловіка все життя так харчувалися, коли ми до них у гості приходили то завжди смажена картопля зі свининою, сосиски найдешевші,ковбаса найдешевша,білий хліб у пакеті,пряники якісь розвісні,море дешевих цукерок. Дід дожив до 82,бабус 83 ще жива,бігає)))