Галябалована• 13 июня в 20:28
Знайти подругу після тридцяти, реально чи всі вже зайняті своїм життям?
Повітруля• 13 июня в 20:31
Ответ дляХолодная каша
А зачем друзья как думаете?
Не знаю , мне не надо
Повітруля• 13 июня в 20:38
Ответ дляХолодная каша
Ну а автору надо
Вот я ее спрашиваю, зачем? Что закрыть?
Телячі ніжноСті• 13 июня в 20:43
Если до 30 вы не были коммуникабельной и не заводили подруг, то и после ничего не поменяется.
Мамзелькіна• 13 июня в 21:12
Теж цікавить це питання. Тільки після 45. Де я б не була раніше, завжди з кимсь товаришувала. Зараз за кордоном 4 роки, жодної близької більш-менш людини. Спілкуюсь з подружкою з України з декретної відпустки, тобто тоді познайомились і двома дівчатами з останньої роботи. А тут не можу нікого знайти(((
Трільчиха• 13 июня в 21:51
Ответ дляМамзелькіна
Общаться с бывшими подругами не вариант? пригласить или повидаться еще где-то?
Мамзелькіна• 13 июня в 23:33
Ответ дляТрільчиха
Я не зрозуміла ваших питань? Подружки є, вони не ’ бывшие’, вони проживають в Україні, а я - ні. Спілкуюсь з ними по телефону часто. А де зараз проживаю, то не знаходяться. Ніби і ходжу на різні івенти, а далі них не має зв´язку. А хочеться зустрітись, піти на каву, магазини, потеревеніти...
Трільчиха• 15 июня в 14:33
Ответ дляМамзелькіна
Я поняла, подруги есть, просто присутствия их нет.. То что есть, уже хорошо.. не полная изоляция..
Мамзелькіна• 16 июня в 01:03
Ответ дляТрільчиха
Так, не повна. Я б тоді точно зійшла б з розуму.