Мрії у вирії• вчера в 04:33

Вы с легкостью перешли на новую дату Рождества?

Новогодние праздники будут рабочие дни, Рождество перенесли, такое чувство, что праздники обнуляются.
Это хороший маркетинговый ход, торговля идет с ноября, весь декабрь и еще январь.
Не могу привыкнуть к новым датам. В январе, хотя бы мороз будет.
Червона калина• вчера в 14:00
А вот с другой стороны интересно, когда зелень и до Нового Года доберется.. Это же непорядок. Надо 1 сентября или 1 марта))
Дюагональ• вчера в 14:02
Принципиально не праздную новые праздники, такое впечатление, что отобрали прошлое и воспоминания. Старые фильмы и мультики ’под запретом’, по телевизору даже случайно не увидишь старые мультики про Снежную Королеву, Золушку, Щелкунчика или 12 месяцев (а вдруг проснутся лишние воспоминания, что раньше было совсем все не так плохо, как нам сейчас говорят). Язык тоже неправильный, праздники тоже оказывается уже не такие и вообще ты в современном мире ’не такой’. Удивляет количество людей, которые с этим соглашаются и послушно переобуваются.
Ласую колобками• вчера в 14:03
Мы атеисты, поэтому легко. Для меня это больше семейный праздник
ДаЗдраПерма• вчера в 14:10
Ответ дляМама Никитки-2
А, то церква під язичницьке свято Різдво Христа підтягнула 😂
А як так виходить, що новий рік ви святкуєте по юліанському календарю, а Різдво по григоріанському? 😂
Аплодісменти. Так, церква підтягнула різдво, на язичицьке сонцестояння, щоб перекрити своїм святом інше важливе свято. Не Юліанському, а НовоЮліанському календарю.
ЖаннаНеАгузарова• вчера в 14:14
со временем все привыкнут...
Мама Никитки-2• вчера в 14:15
Ответ дляДаЗдраПерма
Ви собі аплодуєте?
Криваве насадження релігії, жертовні підношення у вигляді волхвів, знищення іншодумців. Жорстка війна за владу з мільйонами вбитих людей.
Зато Різдво святкують в один день 😂
ПС Юлій цезар ввів юліанській календар)) 24 грудня святкують Різдво за григоріанським календарем.
Надежда наш компас• вчера в 14:16
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
со временем все привыкнут...
Серьезно? Вон сколько народу «помнит» как 25 -го отмечало, а прошло больше века!
Надежда наш компас• вчера в 14:17
Ответ дляРубаю олівлє
Ну в целом да. Особенно если учесть что прошли тысячи лет и даты сместились. А если еще и усомниться в правдивости всей истории,то так вообще не имеет значения когда и что. Но зато какой повод срач развести))
Лбами нас столкнуть еще и тут, а то языка недостаточно оказалось
ЖаннаНеАгузарова• вчера в 14:18
Ответ дляНадежда наш компас
вот больше века пройдет и не вспомнят, что было 7 января...каждый отмечает, как считает нужным)
Мама Никитки-2• вчера в 14:20
Ответ дляПацан к успеху шел
Ні, вони не цікавляться.
Я вде пальці стерла пояснювать.
До 1918 року люди жили за Юліанським календарем. Прийшли совєти і кажуть, що ми переходимо на григоріанський, тож , умовно, сьогодні не 1 січня, а вже 13 січня. Люди такі, ой ....а як же свята. Ми не хочемо їх втрачать, тож почали рахувати свята від цих дат і перенесли їх вперед на 13 днів.
Просто тепер, коои назад ввели НовоЮліанський календар, то не правильно перенос зробили. Треба було б дати назад на 13 днів вернуться. Тоді б в усіх співпали дати і в календарі, і в церкві. Але це не можливо.
Получається ми перейшли на новоюліанський календар по церковним святам, а жити залишились по григоріанському. Тому він і НовоЮліанський і тому ці суперечки не припиняться вже ніколи.
Я можу зрозуміть і тих, і тих.
І мені обідно, що свята як ніби вкрали у нас цими чварами.
Мені тоже важко переходить, але ідея Різдва перед Новим роком дуже подобається.
Тож я стараюсь.
І Миколай доречі помер 6 грудня не залежно від каленларів. Тож логічно його почитать в цей день
Новоюліанський календар придумано для особливо темних віруючих 😂
Мама Никитки-2• вчера в 14:25
Ответ дляSvitlo_
Я помилилась з назвами. Я мала на увазі Обрізання, а написала Богоявлення. Вибачаюсь.
Ви точно віруюча?
Ок. Підкажіть фразу з Біблії про обрізання Іісуса? І тепер аж цікаво стало, що ви мали на увазі «Бо цю подію ждали задовго до народження Христа. Бо з цієї дати православні нашого часу вважають початок нового року. Бо саме в цей день святкова служба коли подають за здоров´я на цілий рік.»
Кому там слова не давали• вчера в 14:28
Ответ дляМама Никитки-2
А коли НР був 1 вересня? Чи в березні? Тоді як було?
Я за свого життя не пам´ятаю НР ні в березні, ні в вересні.
Якщо пам´ятаєте - розкажіть.
Кому там слова не давали• вчера в 14:30
Ответ дляБезсовісна кума
Класс, в церковь не ходим, но религиозные праздники празднуем. Какая вам разница, когда набухаться
Ще й сперечаються, аж дупи рвуть.
ДаЗдраПерма• вчера в 14:32
Ответ дляМама Никитки-2
Ви собі аплодуєте?
Зато Різдво святкують в один день 😂
НовоЮліанським!
Мама Никитки-2• вчера в 14:33
Ответ дляКому там слова не давали
Якщо пам´ятаєте - розкажіть.
А читати шось, крім порадниці ви не пробували?
ДаЗдраПерма• вчера в 14:33
Ответ дляМама Никитки-2
Слухайте, якщо ви невіруюча, то яка вам різниця, коли інші моляться?
Мама Никитки-2• вчера в 14:35
Ответ дляДаЗдраПерма
НовоЮліанським!
Новоюліанській це для таких як ви))) кому необхідно було пояснити зміну дат святкування))
Європа святкує за григоріанським 😂
Мама Никитки-2• вчера в 14:37
Ответ дляДаЗдраПерма
А ви віруюча?
Мені оно вище одна віруюча, прям дуже віруюча, написала про богоявлення маючи на увазі обрізання😂
Раджу вам поцікавитись, хто і чому перейшло в на той «новоюліанський» календар))
Svitlo_• вчера в 14:42
Ответ дляМама Никитки-2
А ви віруюча?
Віруюча, але не православна, та з православної родини.
’Тогда был в Иерусалиме человек, именем Симеон. Он был муж праведный и благочестивый, чающий утешения Израилева; и Дух Святый был на нем.
Ему было предсказано Духом Святым, что он не увидит смерти, доколе не увидит Христа Господня.
И пришел он по вдохновению в храм. И, когда родители принесли Младенца Иисуса, чтобы совершить над Ним законный обряд,
он взял Его на руки, благословил Бога и сказал:
Ныне отпускаешь раба Твоего, Владыко, по слову Твоему, с миром,
ибо видели очи мои спасение Твое,
которое Ты уготовал пред лицем всех народов,
свет к просвещению язычников и славу народа Твоего Израиля.’
ДаЗдраПерма• вчера в 14:42
Ответ дляМама Никитки-2
Європа святкує за григоріанським 😂
Бажаю, щоб твоя молитва за Ісуса була такою ж безапеляційною і логічно досконалою, як твої найкращі докази. Але є нюанс: пост — це час мовчання. Тож, сподіваюся, ти зробиш перерву в експертних оцінках речей, про які не маєш жодного уявлення, і нарешті приділиш увагу єдиній темі, в якій маєш шанс на просвітлення! Нехай Різдво розставить всі твої знання по місцях.
Кому там слова не давали• вчера в 14:43
Ответ дляМама Никитки-2
А може я буду читати те, що мені цікаво?
Я не святкую Різдво, до церкви не хожу.
Святкуйте хоч 10 раз на рік - мені як соловью.
Мама Никитки-2• вчера в 14:45
Ответ дляSvitlo_
ибо видели очи мои спасение Твое,
Це з Євангелії) Євангелія писалась після народження Христа.
Я ж просила з Біблії ) ви ж писали про «всі чекали цю подію»
Мама Никитки-2• вчера в 14:47
Ответ дляДаЗдраПерма
😂😂😂
Астоновитесь!• вчера в 14:47
Ответ дляSvitlo_
А це ви маєте на увазі. Так там дійсно було дві дати. Бо в церкві по одному календарі, а в державному інше.
В моєї мами і ім´я інше. В церковному одне, а в державному їй написали інше як совєтам придумалось.
Справа в тому, що під час народження записували по церковному календарю, який був на той момент, це 1910 і 1913 рік. А паспорти селянам видавали набагато пізніше, вже після другої світової, в роках 50х, чи 60х, і там вже писали по іншому «новому» календарю, який відрізнявся рівно на 13 днів. Ви в школі на укр літературі вчили про дати народження і смерті письменників? Завжди була приписка, по старому стилю і по новому стилю. От зараз ми повертаємось до старого стилю, за яким століттями жили люди на нашій землі
Панна Кота• вчера в 14:48
25 не відчуваю абсолютно нічого, тому, якщо доживемо, святкуватимемо як завжди 7.
На щастя, малих дітей не маю, і немає потреби грати в усі оці соціальні ігрища
ЯспАкойнаЯ• вчера в 14:48
Ответ дляЗ бісиками
Не перейшла. Всё життя з батьками, яких вже не має, зустрічати 7 січня,, це вже традиції,, спогади. 25 -взагалі не має настрою. І дійсно відчуття , що навіть свято відібрано
В мене теж так само. Хоча я багато років живу в Польщі, але 7 січня то був для нашої родини особливий день- коли могли приїхати батьки, запросити поляків «на своє свято»
культУра• вчера в 14:50
Ответ дляДюагональ
Не перевзуваються, а скидають лапті, видані окупантами, та намагаються вдягти, нарешті, свої чоботи
Мама Никитки-2• вчера в 14:50
Ответ дляАстоновитесь!
Ні, трошки не так. Церковники придумали новоюліанський календар і привели дати церковних світ до загальноприйнятих. Окрім деяких церков, які, ну точно за збігом випадкових обставин 😂, святкували Різдво 7 січня , ніхто на новомодний календар не переходив
KrupinkaSs• вчера в 14:52
Всем кто тут спорит,почитайте историю как праздник Рождества связан с теми или иными датами,что этот праздник символизирует и как это связано с астрономией и зимним солнцестоянием,и у вас отдадут любые сомнения.Каждыц год одно и то же,как дети малые честное слово.
Svitlo_• вчера в 14:53
Ответ дляАстоновитесь!
Не було приписки. В мене на руках свідоцтва батьків. Часто нові свідоцтва про народження писались з голови чи зі слів. Приблизно.