Крем для арбуза• вчера в 09:52
Як реагувати на фрази типу всім важко, ти не унікальна
коли реально проходжу важке лікування і ледве тримаюсь?
Чесно брешу• вчера в 09:53
Не жаловаться, по крайней мере таким людям, попросить поддержки у близких
Страхованная• вчера в 09:55
Скажу по своєму досвіду. Ви одинока в своїй боротьбі.
Ніхто ніякими словами вас не зможе підтримати.
В людям потрібно щось казати.
Всім важко
Та все буде добре
Є ще ’ пропрацьована фраза’ я поруч, тримайся від якої мене викурвлювало найбільше.
І я зрозуміла. Люди просто люди.
А врятувати себе можу тільки я сама.
Тому зараз абсолютно нейтрально відношусь
В людям потрібно щось казати.
Всім важко
Та все буде добре
І я зрозуміла. Люди просто люди.
А врятувати себе можу тільки я сама.
Добра всем!• вчера в 09:56
Смотря в каком контексте это прозвучало. Все относительно. Врач у которого таких десяток может вам говорить в смысле, что у кого-то и хуже сииуация. Если это говорит близкий человек, то выглядит обесценивающе. Опять же насколько все плохо на самом деле. Есть люди, что терпят до последнего, есть, что ноют
Колупалочка• вчера в 09:57
Каждый зациклен на себе и у каждого есть свои проблемы. Вас же Чужие проблемы не сильно калышат вы только о себе думаете о своих проблемах
Страхованная• вчера в 09:59
З іншої сторони.
А якими словами ми б підтримали допустимо подругу
Яка розповідає як їй тяжко ( хвороба, втрата близьких, якась втрата від війни)
Джонсонюк• вчера в 09:59
Ответ дляСтрахованная
В людям потрібно щось казати.
Всім важко
Та все буде добре
І я зрозуміла. Люди просто люди.
А врятувати себе можу тільки я сама.
В людям потрібно щось казати.
Всім важко
Та все буде добре
І я зрозуміла. Люди просто люди.
А врятувати себе можу тільки я сама.
Чим не влаштовує вас - я поруч? Здається це нвйкраще, що може бути. Ніж самому , краще хтось попуч.
БезникаяЯ• вчера в 10:00
А хто це каже? Якщо мама чи чоловік, то дуже шкода((( якщо посторонні люди то вони вам нічого не винні
БезникаяЯ• вчера в 09:59
Ответ дляСтрахованная
В людям потрібно щось казати.
Всім важко
Та все буде добре
І я зрозуміла. Люди просто люди.
А врятувати себе можу тільки я сама.
В людям потрібно щось казати.
Всім важко
Та все буде добре
І я зрозуміла. Люди просто люди.
А врятувати себе можу тільки я сама.
А що не так з Я поруч?
Джонсонюк• вчера в 10:07
От тому я і не знала взагалі про що говорити з важко хворою подругою. І мабуть всі хворі думають, що їх кинули. Бо розповідати як у мене все гарно, совість не дозволяла, які у мене проблеми - теж їй не потрібно, бо своїх куча. Спитала була щось загальне, вона нервувала, бо новин в неї не було.
Автор, на які теми треба говорити з хворими, може хоч ви поясните? Бо це дуже складно
Страхованная• вчера в 10:04
Ответ дляДжонсонюк
Ця фраза про моє сприйняття.
Коли в душі неймовірний біль і смуток. Тобі кажуть що поруч але по факту ніякого полегшення.
Як листівка з трояндами в вайбер на день народження
Джонсонюк• вчера в 10:08
Ответ дляСтрахованная
Ця фраза про моє сприйняття.
Ну так ніякі слова не полікують. Тоді взагалі краще мовчати?
Стетоскопуло• вчера в 10:09
автор, я тоже не знаю что сказать, но держитесь!
у моего отца была коронная фраза на случаи чьей-то болезни и лечения ’подумайте о себе! если не думаете о себе - подумайте о нас! что мы будем без вас делать!?’
Страхованная• вчера в 10:09
Ответ дляДжонсонюк
В мене є подруга. Вона геть не психолог, звичайна дівчина. Вона ніколи не казала ні про добре, ні про поруч
Вона приходила в гості. Приносила домашні сирники з сметаною. Як би ненароком помила руки на кухні і заразом вимила весь посуд. Щось розказувала нейтральне, приємні спільні спогади.
Також жартома прибрала речі розкидані по кімнаті.коли йшла захватила сміття.
Наступного разу попросила вибрати їй вбрання в магазині, якимось дивом купилась і мені сукня.
І в неї все так виходило природньо, що я не відчувала себе винною чи слабкою, але її підтримка була надзвичайна
ЖонДуан• вчера в 10:12
Ответ дляБезникаяЯ
А що не так з Я поруч?
Навіщо таке казати? Ну поруч і що?
Перша на селі• вчера в 10:13
Ответ дляСтрахованная
Ну, вы уж простите всех, кто не смог придти к вам посуду помыть, а пытался просто сказать доброе слово.
Страхованная• вчера в 10:14
Ответ дляПерша на селі
Та мені нема що прощати. Я ж вище писала люди просто люди. Їм треба щось казати
Винник• вчера в 10:14
Ответ дляСтрахованная
А что Вы сделали доя своей подруги?
ЖонДуан• вчера в 10:15
Автор, якщо це не лікування від онкології, то дійсно важко не тільки вам
Зашла на 5минут• вчера в 10:16
Ответ дляЖонДуан
сейчас она напишет что у нее депрессия, и ей тяжело..
Страхованная• вчера в 10:19
Ответ дляВинник
А что Вы сделали доя своей подруги?
Ну це ще до моїх проблем так склалось.
Вона живе не в дуже добрих умовах. З токсичними родичами. І вона завжди до мене може приїхати на кілька днів відпочити ментально.
Та і так по життю. Щось я їй даю, щось вона мені
Страхованная• вчера в 10:19
Ответ дляЗашла на 5минут
Ви дуже не дооцінюєте депресивний стан
Джонсонюк• вчера в 10:22
Ответ дляСтрахованная
Не всі так можуть. Вам пощастило.
Замороженная селедка• вчера в 10:23
Точка опоры на себя , проще жить станет
И объективно , вы людей сопровождали в тяжелые периоды ?
как тебе такое илон маск• вчера в 10:31
Если вы все время ноете, то понятно почему вам так говорят