Люблю ХОЛОСТЯКА• сегодня в 11:05
Чоловік десять років не думав про житло
Жив собі дринкяв гроші направо та наліво ,нічого із зарплати не відкладав,зате всім допомагав
А потім в 30 років я хочу сімʼю та дітей
Давай візьму іпотеку та буду платити щомісяця відсотки банку і ще платити за оренду квартири
Куратор дебошей• сегодня в 11:24
Ответ дляоксюморон
О, я такое уже читала, помню.
Вы до сих пор не знаете как Вам быть с мужем?))
Так він їй і не муж... нежонаті чоловіки майже завжди вважають себе вільними, нічого нового
Люблю ХОЛОСТЯКА
• сегодня в 11:25
Ответ дляТанцепесенная
А якби ви подумали?
Жінки ,які думають про житло народжують в кращому випадку в 40 ,а в гіршому ще пізніше
Мост_Устал• сегодня в 11:26
Моєму 39 свого житла немає, на аренду теж не заробляє, все казав ось потерпи трошки і все буде (( дура вірила. Діти майже виросли. А нічого не змінилося ні грошей, ні житла, ні на ремонт, ні на машину. Життя так швидко пробігло, і я розумію що час згаяно, а перспектив на майбутнє в найближчий час змін 0. Сумно....
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я не чоловік
И что? А если бы Вы вообще ’думали´?
Если бы Вы работали и оплатили роды у хорошего врача и родили здорового ребенка?
А если бы Вы думали и выбрали предохраняться?
А если бы Вы думали и решили не иметь отношений с взрослым, на много лет старше Вас мужчиной?
Итд
А если
Итд
А если
Люблю ХОЛОСТЯКА
• сегодня в 11:25
Ответ дляМиззери
А как 20 летний должен жить ?
Ну я так не жила в 20 років
Люблю ХОЛОСТЯКА
• сегодня в 11:26
Ответ дляСмайлик
Красавчик! Вас жаба давить? Ви хто для нього?
Ви чоловік?
Я тут с краю постою• сегодня в 11:27
Ответ дляФиктивная
Поясніть. Ви обрали собі чоловіка з орендою і іпотекою
От він стоїть з таким багажем. Ви його обираєте.
Він вам ок.
Ви вирішуєте завагітніти від нього. Вам ок вагітніти від чоловіка з орендою та іпотекою.
Що зараз пішло не так?
Він вам ок.
Що зараз пішло не так?
Прозрєніє)
Люблю ХОЛОСТЯКА
• сегодня в 11:27
Ответ дляФиктивная
Він вам ок.
Що зараз пішло не так?
Він вам ок.
Що зараз пішло не так?
Іпотеку взяв вже після
Я тут с краю постою• сегодня в 11:28
Ответ дляМиззери
А свекры не виноваты что жильем с рождения не обеспечили ? 🤣
Не підказуйте теми для наступного тролінгу!
А шо сталося?• сегодня в 11:28
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Що не думав,зате трахав всіх підряд та щодня піцу жер
І ще борги чоловіка сестри закривав та батькам допомагав
Развлекался, молодец
Люблю ХОЛОСТЯКА
• сегодня в 11:28
Ответ дляМиззери
Винні ,він сам казав
Тільки гроші тягнути можуть та все радити і коментувати
Не гавкаю- но охраняю• сегодня в 11:29
Ответ дляФиктивная
Ви зараз звинувачуєте чоловіка що він жив життя не по вашій моделі поведінки?
А яка у автора модель поведінки? Якщо стоїть питання іпотеки, то вона явно собі на житло теж не назбирала
Люблю ХОЛОСТЯКА
• сегодня в 11:30
Ответ дляФиктивная
Ну один раз не підарас
Так там не один раз,наприклад переписка із трансом ,був в тією повіії мінімум 3 рази ,в однієї!
Фрикаделька• сегодня в 11:30
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Звісно,треба було за десять років подумати ,бо зараз не вистачає грошей на все оренда і платіж за іпотеку тільки виходить 50 тисяч в місяць,а ще купа витрат на дитину
А что ж вы не надоумили брать уже готовое жилье. Тогда аренда отпадает. Или ваше где нажитое к 30 годам? Блин, когда жить вообще? То учебы, то как-то работу надо найти. Ему всего 30!!!
Не рахую, а вважаю• сегодня в 11:31
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А мені коли я суші хочу замовити кричить ,що економити треба!
А чого ж ти сам не економив десять років?!
А вы эти 10 років в анабиозе были?
Фрикаделька• сегодня в 11:32
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Якщо не звертати увагу на стиль теми ’Мені усі винні’, у сухому залишку ви праві. Якщо сім´я не має свого житла і не вміє відкладати гроші, про дітей можна забути. Діти - це дорого, якщо не було зайвих грошей і до дітей, то із дітьми це будуть злидні
Можно тогда не спешить с детьми. Раз не хотят аренду, нет своего. Пока вместе работать и оплачивать свои хотелки.
Не рахую, а вважаю• сегодня в 11:33
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ні,ми не в шлюбі
Тогда какое вам до него дело? Что хочет, то и делает. Хочет - халву ест, хочет - пряники
Фрикаделька• сегодня в 11:34
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ні,ми не в шлюбі
Вы ж умная такая. А что ж родили от нищеброда без жилья? Троли они такие
Не рахую, а вважаю• сегодня в 11:35
Ответ дляМиззери
Ну Европа она такая, развращает
загнивающий Запад
Люблю ХОЛОСТЯКА
• сегодня в 11:35
Ответ дляРассказница
фото
В чому тут брехня?
Я вже на форумі тут викладала ці переписки із його пісюнами ,це реальна ситуація
Люблю ХОЛОСТЯКА
• сегодня в 11:36
Ответ дляФиктивная
У жінок теж мізки є
В тих хто в сорок пʼять народжує ,бо до цього заробляв гроші?
Чоловік на на це і чоловік,що має забезпечити всім сімʼю ,бо йому не народжувати та бути в декреті
Любимка-анонимка• сегодня в 11:38
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
В чому тут брехня?
Ок, якщо все що ви написали - це правда. Чим форум вам допоможе?
Вам або шукати іншого чоловіка, або якось жити із існуючим та починати вести біджет, рахувати кожну гривню, забути про піци, суші та інший фаст фуд
Розвідка Маші• сегодня в 11:38
Мій живе в мене. Мені не жалко
Думаю, що трохи підзбираємо і візьмемо еоселю. Бо в нього є така можливість і офіційна зп. А в мене-ні
Будемо в його жити, мою здавати. Вийде нам ще одна квартира
Чому люди не хочуть бути партнерами? Чому всі чекають від когось щось?
Паратруперсупер• сегодня в 11:38
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Наречені із квартирами на нього навіть не подивились би
Але слава Богу є ви, яка подивилася
KseniyaFomina• сегодня в 11:39
Ответ дляФиктивная
А яка ж у неї модель поведінки?)) вона жерла суші а він піцу, жили на зйомній квартирі, про хату подумав лише чоловік, бо проснувся, а її це бісить, бо розуміє, що суші закінчились ну і манікюр)))