Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 декабря в 11:05

Чоловік десять років не думав про житло

Жив собі дринкяв гроші направо та наліво ,нічого із зарплати не відкладав,зате всім допомагав
А потім в 30 років я хочу сімʼю та дітей
Давай візьму іпотеку та буду платити щомісяця відсотки банку і ще платити за оренду квартири
Не рахую, а вважаю• 09 декабря в 11:39
Ответ дляМост_Устал
Моєму 39 свого житла немає, на аренду теж не заробляє, все казав ось потерпи трошки і все буде (( дура вірила. Діти майже виросли. А нічого не змінилося ні грошей, ні житла, ні на ремонт, ні на машину. Життя так швидко пробігло, і я розумію що час згаяно, а перспектив на майбутнє в найближчий час змін 0. Сумно....
Ну вы тоже даете Он у вас нобелевский лауреат был и вы выплату ждали? Если человек не зарабатывает, то он может что хочешь рассказывать, но ни квартира, ни машина у него не появятся. Если вам были важны материальные аспекты, то смысл был ждать?
So_so• 09 декабря в 11:40
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
В чому тут брехня?
Я вже на форумі тут викладала ці переписки із його пісюнами ,це реальна ситуація
И что с того? Вы никак не можете осознать, что Ваша проблема не в муже, а в том как строите свою жизнь.
Паратруперсупер• 09 декабря в 11:40
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
В тих хто в сорок пʼять народжує ,бо до цього заробляв гроші?
Чоловік на на це і чоловік,що має забезпечити всім сімʼю ,бо йому не народжувати та бути в декреті
То чого ти такого не знайшла?
KseniyaFomina• 09 декабря в 11:40
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А яка у автора модель поведінки? Якщо стоїть питання іпотеки, то вона явно собі на житло теж не назбирала
І зрозуміла, що прийдеться на всьому економити)) а це раздражає, аж нас на ноги підняла)))
KseniyaFomina• 09 декабря в 11:41
Ответ дляТанцепесенная
Хоч щось добре зробив цей чоловік
Та мабуть і це бісить!
Не рахую, а вважаю• 09 декабря в 11:41
Ответ дляДиверсификация
у нас в Форе пица стоит 129-179 грн , иногда по 99 грн
на 10 лет умножаем и получаем квартиру )
Любимка-анонимка• 09 декабря в 11:42
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ні. Треба десь 900 х 365 х 10 = квартира
Але замінити 900 на 0 не вийде, все одно щось треба їсти
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 09 декабря в 11:43
Ответ дляМиззери
Ну Европа она такая, развращает
Тут справа не в Європі я думаю,просто в нього є певна гомосексуальна тяга
Диверсификация• 09 декабря в 11:43
Ответ дляНе рахую, а вважаю
та я думаю ее муж тратил дороже намного
Не рахую, а вважаю• 09 декабря в 11:44
Ответ дляДиверсификация
та я думаю ее муж тратил дороже намного
Он ей вообще не муж )
KseniyaFomina• 09 декабря в 11:44
Ответ дляГуби до вух
Ваш чоловік ще до зустрічі з вами вже був винен вам
О, да, ´ такі!
Диверсификация• 09 декабря в 11:44
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Он ей вообще не муж )
а ребенок тогда от кого ?
Молчалка• 09 декабря в 11:45
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ні,ми не в шлюбі
то яким ви боком до цього чоловіка? Ви 10 років що робили?
KseniyaFomina• 09 декабря в 11:45
Ответ дляВилосипедниця
Ну и что дальше? Вам обидно что не удалось прити на всё готовое?
Не подходит - ищите другого мужчину, в чём проблема?
Самий адекватний пост!
Молчалка• 09 декабря в 11:45
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так і чоловіків трахав,як в Польщі жив
А Ви всі ці роки недотрахана і тому така зла?
Не рахую, а вважаю• 09 декабря в 11:46
Ответ дляДиверсификация
а ребенок тогда от кого ?
Он не единственный мужчина на свете )
Он вообще только сейчас задумался над семьей, детьми и ипотекой
Молчалка• 09 декабря в 11:46
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Що грошей не вистачає,якби він подумав про житло раніше то виставало б.
якби ви подумали раніше, то не залетіли б від нього
Хачапууури• 09 декабря в 11:46
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Що не думав,зате трахав всіх підряд та щодня піцу жер
І ще борги чоловіка сестри закривав та батькам допомагав
В мене таке саме було. Жалію що не знайшла такого щоб прийти на все готове.
Батьки і сестра до речі привикають щоб доїти. Як ви будете разом іпотеку виплачувати якщо вони не перестануть доїти? Коли є сестра це взагалі треш. То ще гірше ніж брат
Молчалка• 09 декабря в 11:48
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Винні ,він сам казав
Тільки гроші тягнути можуть та все радити і коментувати
а ваші батьки чого вас не забезпечили, що ви аж дитину народили, лиш би всістись на шию цьому?
Зрадорозганячка• 09 декабря в 11:49
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так Вас что волнует больше?Совместное жилье или его похуизм по отношению к Вам?
Чумачечая_• 09 декабря в 11:49
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Звісно,треба було за десять років подумати ,бо зараз не вистачає грошей на все оренда і платіж за іпотеку тільки виходить 50 тисяч в місяць,а ще купа витрат на дитину
Так а где ваши деньги?
Молчалка• 09 декабря в 11:50
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
які ж ви, нашийниці, всі однакові
Ms. Доброта• 09 декабря в 11:52
То шукайте іншого чоловіка. А він знайде іншу, і буде платити іпотеку, і буде у чоловіка сім´я і діти
Диверсификация• 09 декабря в 11:52
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Он не единственный мужчина на свете )
как для отчима так себе вариант ....
Молчалка• 09 декабря в 11:53
Ответ дляФрикаделька
Вы ж умная такая. А что ж родили от нищеброда без жилья? Троли они такие
біда в тому, що не тріль автор... це вже не перша її тема тут
KseniyaFomina• 09 декабря в 11:53
Я так сину і казала: гуляй до 30, копи гроші, катайся на мото та авто, а в 30 починай пахать, одружуйся, житло придбай, бо сили в чоловіка на це є з 30 десь до 40, потім тобі вже нічого не захочеться.
Невловимий Джо• 09 декабря в 11:54
А где Ваша зона ответственности?
ПростоБелка• 09 декабря в 11:54
Ответ дляДиверсификация
Прикиньте, сколько пицц нужно было съесть, чтоб не купить квартиру, особенно по 99 грн)))))
Молчалка• 09 декабря в 11:54
Ответ дляПаратруперсупер
Але слава Богу є ви, яка подивилася
скоріш, повісилась на шию бодай такому))) ще й завагітніла швиденько
Мост_Устал• 09 декабря в 11:55
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ну не все же прям раз и за год или три года начинают много зарабатывать, строить карьеру и заработок требует времени, плюс карантин и война подкосили доходы