Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 декабря 2025
Чоловік десять років не думав про житло
Жив собі дринкяв гроші направо та наліво ,нічого із зарплати не відкладав,зате всім допомагав
А потім в 30 років я хочу сімʼю та дітей
Давай візьму іпотеку та буду платити щомісяця відсотки банку і ще платити за оренду квартири
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ищите другого, с квартирой, а он найдёт себе другую, которая будет согласна на эти условия.
Це ви про себе?
Танцепесенная• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Що грошей не вистачає,якби він подумав про житло раніше то виставало б.
А якби ви подумали?
ЕлькиПальки• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Що не думав,зате трахав всіх підряд та щодня піцу жер
І ще борги чоловіка сестри закривав та батькам допомагав
Кем он Вам приходится? И сколько у Вас уже квартир к 30 годам?
Смайлик• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Красавчик! Вас жаба давить? Ви хто для нього?
оксюморон• 09 декабря 2025
Ответ дляМиззери
А как 20 летний должен жить ?
Сейчас Советчицы расскажут как)))
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 09 декабря 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А у невесты не было квартиры? Неудачно женился.
Наречені із квартирами на нього навіть не подивились би
Ответ дляЛюблю_смаколики
Жил человек себе спокойно, так как хотел, когда задумался о создании семьи, составил себе план, взять квартиру в кредит. Что тут плохого? Вы хотели, чтоб он в 20 лет уже думал о том, что встретит Вас в 30-ть и Вам сразу нужна будет квартира?
Ага ) тоже умилилась
Но квартиру при этом только после свадьбы сразу покупать что б и на жену была 🤣🤣🤣
Фиктивная• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Поясніть. Ви обрали собі чоловіка з орендою і іпотекою
От він стоїть з таким багажем. Ви його обираєте.
Він вам ок.
Ви вирішуєте завагітніти від нього. Вам ок вагітніти від чоловіка з орендою та іпотекою.
Що зараз пішло не так?
Він вам ок.
Що зараз пішло не так?
Люблю_смаколики• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Це ви про себе?
Про Вас, Вас же это беспокоит, не меня, у меня всё хорошо, я давно замужем, детей выростили, внучка растёт.
оксюморон• 09 декабря 2025
Ответ дляФиктивная
Він вам ок.
Що зараз пішло не так?
Він вам ок.
Що зараз пішло не так?
Может пицца не вкусная попалась.
Смайлик• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Він взяв житло без ремонту в іпотеку
Тобто він не задумався, а ВЖЕ ВЗЯВ!!! То тим більше красавчик! А ви хотіли на все готовеньке? ))
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 09 декабря 2025
Ответ дляФиктивная
Цікаво. А його теж, той во?
Це не знаю,просто бачила переписку,вона на польській була поки переклала
Фиктивная• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ну один раз не підарас
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 09 декабря 2025
Ответ дляПозаземний розум
любить українських жінок та польських чоловіків
а чого вернувся з Польщі? пшеки ви*бали сильно?
Повернувся ,бо не хотів бути мігрантом
Смайлик• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Звісно,треба було за десять років подумати ,бо зараз не вистачає грошей на все оренда і платіж за іпотеку тільки виходить 50 тисяч в місяць,а ще купа витрат на дитину
А ви чому не працюєте? Яжемать?
Мама фіфті цента• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А дитина звідкіль взялась? Ви народили її від марнотрата, якийсь ’трахкає все підряд’ на орендованій квартирі? І при цьому питання до чоловіка???
Кусачая Я• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
ви хто в цій ситуації? Голодна жінка, яка не їла піци? Жив, як хотів, він же вільний.
Куратор дебошей• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Зараз йому майже 40 ,десять років пройшло
А чому ви з ним? Нікому вашу дитину годувати чи за зйом платити? Заради чого ви терпите такого ненависного вам співмешканця?
Я тут с краю постою• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А мені коли я суші хочу замовити кричить ,що економити треба!
А чого ж ти сам не економив десять років?!
А що маєте ви?
Захекалася читать• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Є така тема оренда з викупом
Стосується тільки деяких нових ЖК, але то на 10 років, ще є певні додаткові платежі
Виходить дорожче, ніж оренда, але платиш за свою, ну і заїжджаєш в нову квартиру з ремонтом
Правда треба заявки давати заздалегідь і чекати свою чергу
Смайлик• 09 декабря 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Якби ще піцу не їв, взагалі весь будинок можна було б купити, або хоча б підʼїзд! ))