Люблю ХОЛОСТЯКА• вчера в 11:05

Чоловік десять років не думав про житло

Жив собі дринкяв гроші направо та наліво ,нічого із зарплати не відкладав,зате всім допомагав
А потім в 30 років я хочу сімʼю та дітей
Давай візьму іпотеку та буду платити щомісяця відсотки банку і ще платити за оренду квартири
Молчалка• вчера в 14:28
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Удалено администрацией...
ви не тільки нею читаєте, а й думаєте, судячи з теми))))
Молчалка• вчера в 14:29
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я не чоловік ,щоб і народжувати і збирати і купувати одночасно
Удалено администрацией...
Молчалка• вчера в 14:35
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ну якби вони не знаю про наші інші витрати окрім взноса за іпотеку щомісячного
які ’ваші витрати’? Ви взагалі яким боком до іпотеки? Хоч в цьому мужик молодець: раз вляпався і зв’язався з вами, то хоч квартира буде його особиста, дошлюбна
Квітка папороті• вчера в 15:21
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Що не думав,зате трахав всіх підряд та щодня піцу жер
І ще борги чоловіка сестри закривав та батькам допомагав
А дозволу ні у кого не питав .От жеш скотиняка така
Дуняша• вчера в 16:14
З наших зарплат в 15-25 тисяч (в кращому випадку) не сильно збереш, навіть сидячи на хлібі і воді...

Бухгалтер
з/пл: 17500 -18000 грн
Вимоги:
Досвід роботи від 5 років

Бухгалтер з первинної документації
17 000 – 18 000 грн
Вимоги: досвід роботи від 5 років
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • вчера в 16:28
Ответ дляНалитое яблочко
От якби читали трохи ,то знали б,що це по фрейду
Мда
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • вчера в 16:29
Ответ дляМолчалка
Удалено администрацией...
Так навіщо тоді мій співмешканець скільки часу витрачає на мене,якщо може знайти іншу та з нею одружитися?
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • вчера в 16:31
Ответ дляДуняша

Бухгалтер
з/пл: 17500 -18000 грн
Вимоги:
Досвід роботи від 5 років

Бухгалтер з первинної документації
17 000 – 18 000 грн
Вимоги: досвід роботи від 5 років
В нього не така зарплата була і закордоном жив
Більша набагато
тяжкаялюдина• вчера в 17:17
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А мені коли я суші хочу замовити кричить ,що економити треба!
А чого ж ти сам не економив десять років?!
Ви прикольна 😀
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 18:56
Ответ дляРозвідка Маші
Мій живе в мене. Мені не жалко
Думаю, що трохи підзбираємо і візьмемо еоселю. Бо в нього є така можливість і офіційна зп. А в мене-ні
Будемо в його жити, мою здавати. Вийде нам ще одна квартира
Чому люди не хочуть бути партнерами? Чому всі чекають від когось щось?
Не справдяться ваші плани.
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 19:04
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Він взяв житло без ремонту в іпотеку
А что не так ?
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 19:08
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Якщо не звертати увагу на стиль теми ’Мені усі винні’, у сухому залишку ви праві. Якщо сім´я не має свого житла і не вміє відкладати гроші, про дітей можна забути. Діти - це дорого, якщо не було зайвих грошей і до дітей, то із дітьми це будуть злидні
Я с вами поспорю, никогда небыло лишних денег, но в злыдных не жили, хотя 2-й ребенок еще не вырос..как будет посмотрим.
Дети это мой стимул работать, точнее зарабатывать деньги.
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 19:08
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Закажите со своих !
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 19:09
Ответ дляМизимец
Тю, мужу 44, до сих пор не думает о своей жилье, прекрасно чувствуем себя на сьеме, через лет 10 подумаем)
Возможно у вас, есть деньги, бизнес...
Розвідка Маші• вчера в 19:25
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Не справдяться ваші плани.
Чому? Бо вам так хочеться?
Всіх підсаджую• вчера в 19:50
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А у вас є власне житло?
Якщо ні, ви накопичуєте на житло?
Любимка-анонимка• вчера в 19:50
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Это не мои ощущения, это статистика (причем до февраля 22-го)

https://kp.ua/economics/a639602-dazhe-pensionery-b...

в Украине нежелание заводить детей – имеет вполне материальные основы. Рождение ребенка – это удар по финансовой стабильности. А рождение второго – может вас разорить.

- Рождение второго ребенка – это самый серьезный риск бедности. Не пенсионеры у нас самые бедные семьи, а семьи с двумя-тремя детьми,
говорит директор Института демографии и социальных исследований НАН Украины академик НАНУ Элла Либанова.
sur_sur• вчера в 21:09
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Наречені із квартирами на нього навіть не подивились би
Настільки ніякий?
А поговорить?• вчера в 21:12
Ответ дляФиктивная
Ви зараз звинувачуєте чоловіка що він жив життя не по вашій моделі поведінки?
Бо до зустрічі з нею не купив хату, подлец)
sur_sur• вчера в 21:13
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тут справа не в Європі я думаю,просто в нього є певна гомосексуальна тяга
Продовжувати і зараз?
А поговорить?• вчера в 21:14
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так і чоловіків трахав,як в Польщі жив
Ох ця Європа
Колишня муза• вчера в 21:36
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дибіл🤷‍♀️
Напланетянка• вчера в 21:57
Ответ дляЛюблю_смаколики
Жил человек себе спокойно, так как хотел, когда задумался о создании семьи, составил себе план, взять квартиру в кредит. Что тут плохого? Вы хотели, чтоб он в 20 лет уже думал о том, что встретит Вас в 30-ть и Вам сразу нужна будет квартира?
І нікого ні трахав і з батьками припинив спілкуватися
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • вчера в 22:24
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А что не так ?
Грошей не вистачає
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • вчера в 22:27
Ответ дляЛюбимка-анонимка

Це не правда ,багато забезпечених із двома дітьми і щей на моря їздять
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • вчера в 22:29
Ответ дляsur_sur
Настільки ніякий?
Саме в чому ніякий?
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • вчера в 22:34
Ответ дляКолишня муза
Дибіл🤷‍♀️
Ви перші в черзі на цього принца?
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 23:01
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Грошей не вистачає
Ааа бывает , зато не платите аренду
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • сегодня в 00:06
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ааа бывает , зато не платите аренду
Так ми платимо за оренду якраз