Працівниця року• 09 декабря 2025

Хто в Польщі, дізнавалися стосовно UKR, після 4.03.2026?

ЄС продовжило, Польща ще ні.
Белая котичка• 09 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком
Поляки больше всех нажились на укр беженцах, свои халупы посдавали за дорого, плюс готели плюс такси, вокзалы и так далее
И кучу работников на минималку нашли
Еще и недовольные
Они в плюсе по-любому и сами об этом говорят, просто президента избрали на волне Польша для поляков, поэтому он и гнет эту линию.
Панна Кота• 09 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком
Пусть разрешат аборты и не нужно будет столько роддомов
Врачи покалечат больше
Мама Никитки-2• 09 декабря 2025
Ответ дляБелая котичка
Дозвіл отримали на 26 рік. Ви ж не в Польщі, про що мова?
Так захист поляки дали на 2 місяці 26 року. До 4 березня.
Мама Никитки-2• 09 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком
И кучу работников на минималку нашли
Еще и недовольные
Ха. Я бачила результати опитування 68% підтримують вихід Польщі з ЄС. О де вища ступінь дебілізму
Мама Никитки-2• 09 декабря 2025
Ответ дляБелая котичка
Ні. Йому більше нічого немає запропонувати.
Репарації з Німеччини і Польща для поляків.
Белая котичка• 09 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я в Польщі вже майже 4 роки, звісно я в курсі. Я про дозвіл не приймати сирійців
Мама Никитки-2• 09 декабря 2025
Ответ дляБелая котичка
То ви повинні знати, що щоб отримати цей дозвіл поляки прикрились біженцями з України. Тепер я чекаю, що буде далі. Прям аж цікаво.
Березень час виплат фермерам субвенцій і дотацій з ЄС на посівну.
Белая котичка• 09 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Звісно що я знаю. І я вам написала що вже прикрились і вже спрацювало. То вони вільні в 26 році маніпулювати українцями. Вони тягнуть щоб ще більше людей пішли працювати і платити податки. Посівна і українці і ЄС це окремі ланки.
Панна Кота• 09 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Теперь они не могут не продлить, но хотят урезать 800+ неработающим и медицину, и хз касается ли матерей детей с инвалидностью польской
Белая котичка• 09 декабря 2025
Ответ дляПанна Кота
Они могут не продлить как и обещали предложив аналог - карта цукр. Где у неработающих не будет медицины.
Любви вам!• 09 декабря 2025
Я не в Польщі, але я впевнена, що вони продовжать. Нікуди вони не дінуться
Панна Кота• 09 декабря 2025
Ответ дляБелая котичка
Цукр пока кот в мешке, но говорят, что ее дадут быстрее, чем побыт
Мама Никитки-2• 09 декабря 2025
Ответ дляБелая котичка
Карта цукр, наскільки я зрозуміла, багатьом не світить. Там перша умова якась дивна, бути в Польщі більше ніж рік на дату подачі при цьому статус вже мати 4 червня 25 року. Тобто вона світить виключно тим, хто заїхав до Польщі до 25 року. А всім іншим як бути?