Заліковий троль• вчера в 19:48
Свідоцтво про розлучення
Рік назад розлучилася через суд .мені зараз потрібно було забрати рішення суду ,а потім в загсі свідоцтво про розлучення?
КартаБезКомиссий• вчера в 19:50
Ні, рішення суду ваш єдиний документ про розірвання шлюбу
Свідоцтво про розірвання шлюбу перестали видавати після 27 липня 2010 року для тих, хто розлучається через суд; тепер документом-підтвердженням є рішення суду, а свідоцтво видається лише при розлученні безпосередньо в органах РАЦС (реєстрації актів цивільного стану).
Заліковий троль
• вчера в 19:50
Ответ дляКартаБезКомиссий
Чи потрібен якийсь документ щоб видали рішення ?адже наказ судовий тільки в дії є
Заліковий троль
• вчера в 19:51
Ответ дляВсех анонимов аноним
Що ж вас так приспічило аж через рік забрати?
Зʼявився час
КартаБезКомиссий• вчера в 19:52
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я колись працювала в суді, люди через 10 - 20 років могли прийти
Все буде Україна• вчера в 19:52
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я теж через рік забирала. Що тут такого
Путающаяся• вчера в 19:53
Ответ дляЗаліковий троль
Візьміть паспорт і їдьте за рішенням
У мене оригінал з печаткою, брала в суді
Не факт, що нададуть одразу, можливо спочатку заяву напишете
Всех анонимов аноним• вчера в 19:53
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ппц. Я серйозно ставлюсь до документів. Бо сама щ ними працюю і були часто переїзди.
Все зберігаю разом в одній папці
КартаБезКомиссий• вчера в 19:53
Ответ дляЗаліковий троль
Паспорт
Невісточка ж• вчера в 19:56
Ответ дляЗаліковий троль
Паспорт ваш
Заліковий троль
• вчера в 20:01
Підскажіть ,після того як я заберу рішення в діі обновиться інформація?
Невісточка ж• вчера в 20:10
Ответ дляЗаліковий троль
Ну какое имеет отношение канцелярия суда к Дии? И Дия к тому, что вы что-то заберете.
И_В_офигительных_штанах• вчера в 20:18
Ответ дляЗаліковий троль
Та мабуть.
Я розлучилась ще в 1990 р., а в цьому році у мене в Дії виліз актовий запис про розірвання шлюбу. І навіщо мені це?
наКоблучках• 2 часа назад
Ответ дляЗаліковий троль
Разом з рішенням попросіть супровідний лист, все це потрібно віднести до РАГСу, вони повинні проставити галочку про розлучення в реєстрі. Після цього в Дії буде оновоена інформація.
Заліковий троль
• 2 часа назад
Ответ длянаКоблучках
Але мені сказали що не треба в рагс так як я розлучалася через суд