Файна пані• сегодня в 10:01
Рассудите - квартирант и поломка
Девочки, помогайте)
Понимаю, что сейчас с постоянным отключением света техника "летит" у многих..
Как поступить с квартирантом, чтоб по совести, правильно ли я ответила?
Скрин даю 🙌
Спасибо .
Скрин даю 🙌
Спасибо .
барабанщица• 1 час назад
Ответ дляСекретница
Я тоже не поняла смс «я выходной, но еду после обеда из города» - это к чему? Звучит как «Мама я покакал!».
Я б просто написала «Сломалась стиралка. Как будем решать вопрос и за чей счет?».
Арендатор обязан вас уведомить, это ж ваша техника. Понимаю, что проблем и денежных потерь никто не хочет. Ставьте такую арендную плату, чтоб можно было амортизировать и технику.
Я так зрозуміла, що він хотів попередити, коли буде вдома, якщо авторка захоче приїхати чи покличе майстра.
КАПСЛОЧНИЦА• 1 час назад
Ответ дляХристя в тiстi
Новая техника на гарантии
Так, на гарантії. Але ї ремонтом точно не орендатор має займатися
КАПСЛОЧНИЦА• 1 час назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
хто користується- той і платить,якщо пралка не здохла від старості ,наприклад. а то так вічно можна--квартиранти ламають,а ти плати)) коли вони викладуть свої гроші-то й відношення до техніки буде бережливим,а не так-не моє,не шкода,хазяїн починить раптом що.Херушки. або сидіть без пралки.
Секундочку, а гроші вам за що платять? І не малі
Блондинка в Шоколаде• 1 час назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
ага,розбіглася))) користується квартирант,а платити має вона))) я не платила,коли квартиранти запхали ковдру в пралку і зламали її. хто користується-той і ремонтує.
ну можете і далі не платити, я у вас квартиру не знімаю, тому мені все одно. Але коли я знімала, то в договорі було прописано умови ремонту техніки (спойлер: за рахунок орендодавця), при чому цей договір ми укладали через ріелторську контору, це був їх шаблон, а я вперше знімала квартиру і ніякі умови тоді не диктувала. Це я до того, що ремонт за рахунок власника - це нормальна стандартна практика, а ви розбігайтесь куди хочете
Ща как дам• 1 час назад
Ответ дляМамин тріль
У нього взуття чавунне
Я в своїй пралці влітку часто прала кроси дитини, у малого вже 43 ) правда я в спец.мішках прала
у мого чоловіка повномірний 46 і пралка слім, нічого їй від кросівок не стається, режим для взуття навіщось навіть на пралках вигадали.
Ща как дам• 1 час назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
якщо через неправиьну експлуатацію - то це до орендарів. Але то видно (порваний ремінь, розбиті підшипники)
Тро Нью-Йорку• 1 час назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
За те що вони живуть в квартирі біля метро. А не в сраці світу. Бо я вже бачила таких) ламають.трощать. не їх же....а ти плати щоразу) розбіглася.вже) такі були. Запхали так .речами,що підшипники повідлітали. Платили.або сидіть без пралки. Завдаток не повертаю 5% квартирантів бережлмво ставляться до чужої техніки. Іншим насрати.бо вони її не купляли.
1 раз в процесі прання через 3 хв після початку розкрмвся барабан ( верхня загрузка).пралку тільки розбирати.бо квартирантка похапцем закрила.в паз не попала. Барабан відкрився . То я маю платити? ) один раз заплатила і більше такого не було. А якби я виклала свої кошти.то це було би безкінечно.все як-небудь.
Тро Нью-Йорку• 1 час назад
Ответ дляЩа как дам
Розкритий барабан при верхній загрузці.бо закривала похапцем і не потрапила в пази. Барабан розкрився через 3 хв.після початку
Помеха справа• 1 час назад
Ответ дляДівка в намисті
А если есть, то что?
То не було б цієї теми якби в договорі прописали моменти стосовно того, хто та що ремонтує і за яких умов.
Бачу_майбутнє• 51 минуту назад
Ответ длябарабанщица
А спитати, що будемо робити, він не зміг? Тільки ЦУ роздавати, який у нього графік?
Бачу_майбутнє• 50 минут назад
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
У мене прописано в договорах (здаю дві квартири), що ремонт на орендарі. Кому не підходить, той не заселяється.
Дівка в намисті• 37 минут назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Если квартирант платит меньше 8 тысяч хотя бы,то пусть ремонтирует сам
Не танцую- но пою• 34 минуты назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
ну и задаток вам бы никто не вернул. идите....
Благодарю за ценнейший комментарий. Без вас ни за что не догадалась бы
КондуктЕр тролейбуса• 29 минут назад
Ответ дляУмничка-помощничка
Бо поломка не залижить ані від власника ані від арендатора
Та не. Машина властника то й ремонтує властник
КондуктЕр тролейбуса• 26 минут назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
саме так,бо колись квартиранти запхали в пралку одіяло і зламали підшипники. хотіли на мене спхнути. а майстер сказав- запхали щось важке,машина не потягнула. я гроші вирахувала з завдатку і про це сказала,що залог я витратила на пралку,яку вони зламали. і при виїзді їх не поверну.
Так машина должна стирать одеяло. Может она у вас была уже уставшая
КондуктЕр тролейбуса• 21 минуту назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так вам платят за аренду квартиры со стиральной машинкой. Машинка сломалась Вы должны предоставить новую.
КондуктЕр тролейбуса• 19 минут назад
Ответ дляСекретница
Наш стирал свою обувь 44 размера. Присутствовали при ремонте все. Сторонний мастер сказал, что стирали что-то тяжелое, возможно обувь. Квартирант сказал, что он не знал что нельзя стирать обувь. Но там копеечный ремонт был и машинка до сих пор работает.
Можно стирать кроссы. Стираю кроссовки свои и мужа и дочки. Вся проблема в том что собственники квартир покупают самые дешманские машинки потом удивляются когда оно ломается
Блондинка в Шоколаде• 16 минут назад
Ответ дляБачу_майбутнє
тоді у вас ніколи б не було подібного діалогу, раз ви прописали в договорі свої умови, а орендар на них погодився
Дівка в намисті• 13 минут назад
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Нормальные люди обувь не стирают.
КондуктЕр тролейбуса• 5 минут назад
Ответ дляДівка в намисті
Нормальные люди обувь не стирают.
Нормальные люди стирают обувь и одежду . Для этого стиральную машинку и придумали