Любовь Калистратовна• 10 декабря в 10:45
Акне , деріва с мс
Таке питання, дон Ка лікує акне майже рік ефезелом. Лице очистилось добре. Вже лікарка зменшила ефезел, через день ( до тепер було кожен день). + Закриває фізіогель АІ.
Але є на плечах прищики, миє милом перолайт. Не дуже допомагає. Лікар призначила деріва с мс , але я за ула уточнити як ним мастити. Вона лиш сказала що раз вдень наніч, кремом не закривати.
В неї вся верхня частина спини в маленьких прищиках. То мастити всю спину верхню частину? Там крему в тюбику 15 мл , то ж його стане на кіл Ка разів.
Чи ним треба як ефезелом маленьку крапочку і розтирати плечі