Сиджу тихенько• сегодня в 14:36
Невже реагент
Бритоножка• сегодня в 14:59
Нет второй полоски, она значительно ближе к первой, а не та что под плёночкой
Сиджу тихенько
• сегодня в 15:05
Ответ дляЛюблюДевчонок
Який день циклу? Виглядає більше, як пустий.
1 день до м
Сиджу тихенько
• сегодня в 15:06
Ответ дляБритоножка
Так я і не за ту що під плівкою.....просто камера погано ловить ту що бачать очі
Бритоножка• сегодня в 15:10
Ответ дляСиджу тихенько
Ну на фото трохи видно, але не дуже схоже на позитивний тест. Прочитала що у вас ще 1 день до м. То це дуже рано. Не поспішайте
Сиджу тихенько
• сегодня в 15:15
Ответ дляБритоножка
І на хгч з роботи ніяк не втекти.....
Сиджу тихенько
• сегодня в 15:15
Ответ дляБритоножка
Мені варто це на контролі просто мати....
Сиджу тихенько
• сегодня в 16:01
Ответ дляOrganic
Перевірте ще іншим тестом, але скоріш за все реагент
На одному менш помітно....ввечері вже більш помітним стало...проявилося за 3-4 хвилини. І на еві ніколи не бачила реагентів...тому і дивує.....
Курочка• сегодня в 16:05
Ответ дляСиджу тихенько
А, ева слабенька. У мене на більш дешевих тестах вже була більш-менш помітна полоска, а ева - майже ні. Купіть різні тести, тут однозначно ніхто Вам не скаже
Сиджу тихенько
• сегодня в 16:07
Ответ дляКурочка
Мені минулий раз еві добре показував при хгч 18
Organic• сегодня в 16:13
Ответ дляСиджу тихенько
Якщо на двух тестах різних щось є, то можна сподіватися на вагітність
Сиджу тихенько
• сегодня в 16:24
Ответ дляOrganic
Я один вчора в обід робила...теж видно було але вдивляючись треба було. А потім ввечері зробила ще один..то вже більш помітно... але все рівно думаю що більше реагент...бо сьогодні відчуття що ось ось почнуться