Дитина миттєво загинула ,це жах
Куди вона дивилась коли їхала?
Якщо взяли в поліцію таку тупу мавку ,яка їздити навіть не вміє ,то не виключено ,що є звʼязки і від строку в тюрмі за смерть дитини відмажеться
Куди вона дивилась коли їхала?
Ответ дляНаталка -русалка
В них важливі службові завдання обʼїздити всі кавʼярні міста
Всякі бувають. Хз, яке конкретно цього разу. Чи кав´ярня, чи ні. То не має мене переймати, як учасника руху, то має хвилювати хз керівництво. А мені за правилами треба їх пропустити.
Ответ дляillaria-k
регулированный, со светофором,.
На зеленый свет сбивают. Если бы на красный, но нет.
Киев
Хз. Може якийсь незручний. Бо у нас мінімум чотири по дорозі, все нормально на них. Бувають випадки, але дуже рідко. Ну і всякі. То водій п´яний, то пішохід ’не в кондиції’. Щоб двоє дорослих притомних людей не розминулись на зебрі...
Ответ дляОксана_12
6 полос, светофор включается по требованию. Большой и хорошо видно.
Но надо или толпой переходить, или смотреть внимательно, нет ли скоростного сумашедшего.
ellllena.ua• 11 декабря 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Всенсі нічого не міг зробити?
Автомобиль несло по льду, он пытался вернуть контроль автомобилем, делал все, что в этом случае нужно делать, но тщетно.
ellllena.ua• 11 декабря 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Жива?
Да, слава Богу. Лобовое головой разбила, сотрясение, в больнице полежать пришлось, зубами потом ещё занимались, ей 16 на тот момент было.
Ответ дляyour style
знаєте, ви можете скільки завгодно зараз доводити провину тих , хто був за кермом поліцейської машини. Але дитини немає . Вже немає. Назавжди цьому янголяткові скільки там рочків? 6 р? 7 р? І хто в цій ситуації не переконався в безпеці руху? Мама повинна була, тримаючи дитину за руку, виглядати з-за машини, що зупинилась, чи всі зупинились машини
_Annyshka____• 11 декабря 2025
Ответ дляОксана_12
Це як? У спецтранспорту пріоритет і на зебру, і на червоний треба його пропускати. Та швидка за ним по тротуару гналась?
Спецтранспорт БЕЗ увімкненої сирени і маячків, це такий же учасник дорожнього руху без переваг, як усі інші. В нашому випадку, людина переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу, а те ненормальне гналося без будь-якого сигналу з шаленою швидкістю. Як результат, розірвання практично всіх внутрішніх органів і миттєва смерть.
Ответ дляamon-shy
В ПДР нічого такого немає. Поліція з увікненими проблисковими маячками і звуковим сигналом може відступати від правид маневрування і обгону і має перевагу в русі перед іншими ТЗ. Що вона не має пропускати пішоходів на переході - немає такого. Навпаки, наголошується що кожен водій перед переходом має зупинитись, якщо авто поряд зупинилося або зупиняється/знижує швидкість. Це типова ситуація на дорозі.
Как это нет?
П.4.13 ПДР
У разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного та (або) синього кольору і спеціальним звуковим сигналом пішоходи повинні утриматися від переходу проїзної частини або негайно залишити її.
П.4.13 ПДР
Ответ дляamon-shy
Бачили ситуацію в Празі, як поліцейське авто з мигалками і сиреною на великому перехресті на шаленій швидкості зробило поліцейський розворот з заносом і поїхало в іншу сторону. І хоча з кожної сторони стояло по 4-5 авто і були пішоходи ні одне авто, ні один пішохід не сунувся на перехрестя, всі завмерли. Бо є ПДР, які виконуються і поліція була впевнена, що ніхто не вилізе. Але все таки і поліцейська машина їхала з завчасно включеними маячками і сиреною. Вчора ж, скорше за все, у поліцейського авто сирени не було. Якби була, можливо і дитина була жива
Ответ для_Annyshka____
У цьому випадку судити не можу, але маячки на відео були. Як було насправді - не в моїй компетенції. Дуже шкода. Всіх.
Malinka111_• 11 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
Якщо полос більше ніж одна то треба перед кожною полосою зупинятися і впевнитися що тебе пропускають, бо декілька полос може пропустити а одна ні, і дітей тримати за руку при проходженні, і дитина трохи позаду. Краще бути живим ніж 1000разів правим
Там нет полос, по одной полосе.
Полиция выехала на встречную, там где это не допустимо. Совершали обгон на перекрестке с превышение скорости
И звукового сигнала не было
Ответ дляJul-Ap
Как это нет?
П.4.13 ПДР
А був спеціальний звуковий сигнал?
Ответ дляlilul990
Я завжди дивлюсь чи за першою машиною зупинилася друга, тому що мчать як скажені і не бачать шо хтось є на переході
Так там зустрічна була
Ответ дляТайТаке
То вы их езду в Молдавии не видели.
Бачила ,що там часто не включають повороти
Ответ дляОксана_12
Так і по сторонам не дивились, судячи з усього.
Дивились,просто матір не очікувала,що хто буде летіти на зустрічну прямо в них
Машина поліції обгін на зустрічну робили