Наталка -русалка• вчера в 16:25

Вже бачили?Через якусь мавпу за кермом все життя зруйновано тепер

Дитина миттєво загинула ,це жах
Куди вона дивилась коли їхала?

Якщо взяли в поліцію таку тупу мавку ,яка їздити навіть не вміє ,то не виключено ,що є звʼязки і від строку в тюрмі за смерть дитини відмажеться
vasilisa-l• вчера в 19:23
Ответ дляJaneke_in_UA
Очень часто вижу как скорые летят с сиренами, живу возле больницы, но людям все равно надо перейти дорогу перед ними и прям срочно кинуться на дорогу .... Тоже могут быть последствия. Но уточнили, что ехали на вызов. Значит могли орать сирены.Это трагедия... Но часто виноваты обе стороны( А жизнь не вернуть(
Во многих странах предусмотрен штраф за то, что не пропустили спецтранспорт. На междугородной трассе, даже автобусы прижимаются к обочине. Пешеходы всегда пропускают.
vasilisa-l• вчера в 19:27
Ответ дляНаталка -русалка
Пожежа чи інфаркт дає право забрати життя дитини?
Це маніпуляція.
PinkyPink• вчера в 19:30
Ответ дляIncol
В Прилуках такі дороги, навіть на фото видно, щом ганяти складно, колеса можна загубити, та й день білий, жінка не могла вискочити на дорогу неочікувано.
Подивилася відео на ФБ, місцеві кажуть, що жінку з дитиною зупинилася пропустити фура, тому не дивно, що ні жінка не бачила поліцейських, ні поліцейські її, бо фура закрила обзор. Судячи з усього, це з її реєстратора відео в тг
vasilisa-l• вчера в 19:35
Ответ дляНаталка -русалка
Де вони там бігли?
Вони спокійно ішли ,летіла поліцейська машина із всієї дурі просто в них
Навіщо ви обманюєте?
Malinka111_• вчера в 19:38
Ответ дляLike-995b
Для любой скорости есть тормозной путь, давайте когда вы будете ехать 50 к вам кинется под колеса пешеход в метре. Увидите. Вы же водите?
вы на перекрестках совершаете обгоны выезжая на встречную и со скоростью явно больше 50 км/ч?
Anchik1878• вчера в 19:41
Ответ дляНаталка -русалка
А якщо машина в той час коли вони вийшли на перехід була ще далеко ,то теж мати винна?
Машина була близько, але мати і дитина бігли по переходу і не дивились на дорогу, це 1-2 секунди
Malinka111_• вчера в 19:42
Ответ дляvasilisa-l
Навіщо ви обманюєте?
вы видео видели?
они стояли , и когда фура остановилась и уступила им дорогу - шли, пройдя фуру и половину встречной ребенок пританцовывая подпрыгнула
Like-995b• вчера в 19:44
Ответ дляMalinka111_
Нет конечно, но речь о том, что якобы водитель всегда виноват, даже если пешеход в любой момент прыгнет под колеса, это же бред
Malinka111_• вчера в 19:45
Ответ дляLike-995b
причем здесь всегда не всегда. зачем вы искажаете эту ситуацию?
в конкретно этой ситуации было так, и есть видеозаписи и очевидцы происшествия
Like-995b• вчера в 19:47
Ответ дляMalinka111_
Мы там выше обсудили : не эту конкретную, а ответ был на то, что водитель всегда виноват , если пешеход под колесами
Anchik1878• вчера в 19:47
Ответ дляНаталка -русалка
Вони не дивились в телефон
Мати не дивилась на дорогу, + бігли по переходу і дитина на 2 кроки попереду була, можливо якби йшли встигли б зупинитись і їх би заділо по касательній
Vlada-Maria• вчера в 19:49
Ответ дляПоля Дяченко
Вы серьёзно думаете, что так легко остановить машину?
Вы вообще хоть когда-нибудь водили?
Щоб це розуміти, досить шкільної програми фізики, навіть не обов´язково бути водієм
marydgayne• вчера в 19:49
Ответ дляPinkyPink
ужасное видео, просто до слез!! Но из за машины надо всегда выглядывать на дорогу!! Как же жаль пострадавших
marydgayne• вчера в 19:51
Ответ дляMalinka111_
вы видео видели?
женщина и ребенок бежали. зачем отрицать очевидное?
они увидели, что их пропускает машина и начали бежать
НадпотужнаПотужність• вчера в 19:51
Ответ дляLike-995b
Ну тут вы неправы. Машину весом несколько тонн невозможно остановить в секунду, и когда пешеход выскакивает на дорогу в неположенном месте вина только его
На переходе пешеходном переходили люди!
Anchik1878• вчера в 19:52
Ответ дляKittu2008
Чтобы в эту дрянь и ее семью ракета прилетела
Хворе
kuskus• вчера в 19:54
Ответ дляMalinka111_
вы видео видели?
Дитина не винувата, це мати не додивилася, як можна розраховувати на авось, коли не бачиш більше половини дороги. Поліція теж не права, якщо їхали без звукового сигналу, але дитину це ніяк не врятує. До речі, поліцейські могли трактувати те, що фура зупинилась, як факт «поступитись дорогою спецтранспорту»
Like-995b• вчера в 19:53
Ответ дляНадпотужнаПотужність
На переходе пешеходном переходили люди!
Да, бесспорно . Но жизнь пешехода как видите и от него зависит тоже.
Anchik1878• вчера в 19:54
Ответ дляТенко
В ПДР написано, что должны быть включены проблесковый маячки И специальный звуковой сигнал.
Ви далі не прочитали? Що звуковий сигнал може бути вимкнений
vasilisa-l• вчера в 19:55
Ответ дляMalinka111_
вы видео видели?
Подивіться, як бігла жінка. Якщо зможете, бо я вдруге це дивитись не можу, це страшне
Anchik1878• вчера в 19:56
Ответ дляIncol
Вони бігли по переходу, дитина на 2 кроки попереду, мати навіть не дивилась на дорогу, вона дивилась униз на дитину
kuskus• вчера в 19:58
Ответ дляAnchik1878
От тут загвоздика, можливо це на безлюдній широкій дорозі із хорошою оглядовістю і не потрібно, але в населеному пункті, де ще й пів дня нема світла і не факт, що всі світлофори працюють-необхідно
Anchik1878• вчера в 19:59
Ответ дляvasilisa-l
Навіщо ви обманюєте?
Очі роззуйте і ще раз відео подивіться, перед тим як комусь казати про брехню
Алла Г.• вчера в 20:00
Ответ дляkuskus
він може вимкнений,щоб не сполохати злочинців,а не сповіщати про свій приїзд.
PinkyPink• вчера в 20:00
Ответ дляkuskus
Сумнівне трактування, тому що фура зупинилася на смузі і поліція виїхала на зустрічну, щоб її обʼїхати. Вперше бачу, щоб так поступалися дорогою - заблокувавши єдину смугу.
illaria-k• вчера в 20:00
Ответ для_Annyshka____
Мого близького родича збила швидка допомога насмерть. Тому не тільки в поліції такі працюють.
у нас недалеко от дома пешеходный переход, там регулярно сбивают людей на светофоре и переходе
kuskus• вчера в 20:01
Ответ дляPinkyPink
Фура довга, що б зайняти крайню праву їй знадобиться багато часу, а транспорт вже на хвості
Lisa_m• вчера в 20:01
Ответ дляTotka
Я сюжет не смотрела, написала ’правда ли это’ про скрученный регистратор со слов свидетелей. Видео есть как скручивают регистратор?
Рассказать можно всё, что хочешь
«Рассказать можно всё, что хочешь» - вы это и делаете, сюжет не смотрели, но утверждаете, что пишете тут факты. Есть видео, его записал человек, который пришел на помощь.
kuskus• вчера в 20:02
Ответ дляillaria-k
Треба писати, що б встановили лежачих поліцейських
Anchik1878• вчера в 20:03
Ответ дляkuskus
Але в пдр не вказано в яких місцях і випадках можна вимикати сирену, тому це як загальний дозвіл на виключення сирени