Наталка -русалка• вчера в 16:25

Вже бачили?Через якусь мавпу за кермом все життя зруйновано тепер

Дитина миттєво загинула ,це жах
Куди вона дивилась коли їхала?

Якщо взяли в поліцію таку тупу мавку ,яка їздити навіть не вміє ,то не виключено ,що є звʼязки і від строку в тюрмі за смерть дитини відмажеться
автор Наталка -русалка • вчера в 21:23
Ответ дляyour style
ви відео бачили? Якщо що, я не захищаю поліцейських. Ви бачили , як мама потягла дитину під автівку? Чому не зупинилась? Чому вирішила перебігти дорогу , бачачи , що ці несуться?
Вони їх не бачили ,бо ті ще далеко були
Belosnezka1980• вчера в 21:23
Я і водій, і пішохід, коли переходжу дорогу, тим більше з дитиною, поки не побачу, що йти безпечно-не піду. Краще пропущу. Я не виню матір цієї дівчинки, поліціянти вкрай обнагліли, не раз бачу, як на пішохідних переходах не пропускають людей, навіть швидкість не збавляють.
your style• вчера в 21:25
Ответ дляНаталка -русалка
Вони їх не бачили ,бо ті ще далеко були
Так а де були учасники руху? В парковій зоні , чи на дорозі з нерегульованим переходом? Страшно навіть уявити, якби кума куму попросила дитину з садочку забрати:( І оце повело б отак чужу дитину через дорогу:(
автор Наталка -русалка • вчера в 21:26
Ответ длявре_Динка
Пішоходи мають також дотримуватися правил дорожнього руху - це так звучить
А водії швидкості руху ,ні?
вре_Динка• вчера в 21:27
Ответ дляНаталка -русалка
А водії швидкості руху ,ні?
Якщо поліцейські їдуть на виклик вони мають перевагу в русі- як не крути
your style• вчера в 21:27
Ответ дляНаталка -русалка
А водії швидкості руху ,ні?
водії живі, як бачите. А пішоходів , зачасту , вже немає в живих. То й надалі можете не дотримуватись. Водію ви максимум своїм тільцем вм’ятинку зробите
автор Наталка -русалка • вчера в 21:28
Ответ дляBelosnezka1980
В них важливі службові завдання обʼїздити всі кавʼярні міста
romantica• вчера в 21:29
Ответ дляНаталка -русалка
Все добре обійшлося?
Так. У подруги зламана нога, а дитині пощастило. З ними була ще була подруга подруги, яка дитину (не свою) висмикнула подалі від машини. Оце реакція в тієї жінки.
вре_Динка• вчера в 21:29
Ответ дляНаталка -русалка
Це вже не ваші справи здогадуватись в кого які завдання.
Так само можете поздогадуватись чому мамаша відпустила дитину поперед себе на нерегульованому переході
автор Наталка -русалка • вчера в 21:29
Ответ длявре_Динка
Більшість аварій саме через перевищення швидкості,а не пішоходів
автор Наталка -русалка • вчера в 21:30
Ответ длявре_Динка
Так ця наволоч і збила б на світлофорному пішохідному ,яка їй різниця куди летіти
Teonaa• вчера в 21:31
Ответ дляНаталка -русалка
Бо водити не вміє,не вмієш то не сідай за кермо
Але члму всі думають що вона не сяде
Є камери, я так зрозуміла. Мати жива. Свідки явно іі сторону не приймуть
Belosnezka1980• вчера в 21:33
Ответ дляНаталка -русалка
А водії швидкості руху ,ні?
Має дотримуватись, але навіть при дозволеній швидкості, авто потрібно зупинити. Чомусь пішоходи думають, що їх врятує пішохідний перехід, ні, перш ніж переходити дорогу, потрібно впевнитись, що на тебе нічого не летить. У авто можуть відмовити гальма, водію могло стати зле і авто некероване, краще впевніться, а тоді йдіть.
вре_Динка• вчера в 21:34
Ответ дляTeonaa
Але члму всі думають що вона не сяде
Томущо є фіксовані правила дорожнього руху для пішохрдів і пішоходи їх нарушили- перебігаючи дорогу на нерегульованому перехресті перед машиною з проблисковими маячками не впевнившись що прохід безпечний.
Тому водійку можуть виправдати, або умовний термін дати
Хоч я і не хочу виправдовувати поліціянтів- вважаю що мамаша також не права відпустивши дитину бігти попереду
Наивка• вчера в 21:36
Ответ дляFioletovna
Мда, фиг знает, как такое комментить. Вы это серьезно, да?
Вы наверняка не водитель или водитель, которому еще надо доучиваться. Справа машина притормаживает и пропускает, 2я из-за нее не видит пешеходов (очень кстати частая проблема), для водителя на скорости все происходит внезапно. Да, перед пешеходным надо тормозить и ответственность полицейских очевидно, есть (если не было сирены). Но писать, что они специально...🤦‍♀️
*Справа машина притормаживает и пропускает, 2я из-за нее не видит пешеходов*

Всё так, только небольшой нюанс: в данной ситуации полиция ехала не по второй полосе, а по встречке. И машина, которая остановилась перед пешеходным переходом, явно же не припарковалась, а пропускала пешеходов. Полицейская-водитель хотя бы на это должна была среагировать и притормаживать..

А пешеходы, к огромному сожалению, переходили дорогу невнимательно
Teonaa• вчера в 21:36
Ответ длявре_Динка
Аааа, не на зебрі, да?
Скільки дитині?
Nathalie27• вчера в 21:37
Ответ дляНаталка -русалка
Вони їх не бачили ,бо ті ще далеко були
А чому Ви вирішили тоді, що поліцейські їх бачили?
Nathalie27• вчера в 21:38
Ответ дляНаталка -русалка
А водії швидкості руху ,ні?
В такій ситуації дотримання швидкості мало б чим допомогло
автор Наталка -русалка • вчера в 21:40
Ответ дляNathalie27
Поліцейські не мали летіти 200 кілометрів хоча б
vasilisa-l• вчера в 21:45
Ответ дляНаивка

Так, авто поліцейських вилетіло там, де його не чекали. Якби там була друга смуга, то може б жінка переконалась би чи нема загрози. А так, шкода дуже. І скоріше за все, в правилах для спецтранспорту має бути пункт про перетин переходу по зустрічній.
автор Наталка -русалка • вчера в 21:48
Ответ дляNathalie27
А чому ні?
Вержбицкая• вчера в 21:52
Полицейские обгоняли по встречке, мама не ожидала, что по встречке кто-то вылетит, вот и не смотрела в ту сторону.
автор Наталка -русалка • вчера в 21:55
Ответ дляВержбицкая
Краще б вони зіткнулись із машиною самі і тоді думали чи вже не думали,як на зустрічну виїздити ,конечні тварюки
Vika26• вчера в 21:57
Поліцейські вилетіли на зустрічну смугу, щоб обігнати машину, яка ВЖЕ стояла і пропускала людей, які вже йшли по пішоходному переходу. Швидкість дуже висока, людина їх могла не бачити до того як ступила на перехід. І жінка навряд чи очікувала, що інше авто вилетить на обгін пропускаючого авто аж на зустрічну смугу. Коли дві і більше смуги руху в одну сторону ще можна засудити неуважність, якщо вже так хочеться. Тут нехтування правилами з боку тих, хто якраз має контролювати їх дотримання. Маячки і сирена дають право переваги, але не право збивати людей і вчиняти аварії, за правилами вони теж зобовʼязані переконатись в безпечних маневрах, а не тупо все зносити на шляху.
Дуже шкода дівчинку і маму Нагадала ще раз дитині правила переходу дороги.
Nathalie27• вчера в 21:59
Ответ дляНаталка -русалка
Навіть якби вони їхали 50-69 км/год, то при поганій оглядовості і пішоходах, що біжать - вони б не встигли зупинитися вчасно
вре_Динка• вчера в 22:05
Ответ дляНаталка -русалка
А вони 200й не летіли, та машина 200не полетіла б
Incol• вчера в 22:17
Ответ дляPinkyPink
Подивилася відео на ФБ, місцеві кажуть, що жінку з дитиною зупинилася пропустити фура, тому не дивно, що ні жінка не бачила поліцейських, ні поліцейські її, бо фура закрила обзор. Судячи з усього, це з її реєстратора відео в тг
Це сама погана ситуація, але ж поліцейські, як ніхто, мають бути досвічені, якщо фура гальмувала перед пішохідним, то це ж не просто так.
автор Наталка -русалка • вчера в 22:18
Ответ дляNathalie27
Чому не встигли б?
автор Наталка -русалка • вчера в 22:19
Ответ длявре_Динка
А скільки там було по вашому?
Jifferr• вчера в 22:25
Це неможливо дивитись. Говноцаї вбивці.