Наталка -русалка• 10 декабря в 16:25

Вже бачили?Через якусь мавпу за кермом все життя зруйновано тепер

Дитина миттєво загинула ,це жах
Куди вона дивилась коли їхала?

Якщо взяли в поліцію таку тупу мавку ,яка їздити навіть не вміє ,то не виключено ,що є звʼязки і від строку в тюрмі за смерть дитини відмажеться
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 17:35
Ответ дляМария10
Вони повинні далі дивитись, по кожній полосі
А там де полоси?
Їх там немає,розмітки
Nathalie27• 10 декабря в 17:36
Ответ дляНаталка -русалка
А якщо її не видно було і вони перші вийшли на дорогу то що?
То треба виглянути з-за авто і глянути чи не їде хтось ще, а не прискорюватися.
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 17:36
Ответ дляAgendum
Дает право. Но если, к примеру, дорогу переходят первоклассники, которые не в курсе, что нужно пропустить машину полиции или скорой, это же не повод давить детей, верно?
Ну взагалі думка місцевих водійок ,що привід
А шо такого
Мария10• 10 декабря в 17:36
Ответ дляНаталка -русалка
А там де полоси?
Їх там немає,розмітки
Досить розводити цей брєд. Це вже ви намагаєтесь викрутитися. Значить посвідчення немає і пдд не знаєте, якщо таке пишете
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 17:37
Ответ дляNathalie27
Зупинка першого авто ніяк не гарантує, що сусідні також зупиняться
І що тоді?
Чекати ночі ,щоб перейти дорогу?
Мария10• 10 декабря в 17:37
Ответ дляНаталка -русалка
І що тоді?
Чекати ночі ,щоб перейти дорогу?
Ні, біжати під машину назустріч смерті
Love_Love_Love_• 10 декабря в 17:38
Ответ дляМария10
Вона просто тупа, ну почитайте її відповіді
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 17:39
Ответ дляМария10
Чого ви не відповідаєте?
На фото та відео немає ніяких полос
Love_Love_Love_• 10 декабря в 17:40
Ответ дляНаталка -русалка
Чого ви не відповідаєте?
На фото та відео немає ніяких полос
Вам немає сенсу відповідати, ви взагалі не розумієте значення слів, навіть, самих простих
Мария10• 10 декабря в 17:41
Ответ дляНаталка -русалка
Чого ви не відповідаєте?
На фото та відео немає ніяких полос
А як ми живемо без полос на багатьох дорогах? Ну якщо ви не знаєте, я вам нн вчитель і не наймалась.
Удачі в ходінні по дорогам

А коли сніг взагалі не виходьте з дому, бо і доріг не видно
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 17:41
Ответ дляМария10
Ні, біжати під машину назустріч смерті
Ви мабуть не в Києві живете,а в якомусь селі
Знали б ,що рух машин буває безкінечним і не можливо кожну машину із такою мавпою проконтролювати
Nathalie27• 10 декабря в 17:41
Ответ дляAgendum
У першокласників є супроводжуючі дорослі. В дитячому садку з вихованцями проводять тижні безпеки, де вивчають не тільки найпростіші ПДР, але і правила поводження в інших ситуаціях, включаючи навіть війну. А взагалі правилам переходу ПП мають навчити батьки, як мінімум - власним прикладом.
Love_Love_Love_• 10 декабря в 17:42
Ответ дляНаталка -русалка
Це пісєц
Унция яда• 10 декабря в 17:42
Ответ дляНаталка -русалка
І що тоді?
Чекати ночі ,щоб перейти дорогу?
Ну можете кидаться под колеса, действительно. Можно кинуться таким людям, что с вас покойной за ремонт авто взыщут.
Мария10• 10 декабря в 17:42
Ответ дляНаталка -русалка
Я в Києві навіть їзжу за кермом. А у вас навіть посвідчення водія немає
Alena.i• 10 декабря в 17:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Це пісєц
Важко не погодитись
Lisa_m• 10 декабря в 17:42
Посмотрела сюжет местных новостей после аварии. Если все так как рассказывают журналистам свидетели, то это пц. И это еще не началось расследование.
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 17:42
Ответ дляМария10
Смішно
nnnnika• 10 декабря в 17:43
Ответ дляНаталка -русалка
Ви думаєте що на дорозі, хто перший, того і тапки? А правила дорожнього руху навіщо?
Мария10• 10 декабря в 17:43
Ответ дляНаталка -русалка
Смішно
Обідно, пора всім отримувати, менше буде аварій на дорогах з пішоходами
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 17:43
Ответ дляnnnnika
Так поліцейської машини ще не було видно на той час
Хроники эмпатии• 10 декабря в 17:45
Нікого не виправдовую, але ситуація жахлива для всіх
Це та типова ситуація де пішоходів зовсім не було видно із-за машини і так співпало, що люди поспішали на завдання, а пішоходи не убезпечили себе - пришвидшились, а винні будуть звичайно водії
Горе тепер у сімʼї
Nathalie27• 10 декабря в 17:44
Ответ дляНаталка -русалка
А якщо машина в той час коли вони вийшли на перехід була ще далеко ,то теж мати винна?
Вони не дивились в сторону авто і не могли оцінити відстань до нього. Якби глянули, то побачили б, що відстань до нього менше відносно безпечних 50-100 м.
LotusA• 10 декабря в 17:45
Видео посмотрите и все вопросы отпадут.
Естественно отмажут полицаев, а ребенка не вернуть и что с мамой еще непонятно(((
космея• 10 декабря в 17:47
Ответ дляPerfect look
Свидетели говорят обратное, на камерах конечно же всё сотрут, эти шакалы сейчас неприкасаемы, как и тцк, могут убивать безнаказанно кого хотят и им за это ничего не будет
Маячки по відео видно, що червоно/сині. Тільки це не надає право летіти не дивлячись, на дорожну ситуацію.
Alena.i• 10 декабря в 17:50
Ответ длякосмея
Водії спецтранспорту можуть відступати від деяких правил (швидкість, обгін, зупинка) при виконанні невідкладних завдань
Мандарина• 10 декабря в 17:52
Так в полицию по объявлению на олх набирают. Чего вы ожидали?
Nathalie27• 10 декабря в 17:54
Ответ дляНаталка -русалка
І що тоді?
Чекати ночі ,щоб перейти дорогу?
Ні, треба бігти через пішохідний втикаючи в телефон із ризиком покататися на капоті в кращому випадку
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 17:55
Ответ дляNathalie27
Вони не дивились в телефон
Nathalie27• 10 декабря в 17:56
Ответ дляНаталка -русалка
То шукаєте наземний/підземний/регульований перехід або чекаєте ще пішоходів, щоб разом перейти дорогу. Біжати, надіючись на удачу - так собі тактика