Харчовий тріль• вчера в 16:30
Я щось не розумію, є тюль за 350 грн а є за 750- він дійсно красивіший?
Пекельнi Борошна• вчера в 16:41
Ответ дляКто крайний?
Я взагалі в Сінсей по акції купила 2 шт 140*260, разом 232грн)
підтримую! беру вже не перший раз. перу у машинці, і як нові. штори у них є також хорошої якості( але не всі).
Помаранчова душа• вчера в 16:45
Ответ дляКто крайний?
Зашла ради интереса посмотрела шторы и тюль к ним на сайт. Да, есть интересные и недорогие варианты. Понравилось)
Пекельнi Борошна• вчера в 16:48
Ответ дляПомаранчова душа
штори придбала на днях . вони краще ніж у мене були дорогі
Помаранчова душа• вчера в 16:51
Ответ дляПекельнi Борошна
сплутала силку, то покривало до штор. ось штори
хорошие)
Пекельнi Борошна• вчера в 16:54
Ответ дляПомаранчова душа
хорошие)
честно, суперові! блек-аут повний, колір і якість. перед цим брала у Юскі, у 3 рази вийшли дорожче, а якість така ж.
Помаранчова душа• вчера в 16:55
Ответ дляПекельнi Борошна
То что блекаут вообще отлично!
Пекельнi Борошна• вчера в 17:00
Ответ дляПомаранчова душа
То что блекаут вообще отлично!
я більше скажу. якщо у Вас звичайна квартира, то тюль і штори підійдуть по висоті. я не підшивала. просто на гачки карнізу повісила і все)
Помаранчова душа• вчера в 17:01
Ответ дляПекельнi Борошна
Я так и поняла, готовые комплекты. Кое что уже просмотрела тоже
так что спасибо за наводку
Шпондєр• вчера в 17:07
Ответ дляПекельнi Борошна
Ціна на сайті 999, як у вас вийшло 232?
Пекельнi Борошна• сегодня в 08:39
Ответ дляШпондєр
Ціна на сайті 999, як у вас вийшло 232?
а я до чого? я таке і не писала
Доросла дівчинка• 13 минут назад
Раніше купували за 1500, а останню купили по 350м. Мені подобається)))