УжеВотДа• 1 час назад

Дуже шкода, що зникла магія свят.

Я не знаю що сталось із світом, та з часів ковіду життя тепер наче інше. Війна так само
Але ви помітили - зникла ця магія свят? Перед Різдвом на новим роком. Так,зараз шалений вибір всього різного та ми всеодно нещасливі.
Навіть клімат і той підводить,зими вже як раніше немає.
Тема просто так поговорити. Скоро Різдво, Новий рік.
🎄 чи є хоч на 1% відчуття свята? Нема. І з кожним роком його нема ще більше і від цього важко
автор УжеВотДа • 1 час назад
Ответ длялюбименькая
Якесь хворе синьолобе зайшло в чат
То ви про кого?))
Хачапууури• 1 час назад
В мене особисто це пов’язано з розвитком тяжкого тривожного розладу, коли будь-яка метушня і істерія в суспільстві дуже посилює тривогу.
Тому для мене цей період улюбленої багатьма «передсвяткової метушні»(с) просто нестерпний((
Сплюшка• 1 час назад
А какую магию вы ждете от Рождества например?) Иисус вообще родился в, каких зачуханых яслях, а потом его еще и повесили. Как это можно на радость перевернуть было так что этот день стал просто поводом выпить, нажраться и дарить дорогущий подарки? Смысл как бы не в этом.
За Новый год вообще молчу. Ну Новый год и что? Только посмотрите как вокруг страдают женщины. Денег нет, а их дети смотрят на сосны за 1700 грн, игрушки, сладости которые стоят целое состояние.
А все почему? Потому что кто-то решил что нужно именно в этот день чтоб стол валился от еды и под Елены было куча подарков ведь в фильме Один дома именно так.
Но реальность часто мало имеет общего с фантазией.
И дело вовсе не в том что отсутствует какая-то магия. А в том, что люди привязывают эту магию к материальным вещам.
Можно быть счастливым просто потому что ты имеешь возможность жить и просыпаться каждый день.
На привозе• 1 час назад
У меня магия пропала когда я выросла, такого как в детстве волшебства больше никогда не было. Делаю его для своих детей, но сама уже не испытываю особой радости. Война не причем
любименькая• 1 час назад
Ответ дляУжеВотДа
Блін і це не працює(
А в мене ще поки працює, бо горішки я печу лише на НР
любименькая• 1 час назад
Ответ дляУжеВотДа
То ви про кого?))
Про оте, шо всім баб ліпашить підряд
автор УжеВотДа • 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Ви дуже праві. От щодо навіть подарунків для дітей згодна. Ще би вони доступніші були
А що робити тій мамі одинокій наприклад і якщо 2-3 діточок. А ціни у нас космічні
Для когось це свята для когось жах
Arctic777• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
В чем вина Елены
Сама собі лікар• 1 час назад
Я взагалі не сприймаю ялинку без снігу. Ялинковий базар біля нас, лежать ялинки на брудному асфальті і дощ іде(
автор УжеВотДа • 1 час назад
Ответ длялюбименькая
Про оте, шо всім баб ліпашить підряд
Та я не звертаю увагу) якщо комусь легше від того нехай ставить всюди))
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Ваш допис нагадав мені про те, як після перегляду «Страсті Христові» в мене сильно помінялося сприйняття Великодня, він назавжди перестав для мене бути про «паску і ковбаску»
А, і про помиті вікна, для наших людей це ж найголовніше
Люблю джаз• 1 час назад
Никуда магия не исчезла. У меня и ребёнка предпраздничное настроение каждый год. . Ждём Рождество и НГ. Елку поставили , нарядили , декор в квартире сделали , подарков накупили.
Где тут 0?• 1 час назад
Ответ длялюбименькая
Воно то так, але якщо поставити якийсь декор на кухні, засвітити свічку чи гірлянду, увімкнути якесь відео для душі і пекти горішки зі згущенкою дітям, то, ви знаєте, магічним чином настрій таки піднімається, а якщо ше додати келих вишнівки, тоХ2
Три години світла,які, блядь, горішки???
Arctic777• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Романтика пропала
Царевна в уггах• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Вы наряжаете Елену на новый год?
любименькая• 1 час назад
Ответ дляУжеВотДа
Для когось це свята для когось жах
У нас у класі хлопчик впо з прикордонного села. Одна мама, двоє діток, мама ледве тягне, звичайно. Вона, мабуть, прозріває з наших класних зборів, таємних сант, ярмарок, поїздок і тд. Уявляю, як їй на душі((
Сплюшка• 1 час назад
Ответ дляУжеВотДа
Для когось це свята для когось жах
Вот поэтому и тяжело. Когда знаешь что в Новый год будет много семей для которых это будет не праздник, а ужас.
Хочется всем помочь но не можешь. От этого очень грустно.
Полуничка• 1 час назад
Ответ дляСама собі лікар
Так вот тут и пригодится совет про мытье йолки)
Arctic777• 1 час назад
Ответ дляЦаревна в уггах
Вы наряжаете Елену на новый год?
Она ещё подарки ищет из - под неё
ХаДиДиШь• 1 час назад
У выехавших не зникла
Они живут свою лучшую жизнь
и мечтают, что это навеки
Царевна в уггах• 1 час назад
Ответ дляУжеВотДа
Для когось це свята для когось жах
Тю.. Насобирать должна за год. Вполне могла
любименькая• 1 час назад
Ответ дляГде тут 0?
Так вони на газу печуться, все ок, не нервуйте так
Царевна в уггах• 1 час назад
Ответ дляArctic777
В чем вина Елены
У нее на елку не хватает - отлавливают Елену и наряжают и кладут подарки😅
Хачапууури• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Ми так перестали вішати гірлянди на вікна, хоч раніше дуже любили(
Але як подумаєш, яку нещасну людину це може тригернути, то ну його нафіг, ніякої радості вони нам вже не приносили
Царевна в уггах• 1 час назад
Ответ дляСама собі лікар
Тю
З царем в голові• 1 час назад
Ответ дляArctic777
Все можно купить в магазине, а радости нет
да(((
З царем в голові• 1 час назад
давно нет(((
автор УжеВотДа • 1 час назад
Ответ длялюбименькая
Ну я розумію нічо нікому не винен але йому бажано було б і безкоштовно то все..
хоч і всім важко але уявляю як тій бідній мамі і дитині((
автор УжеВотДа • 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Так…… а дивлячись на ціни в магазинах нелегко буде багатьом.
Царевна в уггах• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
Вперед....не тратьте интернет и время