Jifferr• сегодня в 08:04

Фен для блекауту

Добрий день.
Дівчата, яким феном користуєтесь в блекаут? Щоб не розряджав зарядну станцію занадто швидко. У мене потужний фен на 1800 кВт, чоловік каже шукати або слабкіший, або на акумуляторі, бо я своїм дуже розряджаю станцію, а за 3 години вона не встигає зарядитись. Я дивилась акумуляторні, але вони холодним дують, дивилась дорожні, але самий слабий знайшла 1200.. хто може порадити свій фен? Волосся до плечей, тонке, але його багато. Дякую всім за поради.
Пи Пи Пилюля• 1 час назад
Ответ дляJifferr
Я наче не питала що мені робити? Я спитала, хто знайшов собі фен на блекаут. У вас фену немає, а словарне нетримання є, то до чого тут я?
на алике от юсб
Вся така шо куди там• 1 час назад
Ответ дляХуАнита
1800 кВт? Нифига себе, это же почти вертолет
В мене 2100, проф.
ВыФсеВрете• 1 час назад
Ответ дляКрим мій
Хорошо, когда газовая плита )
Ну так, це тільки для газової плитка лайфхак
Хтомолодець? Я!• 1 час назад
Ответ дляJifferr
Купила старий фен, ще радянський, він бере 200Вт/год, сушить так собі, але станція розряджаеться значно повільніше.
рукиЖимолости• 57 минут назад
В мене звичайний дайсон. Волосся густе до пліч. Сушка забирає приблизно 12-15% заряду екофло
Сиреневая цапля• 39 минут назад
Сушу в газовій духовці Інвертор фен не тягне, генератор для фену не заводитиму
Тушьмушьнюшь• 28 минут назад
Ответ дляJifferr
Знайдете в старт пості теми слово ’укладка’, дам вам 100 грн
А природнім шляхом не сохне?