Відморожена• 12 декабря 2025
Сопілка. Син хоче спробувати грати.
Але не впевнений що сподобається.
Дивлюся на олх, їх багато продають. Але я не розумію, вони дійсно працюють і відтворюється звук, чи то просто як муляж. Думаю грн до 200 купити, щоб син спробував і зрозумів. Питав в школі у вчителя музики, але в неї немає сопілки (
Можливо хтось купував, на що звернути увагу при покупці.
Всім тихої ночі 💙💛
Крию матом страшно• 12 декабря 2025
Ну без преподавателя он поиграет неделю и забросит. С 6 лет можно в муз школу
Зайканалужайке• 12 декабря 2025
Так вони є і в магазинах канцелярії - купували сину на заняття в садочок
Відморожена
• 12 декабря 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Він хоче просто для себе спробувати вдома. Якщо сподобається, тоді вже говорити про муз школу.
Відморожена
• 12 декабря 2025
Ответ дляЗайканалужайке
О, дякую. А вони там дійсно працюючі чи просто як муляж?. Я просто в них не розуміюся.
Зайканалужайке• 12 декабря 2025
Ответ дляВідморожена
Ні , нормальні - 180 грн коштували десь ( але сину вже 16 років )
З чохлами
Для дітей дошкільного і шкільного віку з головою
Син грав і йому подобалося ( не так щоб йти в музичну школу ) і нас розважали виступами на свято весни і тд
З чохлами
Відморожена
• 12 декабря 2025
Ответ дляЗайканалужайке
З чохлами
Дуже Вам вдячна 💐. Завтра піду шукати по магазинах.
Зайканалужайке• 12 декабря 2025
Ответ дляВідморожена
Автор , купіть нехай спробує - витрати не великі , а раптом сподобається . Може є на ю туб уроки якісь ?
Мій так зараз на гітарі та скрипці вчиться грати :)- з ю тубом
Відморожена
• 12 декабря 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Так, уроки дивиться. От і захотів. Як він її ніколи в руках не тримав, то і не розуміє як вона працює. Не впевнений..
Зайканалужайке• 12 декабря 2025
Ответ дляВідморожена
Не ті витрати щоб думати - раптом сподобається
Відморожена
• 12 декабря 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Молодець. Є натхнення.
Скільки йому років?
Зайканалужайке• 12 декабря 2025
Ответ дляВідморожена
Молодець. Є натхнення.
Скільки йому років?
Писала вище - 16 , але це не основні хобі , тому без викладачів та музичних шкіл
Відморожена
• 12 декабря 2025
Ответ дляЗайканалужайке
А, точно. Вибачте.
Моєму тільки 8 років ☺️
Відморожена
• 12 декабря 2025
Не розумію чому в школі немає сопілки, хоч би дітям показували що за інструмент. А то говорить, лише на картинках дивляться..
Зайканалужайке• 12 декабря 2025
Ответ дляВідморожена
А, точно. Вибачте.
Моєму тільки 8 років ☺️
Може реально це його захоплення буде і в музичну піде
Чудово що щось хоче - не тільки планшет - компʼютери
Сито для думок• 12 декабря 2025
В мене багато сопілок і майстрових, і фабричних. То хочу сказати, що з найкращих по звучанню і недорогих можна на олх подивитися радянську мельнице-подільську, але важливо, щоб без тріщин і сколів. Чудові сопілки робить Тарас Лошак, але в нього не зовсім дешево. Подивіться ще канал на ютубі Sopilka, там дівчина Тетяна навчає грати і в неї є декілька відео про те, де купити сопілку. Там в неї і звучання записане. Головне, не купляйте першу що попадеться, бо по собі знаю - якщо сопілка звучить не дуже, то і грати на ній геть не хочеться. Ще алюмінієві сопілки непогані, майстра не пам´ятаю вже, але там алюміній і пластик поєднані.
Сито для думок• 12 декабря 2025
А, і дивіться, щоб хроматична була ( на 10 отворів). Ото де 5-6 отворів, і ще розписане фарбою - частіше за все сувенірна продукція.
Сито для думок• 12 декабря 2025
До речі подивилася зараз з цікавості олх, то до 200 там сопілок нема, тільки пара блокфлейт і сувенірні сопілки. Тож напевно за дешево зараз не купити. Долистала до 700, від 700-750 сопілки починаються і дорожче.
from Ukraine• 12 декабря 2025
Ответ дляВідморожена
А, точно. Вибачте.
Моєму тільки 8 років ☺️
Учитель нужен, знание нот, музыкальная школа. Иначе ничего не получится. Это же музыка.
Но идея отличная.
from Ukraine• 12 декабря 2025
Ответ дляВідморожена
А, точно. Вибачте.
Моєму тільки 8 років ☺️
В конце этого ролика, приглашение к обучению.
Відморожена
• 12 декабря 2025
Ответ дляСито для думок
Дуже дякую за рекомендації💐🤗
Сито для думок• 12 декабря 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Но идея отличная.
Не обов´язково. Аплікатура хроматичної сопілки є в інтернеті, там на картинці показано, що де затискати. Дути з потрібною силою можна навчитися за пару днів, якщо приділити достатньо часу. Мелодії можна підбирати на слух, не користуючись нотами.