Залізна тьотя• 12 декабря 2025
Проблема постоянно жирных волос
Добрый день, достала одна проблема, мою волосы раз в два дня, и волосы после мытья жирные, я меняла шампунь, полощу хорошо, бальзам на корни не наношу. Замарала эта проблема, что делать
PORKA• 12 декабря 2025
На мій погляд все це нісенітниця, що треба рідше мити або якісь шампуні . У мене і моєї доньки жирне волосся стало з підліткового віку. Я випробувала всі методи. А потім просто мила голову кожен ранок. Зараз у мене пременопауза, і волосся стало сухішим, але не тільки волосся
Ируся-пуся• 14 декабря 2025
Автор, вам треба пробувати багато різних шампунів. Справа не в ціні. Просто треба знайди декілька підходящих саме вам і чередувати, щоб шкіра голови не звикла. Наприклад, мені підходить фіолетовий Ельзеф. Мийте часто розчіску, опалення, якщо можна, трохи зменшить, в магазинах знімайте шапку, менше торкайтесь коріння волосся руками впродовж дня, не розчісуйте волосся від кореня - так ви жиром змащуєте по довжині. Користуйтесь пілінгом для шкіри голови.