Добра всем!• 12 декабря 2025
Скільки платять за таку вакансію?
Ведення сторінки в ІГ для медцентру англ мовою.
Розміщення дописів та сторис раз на тиждень, пошук інфо для цього в інеті, створення текстів на 1000 символів, привабливих картинок, і щоб в цілому вся сторінка виглядала привабливо та в єдиному стилі. Можна за допомогою ШІ.
Перевіряти запити на листування та сповіщати нас.
Я натуралка• 12 декабря 2025
Раз на тиждень?
А навіщо для цього окрема людина?
Секретарші поручіть.
Бо розумна не погодиться на копійки, а у тупої буде англійська, як на бірках з аліка.
А навіщо для цього окрема людина?
Секретарші поручіть.
Добра всем!
• 12 декабря 2025
Ответ дляЯ натуралка
Раз на тиждень?
А навіщо для цього окрема людина?
Секретарші поручіть.
А навіщо для цього окрема людина?
Секретарші поручіть.
Доручали, вийшов жах.
Будемо шукати досвідчену людину, треба розуміти скільки платити.
Я натуралка• 12 декабря 2025
Ответ дляДобра всем!
Доручали, вийшов жах.
Досвідчена вам і скаже свою ціну, враховуючи всі деталі. А не аноніми з форуму.
Я в дамках• 12 декабря 2025
Фрілансери (Україна / Східна Європа)
150–300$ / місяць — за мінімальний пакет (1 пост + 1–3 сторіс на тиждень, базові тексти, добір зображень, відповіді на запити).
300–500$ / місяць — якщо включено створення унікального дизайну в єдиному стилі, глибший пошук інформації, англомовний контент хорошого рівня, регулярний моніторинг повідомлень.
Ждушечка• 12 декабря 2025
Ответ дляСнегопадка
20000, маю досвід, готова вести
20000 за чотири-пʼять постів на місяць, які ШІ буде писати? 🤣
Добра всем!
• 13 декабря 2025
Ответ дляСнегопадка
20000, маю досвід, готова вести
Тобто 5 000 грн за один допис та сторис? Покажіть приклади ваших робіт.
Злюсь до кипіння• 13 декабря 2025
Ми дівчині платимо за аналогічну роботу якраз 15, тексти повноцінні єдиний стиль, все якісно зроблено, сказала з нового року буде піднімати ціни. Проблема в тому, що за цю роботу, беруться всі, але робити її якісно, вміють одиниці, якщо не готові платити, без різниці хто наваяє вам ті тексти.