Реверанс• вчера в 21:52

В Одесі "бусифікували" звільненого з полону морпіха

Тут прекрасне все.
УБД,пройшовший пекло в Маріуполі,російський полон,
морпіх 36-ї попри наявність документів отримав побої від ТЦКунів.
За даними ГО "Захист держави", 4 грудня група з 9 осіб, які представилися співробітниками Пересипського районного ТЦК, зупинила Романа Покидько на вулиці Семена Палія.
Незважаючи на наявні документи - військовий квиток, медичні довідки та посвідчення УБД - військового заштовхали до службового авто, побили та застосували сльозогінний газ, а під час руху викинули на проїжджу частину, створивши загрозу життю.

https://www.rbc.ua/rus/news/odesi-busifikuvali-zvi...
Зробіть вибір:
вже голосів: 24
Людолови Зеленського свавілля
Так і має бути
Viktoria_St• вчера в 21:54
Такого бути не може. Не розганяйте рос іпсо.(сарказм)
wind-d470• вчера в 21:56
Та він вчасно не оновив дані, бісив тцкунятіну, маміна черешенька і що, що з полону, і ще міліон причин. Обирайте))
автор Реверанс • вчера в 22:00
під час руху викинули на проїжджу частину, створивши загрозу життю
Це не спроба убивства?
Like-995b• вчера в 22:00
Это ИИ (
Хитрый Лис• вчера в 22:00
Ответ дляРеверанс
Це не спроба убивства?
этожеипсо
mymoly• вчера в 22:12
Ответ дляРеверанс
Це не спроба убивства?
Это показательно. Значит с другими они уже так делали. Просто там некому было про ээто рассказать
Дашенька из Киева• вчера в 22:29
Знайомого інваліда 1 групи (майже сліпий), зі 100% сліпою дружиною та майже сліпою дитиною-інвалідом (з таким самим захворюванням, родина інвалідів) теж запихали в бусик. Щоправда не били, бо за машиною поїхала клієнтка (на зустріч з якою знайомий як раз йошов, він масажист-реабілітолог) і чекала під будівлею ТЦК. Мурижили цілий день до вечора, незважаючи на купу інвалідських документів усієї родини... Свавілля по повній...