Муркошечка• 2 часа назад

Ви спите. Вранці прокинулись. І немає того всього. Немає ні ТЦК, ні ЗСУ

Ви спите. Вранці прокинулись. І немає того всього. Немає ні ТЦК, ні ЗСУ, ні ванючіх салдат каторим ліш ш би вайна. Немає ’мусаров’ ( рекси з нац поліції, сорі) Верховної ради немає. Міністерст тоже нема.
На, шо там ще чесний вкраїнчик любить жалуватись. Можете в коментарях написати за шо душа болить, хто ше в тому всьому виноватий, масони, ілюмінати, англосакси, рокшільди.Неважно.
Всі інституції пропали. Нема війни ні в тіліфоні, ні в тіліграмі, ні в тілівізорі. Ви канешно в піднесеному настрої, ідете на горшок, і тут в двері стукають. Ви такі,мабуть сусіди. Відкриваєте двері. А там тіпи в руській формі. Всовуют берц в двері, і такі
-Ярий Патріот? (чи як ви там,б,любите в фізбуці підписуватись, коли коменти строчите.)Завтра ви отправляєтесь на штурм НАТО!
Ну ви ж такі, тик мик,
-Щас я.
-У ВАС ПОЛ ЧАСА НА ЗБОРИ!
Ви звонете корішу який був в ЗСУ і якому ти кожен раз після синьки звонив, шо ти тоже мужчіна,і дай мені відношення я тоже пайду, но так за весь час і не дійшов.
Не бере трубку.
Звоните однокласнику який служив в поліції. Тоже не бере.
Ну блять. Думаєте ви.
Вспомитаєте знайомого з СБУ.
Не бере.
Вспоминаєте, що у вас там права якісь свої. Звоните... Звоните всюди по всіх інстанціях. І ніхто не бере трубку. Н ж Вам ті інстанції?! Вони ж вам так печінку їли під час війни.
А часіки то тікають. Пів години закінчується, в вікно ви не вийдете, бо х його знає який рік переховуєтесь від ’людоловів’ і страшно,а під дверима солдати, тільки н не ЗСУ, НГУ, ТЦК а російські. І ви набираєтеся сміливості і кричете їм через двері.
-Мої права!
Вилітають сначала ваші двері.В квартиру влітають берці армії зс рф, потім ці берці влітають в вас, потім на підлогу вилітають зуби, скоріше всього ваші. І ви їдете штурмувать вайска нато, з одной вінтовкой на двоїх, під протівний скрежит ПеКаеМа за вашою спиною і він там н не для прикриття вашої штурмової групи, а щоб ви назад не с.
Так от, якщо Ви там думаєте що так ніколи не станеться. Я дуже хочу щоб не сталось ні з ким і ніколи. Тому через те,що це могло ймовірно статися з моїми громадянами, на вірність яким я урочисто присягав в далекому 2011 році. Я 24.02.2022 в 7 ранку був під дверима ТЦК.
І якщо деяким імбіцилам досі не дійшло в їх тупі голови, що такий сценарій потенційно можливий, в їхньому житті де в тебе немає ні права вибору, ні права голосу, ні права на власні права, то погугліть відоси з полоненими з окупованих територій.
Зараз ми в такій ситуації що права всіх і кожного українця виборюються у війні. І якщо кожен не пройде цей шлях, він не буде мати жодної цінності ні до країни, ні до співвітчизників, ні до того що виборювали і виригували потом і кровю інші громадяни.
Все п як просто.
Хочеш мати права - відстоююй інтереси.
Власні, своєї сім´ї, свого народу, своєї країни, свого майбутнього. Приймійть той факт що вам всім прийдеться воювати, але як кажуть в старому анегдоті,... куме але є один нюанс.
Вбигудях• 2 часа назад
Нє, ви нам зуби не заговорюйте
Болтушка Му• 2 часа назад
Удалено администрацией...
АфродитаПетровна• 2 часа назад
Откуда скопировали?
Хитрый Лис• 2 часа назад
И не лень было столько текста строчить....
НеГолосую• 2 часа назад
Здрасьтє.
Ніби буряти мають перші постукати.
Ви нас з пантелику не збивайте!
Коли мовчу- приємна жінка• 2 часа назад
Что значит нет ЗСУ?
Нельзя написать, проснулись и нет войны.
Паспортний стіл• 2 часа назад
Я не патриот, так что после третьего абзаца продолжения нет)))
Не їм після шостої• 2 часа назад
Опять вы со своими безумными идеями
Коли мовчу- приємна жінка• 2 часа назад
Лучше б не было таких глупых тем, их авторов и семей их. Чтоб этот дар глупости не переходил по наследству
Гуру троллинга• 2 часа назад
Можна подумати, у нас зараз є права. Налякав.
Коли мовчу- приємна жінка• 2 часа назад
жалоба
автор Муркошечка • 2 часа назад
Ответ дляАфродитаПетровна
Откуда скопировали?
От аерблюда .
Чорнобаївка• 2 часа назад
В 2022 році на ці маніпуляції ще можна було купитися, зараз вже майже 2026. Не працює все це вже після всього. І тцк зараз майже на одному рівні з кацапи по методам, але є одна відмінність вони ніби ’’свої’’, а по-факту, то ні.
Ніколи не збрешу• 2 часа назад
Так а що по факту зміниться окрім прапора?
АфродитаПетровна• 2 часа назад
Ответ дляМуркошечка
От аерблюда .
Аэрблюд? Это интересно
Ніколи не збрешу• 2 часа назад
Ответ дляМуркошечка
От аерблюда .
Це неповага до людини, у якої Ви вкрали текст
Хитрый Лис• 2 часа назад
Ответ дляГуру троллинга
Есть
Право умереть за родину у вас ещё никто не отнимал🫣
Гуру троллинга• 2 часа назад
Ответ дляХитрый Лис
Есть
спс, откажусь))
Kidstaff Bot• 2 часа назад
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Хитрый Лис• 2 часа назад
Ответ дляГуру троллинга
спс, откажусь))
Понимаю)
Хитрый Лис• 2 часа назад
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 2 часа назад
Ответ дляХитрый Лис
Есть
Право это не обязанность.Его можно не использовать
Хитрый Лис• 2 часа назад
Ответ дляМаска-0b9f
От этого права отказаться почти невозможно
Vikki• 2 часа назад
Ответ дляМуркошечка
От аерблюда .
Патужный у тебя верблюд,с коксом
lus_so• 2 часа назад
Текст хороший, але надто складний і довгий для цільової аудиторії, яку автор м´яко назвав ’імбецилами’.
Маска-0b9f• 2 часа назад
Ответ дляХитрый Лис
А то что будет?Родина погибнет?
Маска-0b9f• 2 часа назад
Ответ дляХитрый Лис
Удалено администрацией...
Какой?
wind-d470• 2 часа назад
Ответ дляМаска-0b9f
А то что будет?Родина погибнет?
Вуве негде фоточки будет делать.
Маска-0b9f• 2 часа назад
Ответ дляwind-d470
Вуве негде фоточки будет делать.
Мы ему на декорации скинемся
Re1ne• 2 часа назад
Ответ дляНіколи не збрешу
Ваші діти готові виступати під прапором окупанта на міжнародних змаганнях, на яких вони представляли Україну?