Киця-бриця• 1 час назад

Вже третій раз просять піти зі школи

Вже третій раз просять піти зі школи,посилаючись на те,що він є лідером класу,підбурює інших дітей,навіть зіславшись цього разу на російську мову(що розмовляють на перерві)
Ms. Iphone• 1 час назад
Знайоме.
Тільки без рос мови, а так претензії десь такі.
Ми не стали боротися із тими потворами, 9й клас перейшли на домашню освіту, а зараз у коледжі. Там вже, слава богу, інститут благородних дєвіц в обморок не падає від того, що він на перервах палить, бо там усі такі.
2410diana2410• 1 час назад
Автор, забирайте вашего ребенка на домашнее обучение. Дайте нормальным детям возможность учится спокойно. Для меня, на сегодня, это больная тема
Анонім-ка• 1 час назад
Віддайте дитину на спорт, щоб трохи свою енергію вкладав в інше русло.
Запишіть в пласт, хай українську вивчить.
Можливо часи змінились, але свого часу в нас щі школи не виганяли відверту бидлоту, яка лупасила дітей на перервах.
Запишіть на літо в табір.
В школі попросіть деякий час.
Чумацький Шлях• 1 час назад
Ответ дляРогнеда Карповна
Врахую, що то не тільки мені така честь. Перепрошую, але я залишила коментар для автора посту, не маючи на меті вести діалог з Вами про Гітлера :)
Це форум. Всі між собою спілкуються і немає обмежень по відповідям іншим співрозмовникам.
Добре, що ви зрозуміли визначення поняття лідерство і те, що воно не завжди позитивне, як це прийнято розуміти у більшості випадків. В бандитських угрупованнях теж є лідери. Приблизно так у випадку автора, але поки що на рівні школи та дрібних підлостей
Ms. Iphone• 1 час назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ваша дитина задолбала уже всю школу. Может пора стать родителем, а не подружкой, ничего «не понимающей» в происходящем.
Типу ´став родителем - і дитина хоп - і більше не довбе всю школу’)
Обожнюю ці дописи від мам зручних дітей
Мамзелькіна• 1 час назад
Вашему ’лидеру’ надо к психологу.....или психиатру. Раз уже три раза попросили,а до вас не доходит
sur_sur• 1 час назад
Ответ дляКиця-бриця
Что он заводила в кассе,подбивает детей бегать,прятать что-то(хотя у него пропадали книги,тетради…),сейчас они вчетвером одну девочку обзывают на перемене,и мой сын с их слов предложил это
Лидер хулиганов, стало быть
2410diana2410• 1 час назад
Ответ дляMs. Iphone
Знайоме.
Потворами… это кто? Дети и их родители? А колледж, это ПТУ по старому?
Ms. Iphone• 1 час назад
Ответ дляЧупа-чупс
Из-за того, что ездить далеко, вы готовы оставить все как есть и создавать психологический дискомфорт и более серьезные проблемы и своему ребенку и окружающим?
Ну як би логічно, що обираючи між дискомфортом для оточуючих і власним - люди зазвичай обирають перше
автор Киця-бриця • 1 час назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Автор, за погану поведінку зі школи не виганяють. Щось там ваша бубочка творить ненормальне.
Думаю скоро батьки почнуть писати заяви на булінг і тоді прийдеться вигрібати.
Написала,все те,що сказала директор в школі
Чупа-чупс• 1 час назад
Ответ дляMs. Iphone
Дитині, яку заслужено чи ні, звинувачують у булінгу та іншому, не може бути комфортно
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляРогнеда Карповна
Автор, это не лидер. Лидер - это другое. Это скорее зачинщик. И вот то, что девочку обзывают - вообще никак чести ему не делает, простите.
Лідер банд формування
Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляMs. Iphone
Обожнюю ці дописи від мам зручних дітей
Ви думаєте їм видали зручну дитину чи це плоди прикладених зусиль?
sur_sur• 1 час назад
Ответ дляКиця-бриця
Я перший раз пишу
Ага, і коми так ставите вперше
автор Киця-бриця • 1 час назад
Ответ дляsur_sur
Ага, і коми так ставите вперше
Ага
Бадабум• 1 час назад
Очередной ’ лидер’.
Ms. Iphone• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
Знаю, що видали.
Більш того, вже безліч сучасних досліджень довели, що виховання в становленні особистості грає зовсім невиличку роль, не більше 10-15%, в то, тільки у дітей із підвищеною тривожністю, на яких легко впливати. А 60-80% - то таки генетика. І дитинка може узяти характер або святої матусі, а може і діда-алкаша. А за певних умов і без цих факторів може народитися дитина із психопатичним типом особистості, і ти там хоч убийся, ’виховуючи’. На другому місці за фактором впливу - авторитетні ровесники, фільми, музика, інет тощо. Оточуюча ’модна’ інформація. І лише на третьому вже ваше славнозвісне виховання.
Я_з_Франека• 1 час назад
Дитина харизматична, з задатками лідера, але не вихована і не добра. Тобто він нікого не боїться, нікого не любить і йому повністю пофіг на всіх навкруги. Без навичок самодисципліни і розвитку моральних якостей може закінчитись погано, бо попереду підлітковий вік, а дитина не вміє ’пригальмувати на повороті’. Тобто, він ніколи не отримував по морді і це ще попереду і з непередбачуваними наслідками.
Школі він остогид і вони хочуть його здихатись, російська просто зручний привід.
lilul990• 1 час назад
Ответ дляКиця-бриця
Да,мне рассказывает совсем по другому
Ваш син звичайна криса. Це директор згладила коли вам говорила
Губки-уточкой• 1 час назад
Ви погано розумієте слово лідер
lilul990• 1 час назад
Ответ дляКиця-бриця
Одна,іноді батьки допомагають
За вами повторяє або за значимим дорослим. Діти просто так себе підло не ведуть.
Губки-уточкой• 1 час назад
Ответ дляКиця-бриця
Це слова директора школи
Це щоб вас зовсім не образити
Губки-уточкой• 59 минут назад
Ответ дляКиця-бриця
Так это не лидер так делает, а быдло. Я не про вашего сына а про описанное вами поведением
ти зробив внесок ЗСУ• 56 минут назад
Ответ дляКиця-бриця
Я вірю, що ваш син так чинить, але не вірю, що вас попрохали зі школи. Невже так буває? Це ж, мабуть, золота школа.
Губки-уточкой• 55 минут назад
Ответ дляКиця-бриця
Я перший раз пишу
Вас не питали скільки раз ви пишите. Запитали за що попередні два рази просили піти зі школи?
Ms. Android• 54 минуты назад
Ответ дляMs. Iphone
Знаю, що видали.
Да. Да. А дослідження на чому базуються?
котопёс• 52 минуты назад
Под лидером, видимо, скрывается неуправляемость.
Адекватного ребенка не стараются сдыхаться всем педагогическим коллективом.
Флюорография гуся• 52 минуты назад
Ответ дляКиця-бриця
Це слова директора школи
То він вам тактовно натякнув за поганий характер
автор Киця-бриця • 43 минуты назад
Ответ длякотопёс
Я знаю,что в этой школе есть гораздо сложнее случаи…даже в нашем классе,драки,кто-то чем-то кинул и т д.,мой в этом не участвовал,но почему то эти дети продолжаю учиться
Госпожа Белладонна• 40 минут назад
Ответ дляMs. Android
ВИдали зручну дитину. Купа прикладі в родині 2-3 дітей (особливо близнюків та погодок) з одним жодних проблем, зато інший усім сиве волосся забезпечив.