Там-тарарам• вчера в 11:00

Залетіла синичка в балкон

Проснулась сьогодні з гарним настроєм , зварила каву,зайшла на балкон , а в мене там синичка )
(Вікно відкрите на провітрювання)
Діліться народними прикметами )
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 11:01
Хавку ищет
Блакитне небо• вчера в 11:02
А яка це прикмета?
Лепешечка• вчера в 11:02
Она голодная
Я подкармливаю, повесила кормушку
Из минусов , загадили все окно Но это не страшно, весной помою
Так классно за ними наблюдать
Любят пшено, семечки сырые, орехи сырые, сало
Блакитне небо• вчера в 11:02
Ви хоч нагодували пташечку?
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 11:02
Ответ дляБлакитне небо
А яка це прикмета?
Такая, что синичка кушонькать шарится
Злюсь до кипіння• вчера в 11:03
Залетала синичка на балкон, не раз. Зимой. Кормушку повесили
Блакитне небо• вчера в 11:03
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Такая, что синичка кушонькать шарится
Народна прикмета😂😂😂
a.ostroverh• вчера в 11:03
У меня к сестре табун голубей прилетает
Какая это примета?
a.ostroverh• вчера в 11:03
21 век...
автор Там-тарарам • вчера в 11:04
Ответ дляБлакитне небо
Ви хоч нагодували пташечку?
Ні , вона бідненька перелякана почала в вікна битись і я відкрила вікно щоб вона вилетіла
Автопортрет нурофена• вчера в 11:04
Сніг випав, летять до людей.
Я своїх годую маслом, творогом і сирим соняшником
So_so• вчера в 11:07
Это к сеткам
Пишу_граммотно!• вчера в 11:08
Соседка кормит из своего окна голубей, примета - засрали все соседние балконы и подоконники, сидят, ждут, срут
автор Там-тарарам • вчера в 11:10
Ответ дляa.ostroverh
21 век...
Слухайте , я добре знаю яке століття . Дайте хоч трохи вірити в якісь дива ! Бо вже стали всі черстві .
І я спитала за народні прикмети , такі існують )
А не щоб мене зорієнтувати в часі 😉
a.ostroverh• вчера в 11:13
Ответ дляТам-тарарам
А не щоб мене зорієнтувати в часі 😉
В чудо либо веришь, либо нет
Сито для думок• вчера в 11:13
Ответ дляТам-тарарам
А не щоб мене зорієнтувати в часі 😉
Ну тогда к беременности👍
автор Там-тарарам • вчера в 11:17
Ответ дляСито для думок
Ну тогда к беременности👍
Дай Бог 🙏❤️
Ждушечка• вчера в 11:20
Ответ дляТам-тарарам
Новость узнаете. Я не верю в приметы, но ко мне 2 раза именно когда я была беременная, залетала ласточка. А когда в один год было 2 похорона залетело 2 летучих мыши.
Телепузик• вчера в 11:24
Помню в детстве, когда ещё не был застеклен балкон в новой квартире, они всегда летали толпами на балкон в поисках еды. Я сало им на ниточке вешала и наблюдала.
автор Там-тарарам • вчера в 11:25
Ответ дляЖдушечка
Дай Бог щоб це була хороша новина !
Можливо я як мала дитина . Але сьогодні прокинулась , побачила сніг і згадалось як в дитинстві вірилось в дива в цей момент. Якийсь ніби особливий ранок .
неДодекаэдр• вчера в 11:25
В мене годівнички висять, так вони постійно там тусять. Прилітає навіть синиця блакитна, така красива
Кили и Манджаро• вчера в 11:27
Ответ дляТам-тарарам
А не щоб мене зорієнтувати в часі 😉
Не завжди дива.

У квартиру залетів горобець.
Через кілька днів на УЗД я дізналася,
що немає серцебиття плоду (20 тиждень).

А от коли перед операцією біля лікарні мені на дорозі зустрівся білосніжний голуб то чомусь я сприйняла це як хороший знак. Бо мені так хотілося вірити.
автор Там-тарарам • вчера в 11:27
Ответ длянеДодекаэдр
Я поки просто насипала їм їсти за вікно . Хочу попросити чоловіка щоб щось змайстрував . Зараз дійсно холодно і вони їжу шукають
автор Там-тарарам • вчера в 11:30
Ответ дляКили и Манджаро
Не завжди дива.

У квартиру залетів горобець.
Через кілька днів на УЗД я дізналася,
що немає серцебиття плоду (20 тиждень).

Тільки що прочитала ,за народними прикметами горобець несе не дуже добрі звістки
Телепузик• вчера в 11:37
Этих воробьёв практически в городе не осталось. Об этом писали даже экологи. Раньше их было очень много в Киеве, сейчас намного меньше. Под окнами в домах всегда паслись.
Автопортрет нурофена• вчера в 11:38
Ответ длянеДодекаэдр
В якому ви місті чи місці.
Сфоткайте, будь ласка, якщо буде змога.
Я їх лише на картинці бачила
Капризуля• вчера в 11:40
Ответ дляЛепешечка
Она голодная
Я подкармливаю, повесила кормушку
Так классно за ними наблюдать
странно у меня не загажено ни окно ни выступ подоконника - синички и лазоревки тусуются на кормушке целый день
Пишна молодиця• вчера в 11:40
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Хавку ищет
+1, голодна, але розумна, знає що в теплому місці можна якоюсь комахою поживитись
Пишна молодиця• вчера в 11:41
Ответ дляБлакитне небо
Ви хоч нагодували пташечку?
ага, ждіть.... хоч би не прибила((((
Пишна молодиця• вчера в 11:48
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Сніг випав, летять до людей.
зачепіть кусок сала, бажано зі шкіркою - ото для них найкращий ’енергетик’ в морози