Там-тарарам• вчера в 11:00

Залетіла синичка в балкон

Проснулась сьогодні з гарним настроєм , зварила каву,зайшла на балкон , а в мене там синичка )
(Вікно відкрите на провітрювання)
Діліться народними прикметами )
неДодекаэдр• вчера в 11:48
Ответ дляАвтопортрет нурофена
В якому ви місті чи місці.
Сфоткайте, будь ласка, якщо буде змога.
Я їх лише на картинці бачила
Київ
Фото ще той квест, дуже полохливі
Пишна молодиця• вчера в 11:48
Ответ дляСито для думок
Ну тогда к беременности👍
або до коханки
Ку-кусик• вчера в 11:55
Ответ дляТам-тарарам
Тільки що прочитала ,за народними прикметами горобець несе не дуже добрі звістки
Ну раз хочете вірити в прикмети, то так - будь-яка пташка, що б´ється в вікно - це не до добра.
Пишна молодиця• вчера в 11:55
мені тема автора нагадала нашу історію))) ми купили будинок, зробили там реконструкцію під себе, переселились. Потім за якийсь час почала всихати слива біля огорожі, чоловік її зрізав, заодно і кущ бузку ’оновив’: старі гілляки всі повирізав, залишив тільки молоді пагони. І почався цирк: у вікно вітальні на льоту почали битись пташки Свекруха руки заламує, плаче, службИ замовляє, собі все готує, заповіт написала, нас тероризує чи кого що не болить....
Пояснення знайшлось, коли я полізла знімати м’яч, що діти закинули на дерево на сусідній ділянці. Виявилось, що на певній висоті у вікні відбивається небо і враження, що там далі пустота, ніякого вікна нема, от і летіли пташки собі, поки їх скло не спиняло. Поки росла слива і бузок, вони затіняли вікно)
автор Там-тарарам • вчера в 11:57
Ответ дляКу-кусик
Вона билась з середини , щоб вилетіти )
А не навпаки . Тому ваша версія не актуальна 😉
Ку-кусик• вчера в 12:00
Ответ дляТам-тарарам
Вона билась з середини , щоб вилетіти )
А як залетіла, ви ж не бачили.
Мені все одно. Ви зараз викручуєтесь, бо прикмета вам не сподобалась. Смішно
Моя улюблена страшко• вчера в 12:01
Ответ дляТелепузик
Помню в детстве, когда ещё не был застеклен балкон в новой квартире, они всегда летали толпами на балкон в поисках еды. Я сало им на ниточке вешала и наблюдала.
Я и сейчас . И кормушку на 3д отпечатала на внешнюю сторону стекла прилепила) прикольно, целый день суета за окном)
автор Там-тарарам • вчера в 12:03
Ответ дляКу-кусик
А як залетіла, ви ж не бачили.
Я не викручуюсь )
А вам би зранку комусь підісрати ? 😁
Гарного дня ❤️
Ку-кусик• вчера в 12:08
Ответ дляТам-тарарам
Я не викручуюсь )
А вам би зранку комусь підісрати ? 😁
Гарного дня ❤️
У вас нервовий сміх від власної тупості чи від лицемірства? Випийте валеріаночки, попустить
автор Там-тарарам • вчера в 12:15
Ответ дляКу-кусик
Від того й від того )
Пʼю регулярно , тримає😉
Нічний дожор• вчера в 13:14
Ответ дляТам-тарарам
Зараз горобці в місті така рідкість. У мене ось тільки нещодавно почали залітати, підбирають на підвіконні те, що синички повикидають з годівниці.
Прикмети вже давно не працюють
Телепузик• вчера в 14:30
Ответ дляМоя улюблена страшко
Прикольно, точно
Невгамовна• вчера в 14:36
Ответ дляa.ostroverh
21 век...
Приметы одинаковые во все века,и птичка залетевшая это очень плохо
автор Там-тарарам • вчера в 14:43
Ответ дляНевгамовна
Знайшла тут схожу тему . Пишуть , що це до хорошого . І люди писали свої реальні історії , які за збігом або все таки за прикметою збулись . Хоча дивлячись яка птиця .
Ane4ka-9cee• вчера в 16:46
Кого в мене тільки не було на балконі, і голуб жив пару днів, а самий треш, це летюча миша вночі в кімнату залетіла вночі
Невгамовна• вчера в 16:48
Ответ дляТам-тарарам
Пусть у Вас будет все хорошо