Там-тарарам• 14 декабря 2025

Залетіла синичка в балкон

Проснулась сьогодні з гарним настроєм , зварила каву,зайшла на балкон , а в мене там синичка )
(Вікно відкрите на провітрювання)
Діліться народними прикметами )
неДодекаэдр• 14 декабря 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
В якому ви місті чи місці.
Сфоткайте, будь ласка, якщо буде змога.
Я їх лише на картинці бачила
Київ
Фото ще той квест, дуже полохливі
Пишна молодиця• 14 декабря 2025
Ответ дляСито для думок
Ну тогда к беременности👍
або до коханки
Ку-кусик• 14 декабря 2025
Ответ дляТам-тарарам
Тільки що прочитала ,за народними прикметами горобець несе не дуже добрі звістки
Ну раз хочете вірити в прикмети, то так - будь-яка пташка, що б´ється в вікно - це не до добра.
Пишна молодиця• 14 декабря 2025
мені тема автора нагадала нашу історію))) ми купили будинок, зробили там реконструкцію під себе, переселились. Потім за якийсь час почала всихати слива біля огорожі, чоловік її зрізав, заодно і кущ бузку ’оновив’: старі гілляки всі повирізав, залишив тільки молоді пагони. І почався цирк: у вікно вітальні на льоту почали битись пташки Свекруха руки заламує, плаче, службИ замовляє, собі все готує, заповіт написала, нас тероризує чи кого що не болить....
Пояснення знайшлось, коли я полізла знімати м’яч, що діти закинули на дерево на сусідній ділянці. Виявилось, що на певній висоті у вікні відбивається небо і враження, що там далі пустота, ніякого вікна нема, от і летіли пташки собі, поки їх скло не спиняло. Поки росла слива і бузок, вони затіняли вікно)
автор Там-тарарам • 14 декабря 2025
Ответ дляКу-кусик
Вона билась з середини , щоб вилетіти )
А не навпаки . Тому ваша версія не актуальна 😉
Ку-кусик• 14 декабря 2025
Ответ дляТам-тарарам
Вона билась з середини , щоб вилетіти )
А як залетіла, ви ж не бачили.
Мені все одно. Ви зараз викручуєтесь, бо прикмета вам не сподобалась. Смішно
Моя улюблена страшко• 14 декабря 2025
Ответ дляТелепузик
Помню в детстве, когда ещё не был застеклен балкон в новой квартире, они всегда летали толпами на балкон в поисках еды. Я сало им на ниточке вешала и наблюдала.
Я и сейчас . И кормушку на 3д отпечатала на внешнюю сторону стекла прилепила) прикольно, целый день суета за окном)
автор Там-тарарам • 14 декабря 2025
Ответ дляКу-кусик
А як залетіла, ви ж не бачили.
Я не викручуюсь )
А вам би зранку комусь підісрати ? 😁
Гарного дня ❤️
Ку-кусик• 14 декабря 2025
Ответ дляТам-тарарам
Я не викручуюсь )
А вам би зранку комусь підісрати ? 😁
Гарного дня ❤️
У вас нервовий сміх від власної тупості чи від лицемірства? Випийте валеріаночки, попустить
автор Там-тарарам • 14 декабря 2025
Ответ дляКу-кусик
Від того й від того )
Пʼю регулярно , тримає😉
Нічний дожор• 14 декабря 2025
Ответ дляТам-тарарам
Зараз горобці в місті така рідкість. У мене ось тільки нещодавно почали залітати, підбирають на підвіконні те, що синички повикидають з годівниці.
Прикмети вже давно не працюють
Телепузик• 14 декабря 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Прикольно, точно
Невгамовна• 14 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
21 век...
Приметы одинаковые во все века,и птичка залетевшая это очень плохо
автор Там-тарарам • 14 декабря 2025
Ответ дляНевгамовна
Знайшла тут схожу тему . Пишуть , що це до хорошого . І люди писали свої реальні історії , які за збігом або все таки за прикметою збулись . Хоча дивлячись яка птиця .
Ane4ka-9cee• 14 декабря 2025
Кого в мене тільки не було на балконі, і голуб жив пару днів, а самий треш, це летюча миша вночі в кімнату залетіла вночі
Невгамовна• 14 декабря 2025
Ответ дляТам-тарарам
Пусть у Вас будет все хорошо
ЧорноброваЯ• 16 декабря 2025
Ответ дляПишна молодиця
або до коханки
У авторки)))