Найщасливіша• сегодня в 14:04

Посоветуйте репетитора по испанскому в Киеве

Лучше очно
Для взрослых
Школы/группы не хочу, хочу индивидуально
Я не Тролль• сегодня в 14:05
Знаю только он-лайн репетитора. Живет сейчас в Испании.
автор Найщасливіша • сегодня в 14:07
Ответ дляЯ не Тролль
Все равно советуйте, буду пробовать
Почекуха• сегодня в 14:19
Автор, просто побажаю удачі.
В мене не іспанська, а італійська.
З 0 вчу вже 3,5 роки періодами))

2 роки безкоштовно на курсах для біженців.
Потім 6 тижнів безкоштовний інтенсив по 4 години в день.
Потім ще півроку самостійно.
Після якого здала cils b2.
Тепер в мене знову таки курси безкоштовні 4 години на тиждень + 1 година говоріння платно з репетитором.
Це я готуюся до с1, який буде влітку.

На роботі говорю лише англійською та українською.
Часом втрачаю мотивацію, тому повзу до с1 вже 4 роки.
Сподіваюся, здати з 1 разу))
Arctic777• сегодня в 14:54
Добрий день. Педагог вищої школи. Англійська для дітей та дорослих, ділова лексика, інтенсив. Іспанська мова для початківців. Німецька для початківців. Рівні підготовки А1-С2. Навчання у Скайпі, Зум, Вайбер, Вотсап, Телеграмм у зручний для Вас час. Шкільна програма 1-12 клас. ВНЗ 1-5 курс. Міжнародні іспити англійська - IELTS, IELTS Academic, TOEFL, GRE та GMAT, FCE, CAE; німецький EPD, ÖSD тести, TestDaF, Goethe-Zertifikat A1-C2; Тelc C1 Hochschule; іспанська DELE - A1-C2
Arctic777• сегодня в 14:54
Повне пояснення матеріалу. Розбір важких моментів граматики. Переклад всіх фраз та конструкцій. Розмовний рiвень. Сучасний підручник. Лексика. Читання. Лексика. Письмо. Всі методичні матеріали висилаю також. Скайп вайбер Вотсап Телеграмм. Будні дні та вихідні також.
Всюди влазю• сегодня в 14:55
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Arctic777• сегодня в 15:54
Київ центр