сою не люблю• вчера в 14:37
Зуби і ціни
Зараз в Угорщині знахожусь. Пішла до стоматолога. Полікувати два зуби і на один із них коронка, все за ціною 18 000 грн.
Лікувати? Чи все таки чекати, коли приїду в Україну? У нас дешевше?
сама себе прекрасная• вчера в 15:13
Ответ дляКров з молоком
Это дешево по меркам Киева (частных)
Я летом за 3 тысячи зуб лечила + 1800 чистка
Заздрість то погано• вчера в 15:14
В Харькове в октябре культевая вкладка и коронка 4.5 итого, но зуб мертвый уже был, треснул. Но у вас плюс дорога и время... Вам выйдет совсем не выгодно кататься домой специально ради зуба....
Заздрість то погано• вчера в 15:15
Ответ дляАристократка-тунеядка
державные тоже загоняются.
я пыталась записаться на чистку, регистратура сказала, что точно хз, ну 1200 где- то.
записалась по акции в частную за 900. ( не Киев))
У меня в гос стоматолог есть, резервная, когда моя в частной в отпуске или ещё какой форс мажор. В гос и частной одинаковые цены, только отношение чуть разное)
сою не люблю
• вчера в 15:42
Ответ дляЗаздрість то погано
В Венгрии в госклинике по страховке лечение бесплатно. Коронки платно
Я такая - жду трамвая• вчера в 15:43
це дуже дорого. Я В Києві лікую значно дешевше. знаєте,можна знайти і за 20 тис за зуб. Без лоха и жизнь плоха. Я теж ходжу до приватного лікаря,але таких цін немає
Шпондєр• вчера в 16:03
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
за скільки ви лікуєте в приватного лікаря?
Непереможна• вчера в 16:04
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я в Києві за такий «пакет» платила 14-17 тисяч, в залежності від кількості нервів в зубі. Приватна але скромна, бюджетна клініку а в спальному районі
Тут теж приватний кабінет, без зайвих понтів, але все необхідне є, лікар дуже уважний, але черга величезна. Проміж між прийомами тиждень-півтора.
Престидижитатор• вчера в 21:16
Ответ дляМафиозная
Минулого тижня ліувала. Карієс в залежності від складності 2-2,7 тис. Коронки 5 (металокераміка), 12 (цирконієва). Імплант 28 тис.
Минулого тижня чоловік долікував свій зуб. 4850 грн. За 3 прийоми.Це не Київ, обл.центр. Але лікар -профі. Завжди черги. Я сьогодні записалася на 30 грудня, великі черги.
Маргарита и Мастер• вчера в 22:25
Ответ дляНепереможна
Класно, у вас гарна ціна👌
Моя лікар теж хороший спеціаліст, але хотілось би щоб дешевше було, чесно кажучи😁