Зараз на дієті• сегодня в 16:34

Это профессионально со стороны официанта? Как осадить?

Девочки , такая ситуация: хожу с детьми в кафе возле дома . Официанты знают нас . Заказываем всегда нормально - и первое , и второе ,и напитки
Первый вопрос от официанта, который не очень профессиональный : что будете пить ? Это когда я заказала уже салат себе , пасту и суп плюс наггетсы и лимонад детям . Ну да ладно , отвечаю , что пить не хочу .
Потом дети быстро выпивают первый лимонад, затем второй . И тут выходит на арену она , с вопросом к детям «вам повторить лимонад» ?
Извините , лимонад стоит 200 грн , детей двое .
Уже выпито 4 стакана . И она с упорством бегемота предлагает им лимонад , когда еще и блюда не принесли
Я считаю, что клиент сам решает , что и когда ему повторить . А эти вопросы - дешевый развод. Да еще и не маму спрашивает , а детей , которые конечно рады стараться повторить . С детьми работа проведена , но вот как официанту донести , что не стоит задавать такие вопросы
автор Зараз на дієті • 1 час назад
Ответ дляСмажена полуничка
что ж вы в ту секунду промолчали - а второй час уже не угомонитесь в теме
просто интересно
Я не промолчала, где вы это вычитали ?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляразмахер
Ну ви порівняли.
Підлітки самостійно по кафешкам ходять. Це нормально.
А якщо прийде п´ятирічна дитина і назамовляє? Офіціант буде пропонувати повторити ще і ще?
Якщо дитина 5 років сама прийде і на замовляє, то тоді офіціант несповна розуму.
В якщо дитина біля мами замовляє, офіціант має право уточнити ’Сік сподобався? Такий самий принести чи може інший’, а вже право мами підтвердити замовлення соку чи заперечити. ’Багато соку не можна’, ’Після супу’, ’В кінці вечері’ і так далі
Лама_мама• 1 час назад
Ответ дляСнегурочко
Детям
Кто защищает официанта- упорно не хотят видеть фразу ’детям’
Как так? Иначе получится упс?
Напишете пропонують дітям, недопустимо. У кого вічно голодні діти - не ходіть у заклади, бо ж дітям пропонують, жах який
Снегурочко• 1 час назад
Ответ дляЛама_мама
Та ви що. Недопустимо спитали.... триндець, а ви коли поруч закладів проходите на які у вас немає грошей, то пишете відгук, що недопустимо відкривати такі заклади?
Окей.
Когда человек читает заборчиком то лучший ответ будет ’ок’

Иначе это примерно как в яслях разговор получается
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСнегурочко
Эммм
Ребёнок заказал
Официант уточнил в конце

Как минимум чтоб потом не пришлось ребенку слышать ’дорого’ при посторонних людях
Нічого страшного, якщо почує при сторонніх людях. Бюджет вечері можна озвучити, якщо підліток, привчати до планування бюджету.
Дитині 5 років доступно пояснити’Потім їсти не захочеш, зупинися’ тощо
Лама_мама• 1 час назад
Ответ дляСнегурочко
Окей.

Коли не вмієш виховувати дітей і у тебе декрет головного мозку, то краще не ходити у заклади, ок?
размахер• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Ну тобто проговорювати з малою дитиною замовлення без участі дорослого все таки стрьом, а не норм?
Чого тоді накинулися на Автора, що її це обурило?
Ну камон, краще б офіціант сказала, через який час будуть готові страви, ніж пропонувати безпосередньо дітям повторити втретє лимонад.
Голубая фишка• 1 час назад
Ответ дляЗараз на дієті
Ну вы что , здесь же все такие щедрые и умные
А мама -мегера , свои деньги считает
Если мама деньги считает,то пьют дети дома и предупреждает что заказываем только еду теплую
Лама_мама• 1 час назад
Ответ дляМаю сечі
Автор, это легко решается, не смущайтесь.
После радостного детского да! от детей вы говорите: стоп! Девушка, дополнительный заказ мы должны обсудить с детьми наедине. Мы позовём вас, если понадобится, спасибо, свободны.
И, если честно, последнее слово лишнее. Да и говорить все желательно спокойно, доброжелательно и с ноткой юмора.
Придумайте себе парочку изящных заготовок. Что-то типа: милая девушка, вы слишком милая; я всё про Вас понимаю, не могли бы вы стараться чуть меньше. Если человек нахальный и тонких намёков не понимает, можно просто сказать: пожалуйста адресуйте вопрос мне, решение принимаю я. Мне показалось, или это была манипуляция с использованием детей?
Можна просто сказати, діти, чекаємо на гаряче. Для чого ця демогогія з вихованням чужих людей, якщо своїм дітям не може пояснити. Це робота офіціанта. Мамина робота пояснити дітям. Що за звичка у теперешніх декретчиць, влаштовувати розбірки7 А потім кажуть чому в Україні не люблять мамаш з дітьми. Адекватних мамаш на пальцях порахувати.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляразмахер
Дорослий сидить поряд. Якщо малій дитині пропонують картоплю фрі, мама замовлення коригує ’Ні, пюре’. Офіціант занотовує ’Пюре’.
Авторку обурило, що її ставлять в незручне становище, вона має своїм дітям відмовляти. Але діти повинні звикнути, що не всі хотелки виконуються.
Приклад - парк атракціонів, зазивали кричать ’Наші каруселі найкращі, сідайте бігом’, діти хочуть на всі, звісно. Але на практиці 3-5 атракціонів достатньо, решта колись іншого разу.
Те саме в ресторані - межі замовлення обмежуються 2-3 стравами, хоча діти і 20 можуть замовити, але не з´їдять.
Покорительная• 1 час назад
Ответ дляСмажена полуничка
она наверняка еще и головой махнула - типа согласна
а теперь на дурочку падает
На это и рассчитано? Поставить в неудобное положение и продавить ? Я б накатала отзыв
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляЛама_мама
Саме так, мама сама вчить дітей користуватися рестораном - коли і як замовляти, скільки, яку виделку взяти, коли подякувати.
А тут мама самоусунулася, діти потрапили в Країну мрій, претензії чомусь до офіціантки.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляПокорительная
Ще на магазини іграшок такі відгуки накатайте, там дітки регулярно б´ються в істериках.
размахер• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
По різному якось ми з вами читаємо. Де Автор казала, що її обурило, що їй треба відмовити дітям? Якщо я правильно розумію, то вона таки відмовила і третій лимонад діти не пили.
Я особисто прочитала, що її обурило те, що офіціант напряму запитала в дітей, не рахуючись з думкою дорослого.
Я вже вище писала, вона ж не запропонувала розділити рахунок? Бо й їжаку зрозуміло, що мама буде за все платити. А отже треба впевнитися, що вона підтверджує замовлення дітей.
Покорительная• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Так я з нею погоджуюся, всі її дописи правильні.
Авторка прийшла поїсти подешевше, офіціантка прийшла заробити побільше.
Діти - авторки, їй вирішувати, коли і скільки їм пити і їсти.
На питання ’Повторити’ діти кивають, мама каже ’Після основної страви’.
В чому проблема, не розумію.
Пусть заработает так, чтт б автору было комфортно. Не получилось комфортно? Оставляем 0 чаевых и негативный отзыв
автор Зараз на дієті • 1 час назад
Ответ дляразмахер
Да так и есть
А мне пишут , что я «самоусунулася» в воспитании детей
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляразмахер
А я особисто не люблю, коли ігнорують дітей, вони присутні за столом, мають свої уподобання в їжі і мають право вибору. Тому офіціант приділяє увагу дітям і це правильно.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляПокорительная
Так вона нуль чайових і залишила, чи ви сумніваєтеся?
автор Зараз на дієті • 1 час назад
Ответ дляПокорительная
Однозначно
Когда видишь , как тебя пытаются развести , то хорошие чаевые как-то оставить нет желания
автор Зараз на дієті • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Вы уверены ? )
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляЗараз на дієті
Вы уверены ? )
Так. Попередній свій пост перечитайте.
автор Зараз на дієті • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Это дешевый популизм
Официант не уточнила , сколько еще ждать горячего , когда дети спрашивали
Зато лимонады носила аж бегом
автор Зараз на дієті • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Так. Попередній свій пост перечитайте.
Написано «хорошие чаевые»
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляЗараз на дієті
Это дешевый популизм
Зато лимонады носила аж бегом
А у вас язика нема сказати ’чекаємо основну страву, нічого поки не треба?’
Ви сама наче 5-річна дитина, вперше в кафе були?
автор Зараз на дієті • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Так. Попередній свій пост перечитайте.
Не написано что вообще ничего не оставила
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляЗараз на дієті
Написано «хорошие чаевые»
Скажіть мені, а який сенс жлобитися своїм дітям на соки, щоб потім залишити щедрі чайові?
’Бариня гуляють по багатому?’
размахер• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Ви розцінюєте пропозицію третьої склянки лимонаду, коли основної страви так і не спромоглися винести, як увагу?
Ну для мене це нав´язливий сервіс, і зважаючи, що адресований напряму дитині, ще й безсоромний.
автор Зараз на дієті • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Есть язык
Но вы не вникаете в тонкости
У вас все кардинально . Я говорила , что это не уровень профессионализма
Это уровень навязывания
Покорительная• 1 час назад
Ответ дляСмажена полуничка
не ходите в это кафе
тут предлагают поесть и попить
за ВАШИ же деньги

прекрасный будет отзыв
Можно просто написать , ’отвратительно обслуживание
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляразмахер
Оскільки зазвичай ті склянки до половини забиті льодом, а власне соку чи коли там три ковтка, то дитина може й 5 склянок випити.
Це бізнес ресторанів, цю уловку всі знають.
Можна ходити в Пузату хату, брати все одразу на касі і не морочити голову собі і людям.