короткопамятна• вчера в 19:21

Аналіз мого життя. Цікаві думки інших

Я народилася в звичайній, зовсім небагатій родині. Жила з батьками в невеликій однушці, 32 квадрати. Батьки були вимогливими, часто були фізичні покарання, вимагали, щоб я була слухняною, гарно поводилась і добре вчилася. В дитинстві та юності я дуже комплексувала, що у мене не було гарного одягу, як у інших дівчат. Друзів в школі не було, час від часу страждала від булінгу. Після школи я хотіла вивчати психологію, але поступила на образотворче мистецтво. На той час для мене найважливішою була не освіта, а привести в порядок свою зовнішність. Я хотіла отримувати стипендію, працювати і витрачати гроші на себе. Про що шкодувала після навчання, коли знайти роботу було дуже складно. Батькам не подобалася обрана мною спеціальність, вважали, що я займаюся якою фігнею і щодня мені цим промивали мозок. Під час навчання я постійно підпрацьрвувала, орендувала собі житло. Дуже хотіла отримати додаткову освіту дизайнера, але не вистачало часу і грошей.
Після навчання працювала деякий час в магазині художніх товарів, потім в компанії по виробництву сувенірів. Через часті стреси мала проблеми з нервовою системою, почала лікування у психіатра. Також працювала з психологом, бо мені не вистачало впевненості в собі.
Потім у мене почались довготривалі стосунки з хлопцем, я жила у нього. Користуючись нагодою я звільнилася з роботи і почала займатися тим, що подобається. Спочатку - фріланс, потім влаштувалася на постійну віддалену роботу дизайнером. За допомогою батьків вклали гроші в будівництво квартири за містом.
З хлопцем в результаті розійшлися, деякий час жила сама, зараз маю інші стосунки.
автор короткопамятна • вчера в 19:22
Інколи мені здається, що я зробила все, що можу, аби жити краще. А інколи - навпаки, здається, що мені ще працювати й працювати над собою.
Русланка з гілки• вчера в 19:23
От нас что требуется?
Маруська Му• вчера в 19:24
Небагата родина яка відклала Доні на новобудову але не вистачало на одяг
Кусачая Я• вчера в 19:24
Зачем людям анализировать жизнь рандомного интернет персонажа?)
Вкаблучках• вчера в 19:25
Батьки всю дорогу были плохие и все портили, поэтому очень неожиданный финал с квартирой
Панна Кота• вчера в 19:25
Яка у вас була ЗП на початку?
Я така бойова• вчера в 19:26
Ответ дляМаруська Му
не мешайте, я слушаю
Вредняжка• вчера в 19:27
Честно, совсем не поняла что вы сделали чтобы жить лучше. У вас всю жизнь одни страдания.
Бабця в мештах• вчера в 19:28
Психолога зря бросили.
Анчо Ус• вчера в 19:29
Активне життя.
Ви маєте мету,добре робите.
Єдине,що жити двома родинами в новому будинку буде важко.
Будуйте на два окремі входи.і дві кухні.
Щоб не було сварок
Бабця в мештах• вчера в 19:30
Ответ дляАнчо Ус
Активне життя.
Ви маєте мету,добре робите.
Щоб не було сварок
Квартиру на 2 входи?
руки_Крюги• вчера в 19:30
Ответ дляБабця в мештах
Психолога зря бросили.
Не, там реально психолог бессилен. Это уже парафия психиатра.
Анчо Ус• вчера в 19:30
Ответ дляБабця в мештах
Квартиру на 2 входи?
Та ж будинок
Маруська Му• вчера в 19:31
Ответ дляАнчо Ус
Та ж будинок
Та ж квартира
Анчо Ус• вчера в 19:31
Ответ дляБабця в мештах
Квартиру на 2 входи?
Ааа..точно.
Неуважна.
автор короткопамятна • вчера в 19:33
Ответ дляруки_Крюги
Настільки ’віє’ депресією?
руки_Крюги• вчера в 19:34
Ответ длякороткопамятна
Настільки ’віє’ депресією?
Депрессия не самое страшное.
Витворунка• вчера в 19:35
Ответ дляруки_Крюги
Депрессия не самое страшное.
Вы думаете БРП?
Амелі на мілені• вчера в 19:38
Ну и? В чем проблема?
Педиатор_я• вчера в 19:40
Давайте конкретику. Що аналізувати? Чи цікаво про це читати, то ні. Середньостатистична людина
автор короткопамятна • вчера в 19:42
Ответ дляПедиатор_я
Не знаю вже. Аналізувала себе, вирішила виговоритись
Педиатор_я• вчера в 19:43
Ответ длякороткопамятна
З якою метою аналізували?
Незламна Україна• вчера в 19:44
Ответ длякороткопамятна
так а питання в чому?
Чи варто колупатись в минулому і аналізувати все зробила чи не все? Тоді відповідь - не варто.
автор короткопамятна • вчера в 19:45
Ответ дляАмелі на мілені
Ну и? В чем проблема?
Зовнішність то подобається, то ні. Робота наче подобається, але часто думаю, що могла б більше. Думаю, чого мені не вистачає, щоб мати більше, ніж є зараз
автор короткопамятна • вчера в 19:44
Ответ дляПедиатор_я
З якою метою аналізували?
Ви не задумуєтесь про своє життя?
Педиатор_я• вчера в 19:46
Ответ длякороткопамятна
Ви не задумуєтесь про своє життя?
Задумуватись і аналізувати трохи різні речі. От мене й цікавить, з якою метою аналізуєте? Чи аналізували раніше?
автор короткопамятна • вчера в 19:47
Ответ дляПедиатор_я
Аналізувала, але часу на це було менше
автор короткопамятна • вчера в 19:55
Ответ дляНезламна Україна
так а питання в чому?
Більше зрозуміти, в чому мої переваги і що мені заважає жити якісно. Якось так.
Педиатор_я• вчера в 20:15
Ответ длякороткопамятна
Аналізувала, але часу на це було менше
Ну психологу і психіатру ви явно не свою автобіографію розповідали. А працювали з конкретними проблемами. І раз у вас досі виникають питання, то ще є над чим працювати.