Несу добро людям• 16 декабря в 00:52

Вы будете ставить его под елку?

Вы ставите под елку маленького персонажа в красной кофточке и шапочке, с мешочком и белой бородой? Может, кто поставил, делитесь фото)
ПироженкА• 16 декабря в 00:55
У меня такой подарок стоит.
Проработник• 16 декабря в 00:55
из_под_тишка• 16 декабря в 00:57
Гнома з Юску, чи шо?
Girly_girl• 16 декабря в 00:57
Да , ставлю деда мороза
Гл. Амурная• 16 декабря в 00:58
Ответ дляGirly_girl
Да , ставлю деда мороза
Дожилися, що його не можна називати вже вслух
Гл. Амурная• 16 декабря в 00:59
Ответ дляиз_под_тишка
Гнома з Юску, чи шо?
Він без мішка
Любительница• 16 декабря в 01:00
Миколая з мішком подарунків ставимо
Гл. Амурная• 16 декабря в 01:00
Насправді я питала у родички, яка вихователька. Як вони кличуть на свято цього персонажа....Різдвяник! Ну не Санта і не Миколай же на Новий Рік....
Girly_girl• 16 декабря в 01:01
Ответ дляГл. Амурная
Да, тут почитать ответы, так волосы дыбом
из_под_тишка• 16 декабря в 01:01
Ответ дляГл. Амурная
Він без мішка
Гл. Амурная• 16 декабря в 01:01
Ответ дляGirly_girl
Саме так
И.О. человека• 16 декабря в 01:02
Да, я буду ставить Деда Мороза и Снегурочку
Они у меня еще с детства
Накладні мюслі• 16 декабря в 01:02
Ответ дляЛюбительница
Миколая з мішком подарунків ставимо
Миколайчука вже пройшов,і під подушкою ставив,ви щось поплутали
Гл. Амурная• 16 декабря в 01:02
Ответ дляиз_под_тишка
фото
Я купила пару років тому, чоловік сховав у гараж, бо він його лякав. Більше не купую
Любительница• 16 декабря в 01:03
Ответ дляНакладні мюслі
Я гарно себе поводила в цьому році, тому прийде ще раз з подарунками
Гл. Амурная• 16 декабря в 01:04
Насправді чим завинив цей дід Мороз...У нього що, громадянство чи що? Казковий персонаж та і все
И.О. человека• 16 декабря в 01:04
Ответ дляГл. Амурная
Прям Лорд Волдеморт
Гл. Амурная• 16 декабря в 01:04
Ответ дляИ.О. человека
Прям Лорд Волдеморт
Так отож. Брєд
Триндю-бриндю• 16 декабря в 01:06
Ответ дляГл. Амурная
Я что-то пропустила, деда Мороза закенселили?)))
Смайлик• 16 декабря в 01:06
Ответ дляЛюбительница
Миколая з мішком подарунків ставимо
Как ставите - икону и мешок рядом?

Микола́й, Миколай Мирлікійський, Миколай Чудотворець (грец. Νικόλαος, лат. Nicolaus; 15 березня 270 — 6 грудня 343[2]) — християнський священник грецького походження в Римській імперії, єпископ Мирський, святий. Народився у Патарі, в історичній області Лікія, що на той час належала Римській імперії[2]. У молодості здійснив паломництво до Єгипту та Святої землі[2]. Невдовзі після повернення став єпископом у Мирі Лікійській[2]. Зазнав гонінь за правління римського імператора Діоклетіана, був ув´язнений[2]. Звільнений у часи імператора Костянтина[2]. Ймовірно, брав участь у Першому Нікейському соборі (325; проте старі списки єпископів-учасників не згадують його імені)[2]. Помер у Мирі, Лікія[2]. Один із найшанованіших святих у католицьких, православних і деяких протестантських церквах. День вшанування — 6 грудня[a]. За переказами звершив багато чудес за життя і після смерті.
Гл. Амурная• 16 декабря в 01:07
Ответ дляТриндю-бриндю
Ну так!
Марфа Українівна• 16 декабря в 01:08
Я ставлю гномиків з юска і санту
Гл. Амурная• 16 декабря в 01:08
Ответ дляСмайлик
Как ставите - икону и мешок рядом?

У мене на цю тему була суперечка з родичкою, до неї не дійшло все одно...
Триндю-бриндю• 16 декабря в 01:08
Ответ дляГл. Амурная
Ну так!
И кого теперь ставить под ёлку? Уродских гномов не хочу....
я Кукарача• 16 декабря в 01:08
Ответ дляГл. Амурная
😂😂😂
Щось чоловік в вас несміливий якийсь
Але я розумію
Моїй дитині кума подарувала ляльку ручної роботи, з людським волоссям, просто жах яку дорогу, так я боялася її капець
Свекрусі віддала, так та каже що іноді зранку лялька по іншому стоїть
melanya-e419• 16 декабря в 01:09
Ответ дляГл. Амурная
Да странно
Гл. Амурная• 16 декабря в 01:09
Ответ дляТриндю-бриндю
Різдвяника Санту
df364tye3• 16 декабря в 01:09
Ответ дляТриндю-бриндю
ждите , постанову уряда ,,,
Лгин• 16 декабря в 01:10
Ответ дляТриндю-бриндю
Неудивительно. Мы же на советчице
Смайлик• 16 декабря в 01:12
Ответ дляГл. Амурная
Не дошло - значит, вы не смогли обьяснить, зачем ставите изображения христианских святых под елку