Дівка в намисті• 17 декабря в 07:35

Чоловік і фінанси

Є коханий чоловік, разом майже рік. За цей час була спільна поїздка, яку оплатив він. Зустрічаємося в мене, їсти готую я за свої кошти. Він приходить, інколи щось приносить, але може прийти і з порожніми руками, подарунків не було. Шо я зрозуміла, він дуже економний, все хоче відкласти, економить на собі так що жах, нормально не харчується навіть. Якщо дивитися на ставлення до мене, секс, то все чудово. Але банально я не можу його щось попросити, бо один раз попросила він відмовив( Чи можливо, що в шлюбі він зміниться чи я тільки мучитись з ним буду?
Черговий по кухні• вчера в 00:46
Ответ дляА я нівроку
В браке еще хуже будет.А чего это вы себя так не цените,что кормите его и секс даете без подарков???пришел,а вы говорите,еда закончилась,спина болит,не хочу сегодня готовить,давай закажем доставку,нно деньги утром мои тоже закончились.И смотрите ,как он посьупит.Скорее всего,попьете пустой чай и он начнет приставать.А вы скажите,я секс на голодный желудок не люблю.Если и после этого он отморозится,смело шлите его на хрен,ибо это халявщик и вы для него ценности не представляете
Черговий по кухні• вчера в 00:50
Автор ви приманюєте собі всіляких вибачте чмошників підарасів а тоді тему створюєте)Для чого щоб вам підтвердили що це чмо і воно НЕ ПОМІНЯЄТЬСЯ НІКОЛИ ВОНО