Ola2017• 17 декабря 2025

Педрада на Різво 25.12 в школах Києва???

Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Кракадэ• 17 декабря 2025
Прочитала ’ Петарда ’
Київ всеодно святкує 7 січня
Флюорография гуся• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Ясно, що підуть на роботу вчителі
Мені загалом було цікаво це у всіх школах так чи лише в моїй
Це директорка чи можливо є вказівка з управління?
У нашій школі повноцінний навчальний процес до 27.12.
автор Ola2017 • 17 декабря 2025
Пропонували дистанційно, директорка сказала, що обов´язково всім бути на роботі
Незламна Україна• 17 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
У вас в школе 25 уже каникулы? У нас каникулы с 27-го...
Так, в більшості шкіл канікули з 25.12 по 11.01
И_В_офигительных_штанах• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Вчителям можна не ходити в школу іноді на канікулах, але чомусь саме на Різдво треба поставити педраду аби всі мали бути на роботі
А Ви планували весь день в церкві провести чи по сусідам колядувати?
ДА да да• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
а якби поставили 26 було б краще?
Незламна Україна• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Прочитала ’ Петарда ’
Київ всеодно святкує 7 січня
Не прирівнюйте себе до Києва.
Бюст Березуцкого• 17 декабря 2025
Ответ дляНезламна Україна
Минулого року теж так було.
У мене прийом у невролога 25.12 на 8:00. Чим ви кращі за лікарів? До речі, минулого року 1.01 на 8:00 була мамографія:)
Аналогично. Я 25готработаю. Мама в держ установі работает 25 и 1. Что закипиш вообще не ясно.
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляНезламна Україна
До речі, мої батьки в радянські часи завжди 31.12 працювали, мама мені купу заготовок робила, я мала все порізати, а вона в 18:00 приходила і дороблювала.
Ближче до 90х з´явилося більше вихідних.
А 31.12 з якого дива вихідний?
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
В нас з 19
Весела моль• 17 декабря 2025
Ответ дляНезламна Україна
Прикольно...
Санька-4b93• 17 декабря 2025
Ответ дляНезламна Україна
Так и не в советские времена 31го все работают. Максимум, могут по согласованию работников отпустить на день или раньше. А те у кого заработки хорошие в этот день, работают чуть ли не до 12- парикмахеры, продавцы, таксисты
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляНезламна Україна
Не прирівнюйте себе до Києва.
Упасібоже
Незламна Україна• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
В нас з 19
Тобто вже на канікулах? До котрого числа і чи були осінні?
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляНезламна Україна
Сьогодні 17
До 11 січня
Були осінні
КоКоКоКоКоКо...• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Скажите спасибо, что не на 8 утра 1 января )
Мerida• 17 декабря 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Человек и так всю жизнь в школу ходит.)
Весела моль• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
В нас з 19
Тю...классно, может и мне пора возмущаться 😂
автор Ola2017 • 17 декабря 2025
Я не здивуюсь якщо і 1 скажуть йти на восьму
Незламна Україна• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Сьогодні 17
До 11 січня
Були осінні
Ахаха, ще не проснулася. Прикольно. Цікаво, як по навчальним дням потім вчителі будуть викручуватися, але веселих вам канікул.
Сонячний зайчик• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Ясно, що підуть на роботу вчителі
У нас одна педрада 22 грудня, по дітям з ООП. Приїдуть з управління освіти і з ІРЦ люди. На 16:20.

Чи будуть ще, наразі невідомо.
Джавеліна• 17 декабря 2025
Ответ дляСанька-4b93
Вы определитесь, вы работать дистанционно хотите, или таки с родственниками гульбасить?
Ну можно было к собранию подключиться из-за стола. Что тут такого? 🤣
Мerida• 17 декабря 2025
Как завуалированно разгоняет срач
Замурмишка• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Бо директор у Вас дивний. От і вся відповідь.
Я всім співробітникам зробила вихідний. І на 31 і 1 січня. Але ми не державна організація, і люди реально 4 роки пашуть, багатотхто і відпусткиинормальної не бачив ці 4 роки.
автор Ola2017 • 17 декабря 2025
Я не говорю про застілля, об 11 можна було бути в храмі, а не на педраді
Ответ дляOla2017
Вам що, важко?
автор Ola2017 • 17 декабря 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вам що, важко?
Чесно, так, я як вчитель вже дуже виснажена((
Флюорография гуся• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Вам цей день оплачують?
Плекаю думи• 17 декабря 2025
У нас 25 и 1 выходной дали. типа на усмотрение администрации
Флюорография гуся• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Сходіть до храму о 9-й