Ola2017• сегодня в 09:38

Педрада на Різво 25.12 в школах Києва???

Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Кракадэ• сегодня в 09:48
Прочитала ’ Петарда ’
Київ всеодно святкує 7 січня
Флюорография гуся• сегодня в 09:48
Ответ дляOla2017
Ясно, що підуть на роботу вчителі
Мені загалом було цікаво це у всіх школах так чи лише в моїй
Це директорка чи можливо є вказівка з управління?
У нашій школі повноцінний навчальний процес до 27.12.
автор Ola2017 • сегодня в 09:48
Пропонували дистанційно, директорка сказала, що обов´язково всім бути на роботі
Незламна Україна• сегодня в 09:48
Ответ дляВесела моль
У вас в школе 25 уже каникулы? У нас каникулы с 27-го...
Так, в більшості шкіл канікули з 25.12 по 11.01
И_В_офигительных_штанах• сегодня в 09:48
Ответ дляOla2017
Вчителям можна не ходити в школу іноді на канікулах, але чомусь саме на Різдво треба поставити педраду аби всі мали бути на роботі
А Ви планували весь день в церкві провести чи по сусідам колядувати?
ДА да да• сегодня в 09:48
Ответ дляOla2017
а якби поставили 26 було б краще?
Незламна Україна• сегодня в 09:49
Ответ дляКракадэ
Прочитала ’ Петарда ’
Київ всеодно святкує 7 січня
Не прирівнюйте себе до Києва.
Бюст Березуцкого• сегодня в 09:49
Ответ дляНезламна Україна
Минулого року теж так було.
У мене прийом у невролога 25.12 на 8:00. Чим ви кращі за лікарів? До речі, минулого року 1.01 на 8:00 була мамографія:)
Аналогично. Я 25готработаю. Мама в держ установі работает 25 и 1. Что закипиш вообще не ясно.
Кракадэ• сегодня в 09:49
Ответ дляНезламна Україна
До речі, мої батьки в радянські часи завжди 31.12 працювали, мама мені купу заготовок робила, я мала все порізати, а вона в 18:00 приходила і дороблювала.
Ближче до 90х з´явилося більше вихідних.
А 31.12 з якого дива вихідний?
Кракадэ• сегодня в 09:49
Ответ дляВесела моль
В нас з 19
Весела моль• сегодня в 09:50
Ответ дляНезламна Україна
Прикольно...
Санька-4b93• сегодня в 09:50
Ответ дляНезламна Україна
Так и не в советские времена 31го все работают. Максимум, могут по согласованию работников отпустить на день или раньше. А те у кого заработки хорошие в этот день, работают чуть ли не до 12- парикмахеры, продавцы, таксисты
Кракадэ• сегодня в 09:50
Ответ дляНезламна Україна
Не прирівнюйте себе до Києва.
Упасібоже
Незламна Україна• сегодня в 09:50
Ответ дляКракадэ
В нас з 19
Тобто вже на канікулах? До котрого числа і чи були осінні?
Кракадэ• сегодня в 09:50
Ответ дляНезламна Україна
Сьогодні 17
До 11 січня
Були осінні
КоКоКоКоКоКо...• сегодня в 09:50
Ответ дляOla2017
Скажите спасибо, что не на 8 утра 1 января )
Мerida• сегодня в 09:51
Ответ дляНевгамовна сила
Человек и так всю жизнь в школу ходит.)
Весела моль• сегодня в 09:51
Ответ дляКракадэ
В нас з 19
Тю...классно, может и мне пора возмущаться 😂
автор Ola2017 • сегодня в 09:51
Я не здивуюсь якщо і 1 скажуть йти на восьму
Незламна Україна• сегодня в 09:52
Ответ дляКракадэ
Сьогодні 17
До 11 січня
Були осінні
Ахаха, ще не проснулася. Прикольно. Цікаво, як по навчальним дням потім вчителі будуть викручуватися, але веселих вам канікул.
Сонячний зайчик• сегодня в 09:52
Ответ дляOla2017
Ясно, що підуть на роботу вчителі
У нас одна педрада 22 грудня, по дітям з ООП. Приїдуть з управління освіти і з ІРЦ люди. На 16:20.

Чи будуть ще, наразі невідомо.
Джавеліна• сегодня в 09:52
Ответ дляСанька-4b93
Вы определитесь, вы работать дистанционно хотите, или таки с родственниками гульбасить?
Ну можно было к собранию подключиться из-за стола. Что тут такого? 🤣
Мerida• сегодня в 09:52
Как завуалированно разгоняет срач
Замурмишка• сегодня в 09:53
Ответ дляOla2017
Бо директор у Вас дивний. От і вся відповідь.
Я всім співробітникам зробила вихідний. І на 31 і 1 січня. Але ми не державна організація, і люди реально 4 роки пашуть, багатотхто і відпусткиинормальної не бачив ці 4 роки.
автор Ola2017 • сегодня в 09:53
Я не говорю про застілля, об 11 можна було бути в храмі, а не на педраді
И_В_офигительных_штанах• сегодня в 09:53
Ответ дляOla2017
Вам що, важко?
автор Ola2017 • сегодня в 09:54
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вам що, важко?
Чесно, так, я як вчитель вже дуже виснажена((
Флюорография гуся• сегодня в 09:54
Ответ дляOla2017
Вам цей день оплачують?
Плекаю думи• сегодня в 09:55
У нас 25 и 1 выходной дали. типа на усмотрение администрации
Флюорография гуся• сегодня в 09:55
Ответ дляOla2017
Сходіть до храму о 9-й