Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Таке хіба в союзі робили.
Поділіться як у вас у школах?
Я не тону• 17 декабря 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
В Рождество все работают?
Рождество вечером. И служба ночью.
Вам никто не запрещает в 23 в церковь пойти и стоять там до 3-4 часов утра.
А гос праздников в Украине в войну нет
Весела моль• 17 декабря 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
А каникулы зимние есть или тоже отменили?
Каникулы с 27-го декабря.
Я не тону• 17 декабря 2025
Ответ дляАБВГДейка
Реально обнагліли.
Бажаю вам ще й перевірку відпрацювання робочого часу 25 грудня та 1 січня.
Берегів вже не відчуваєте.
Я думаю, что это троль
Диви яка я пава!• 17 декабря 2025
О боже, раньше никогда 25 не отдыхали, а тут катастрофа. Свят вечеря ж вечером, какие проблемы?
Кудлата хмаринка• 17 декабря 2025
Ответ дляБез QR коду
А раніше хіба 7го був вихідний? Завжди наче тільки на Паску
А мне кажется был. Хотя уже не помню.
Дуже дуже вумна• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Так, вчителі ходять на роботу на канікулах, мають бути там відповідно до кількості годин, іноді можна працювати з дому, але саме на Різдво поставили педраду, щоб всі обов´язково прийшли на 11 год.
І це дуже сумно і нагадує радянські часи
Вы определитесь уже с советскими временами: то не было такого, то напоминает вам
курасаны• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Так, хочу перейти в іншу школу
До 25-го не встигнете
АБВГДейка• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Приходьте, попрацюйте в школі, вакансій багато...це не легка праця і смішні гроші
Уявіть, працювала.
І знаю, як в школах в канікули вчителі на 2 години приходять замість повного робочого дня.
І відпустка 56 днів тільки в літні місяці. І дні методичні, коли можна взагалі на роботу не приходити.
Тож не жалійтеся, вам не гірше за всіх.
Ви теж можете в закордонну компанію сео піти працювати, і будете там свої правила встановлювати.
Тож не жалійтеся, вам не гірше за всіх.
Дуже дуже вумна• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Я не питаю, що мені робити))
Я прошу відповісти як в інших школах Києва 25 грудня? Чи є педрада
Так это вы тут с утра сидите, а учителя уроки проводят, им некогда отвечать
Щаслива Я• 17 декабря 2025
А скільки тем було, що вчителі на канікулах ходять на роботу, а тут завили. Всі, абсолютно всі працюють, а вам відсидіти 40хв впадло
Мейк-ап форева• 17 декабря 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
По родичам можно уже с утра выехать
Скіфська пектораль• 17 декабря 2025
Чем учителя отличаются от других? По закону рабочий день. Надо в церковь - отпуск за свой счет. Типа сантехнику или кассиру в гости не нужно, а учителю прям беда без водочки с селедочкой.
АБВГДейка• 17 декабря 2025
Ответ дляЯ не тону
Я думаю, что это троль
Теж до цієї думки схиляюсь.
Мейк-ап форева• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Що сумно??? Візьміть за власний рахунок день чи й не трагедія.
Кудлата хмаринка• 17 декабря 2025
Ответ дляАБВГДейка
Реально обнагліли.
Берегів вже не відчуваєте.
Ох уж эти добрые украинцы
ДА да да• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Та бачу)
З таким ставлення до вчителів скоро батьки самі вчитимуть своїх дітей
Виходьте з позиції жервти, якій всі винні.
І батьки, і адміністрація, і держава.
Щаслива Я• 17 декабря 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Рабочий день, в чому проблема?
Проблема в тому, що в попередніх темах вчителі тут с..ку рвали, розказували як вони на канікулах упахуються, а тут відсидіти вже впадло, пересранки
Щаслива Я• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Звідки ви знаєте?
Для мене Різво найважливіше свято, я піду до храму, в наш час віра це те, що багатьох підтримує
У вас це робочий день.
Ответ дляАБВГДейка
Уявіть, працювала.
Тож не жалійтеся, вам не гірше за всіх.
Мене обурила саме педрада на Різво, коли канікули і можна було без цього обійтися
Місячне Сяйво• 17 декабря 2025
Ответ дляЯ не тону
Вы прикалываетесь?
Все работают - вы чем лучше?
Ні не всі. На розсуд керівника. В нас адекватний, 25 та 1 вихідні, хоча критична інфраструктура.
Дуже дуже вумна• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
А что вы преподаете в школе?
Скіфська пектораль• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Так, оплачують. Але інші дні, коли дозволяли працювати дистанційно теж оплачували.
Чому зробити педраду саме на Різдво?
В МОН очко жим-жим написать гневный запрос?
Кудлата хмаринка• 17 декабря 2025
Ответ дляЯ не тону
Рождество вечером. И служба ночью.
А гос праздников в Украине в войну нет
Мне в церковь не надо. Спасибо. Не знала, что в Рождество все работают. Только непонятно зачем.
Мейк-ап форева• 17 декабря 2025
Ответ дляЩаслива Я
56 днів відпустки. І ще місяць на чергування виходять до школи (1-2 дні в неділю)
Кудлата хмаринка• 17 декабря 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Так раньше 7го отдыхали
курасаны• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Тобто ви в робочий день планували в церкві з родичами гуляти, не вийшло, і вас це обурило?
Л - логіка
Який предмет викладаєте?
Л - логіка
Який предмет викладаєте?
Мейк-ап форева• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Звідки ви знаєте?
Пожертвуйте денною зарплатнею..
АБВГДейка• 17 декабря 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Ох уж эти добрые украинцы
Я добра.
Але не уявляю, щоб хірург в ургентній хірургії отак стогнав, що змушений на Різдво оперувати, а не за столом калачі їсти.
Або мчсників, які на пожежу не хочуть виїжджати, бо церковне свято треба вдома проводити.