Ola2017• вчера в 09:38

Педрада на Різво 25.12 в школах Києва???

Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Я не тону• вчера в 10:17
Ответ дляКудлата хмаринка
В Рождество все работают?
Рождество вечером. И служба ночью.
Вам никто не запрещает в 23 в церковь пойти и стоять там до 3-4 часов утра.
А гос праздников в Украине в войну нет
Весела моль• вчера в 10:17
Ответ дляКудлата хмаринка
А каникулы зимние есть или тоже отменили?
Каникулы с 27-го декабря.
Я не тону• вчера в 10:18
Ответ дляАБВГДейка
Реально обнагліли.
Бажаю вам ще й перевірку відпрацювання робочого часу 25 грудня та 1 січня.
Берегів вже не відчуваєте.
Я думаю, что это троль
Диви яка я пава!• вчера в 10:18
О боже, раньше никогда 25 не отдыхали, а тут катастрофа. Свят вечеря ж вечером, какие проблемы?
Кудлата хмаринка• вчера в 10:18
Ответ дляБез QR коду
А раніше хіба 7го був вихідний? Завжди наче тільки на Паску
А мне кажется был. Хотя уже не помню.
Дуже дуже вумна• вчера в 10:18
Ответ дляOla2017
Так, вчителі ходять на роботу на канікулах, мають бути там відповідно до кількості годин, іноді можна працювати з дому, але саме на Різдво поставили педраду, щоб всі обов´язково прийшли на 11 год.
І це дуже сумно і нагадує радянські часи
Вы определитесь уже с советскими временами: то не было такого, то напоминает вам
автор Ola2017 • вчера в 10:19
Ответ дляДА да да
тут тільки батьки) вони не на вашому боці))
Та бачу)
З таким ставлення до вчителів скоро батьки самі вчитимуть своїх дітей
курасаны• вчера в 10:19
Ответ дляOla2017
Так, хочу перейти в іншу школу
До 25-го не встигнете
АБВГДейка• вчера в 10:19
Ответ дляOla2017
Приходьте, попрацюйте в школі, вакансій багато...це не легка праця і смішні гроші
Уявіть, працювала.
І знаю, як в школах в канікули вчителі на 2 години приходять замість повного робочого дня.
І відпустка 56 днів тільки в літні місяці. І дні методичні, коли можна взагалі на роботу не приходити.
Тож не жалійтеся, вам не гірше за всіх.
Ви теж можете в закордонну компанію сео піти працювати, і будете там свої правила встановлювати.
Дуже дуже вумна• вчера в 10:20
Ответ дляOla2017
Я не питаю, що мені робити))
Я прошу відповісти як в інших школах Києва 25 грудня? Чи є педрада
Так это вы тут с утра сидите, а учителя уроки проводят, им некогда отвечать
Щаслива Я• вчера в 10:20
А скільки тем було, що вчителі на канікулах ходять на роботу, а тут завили. Всі, абсолютно всі працюють, а вам відсидіти 40хв впадло
Мейк-ап форева• вчера в 10:20
Ответ дляДиви яка я пава!
По родичам можно уже с утра выехать
Скіфська пектораль• вчера в 10:20
Чем учителя отличаются от других? По закону рабочий день. Надо в церковь - отпуск за свой счет. Типа сантехнику или кассиру в гости не нужно, а учителю прям беда без водочки с селедочкой.
АБВГДейка• вчера в 10:20
Ответ дляЯ не тону
Я думаю, что это троль
Теж до цієї думки схиляюсь.
Мейк-ап форева• вчера в 10:21
Ответ дляOla2017
Що сумно??? Візьміть за власний рахунок день чи й не трагедія.
Кудлата хмаринка• вчера в 10:21
Ответ дляАБВГДейка
Реально обнагліли.
Берегів вже не відчуваєте.
Ох уж эти добрые украинцы
ДА да да• вчера в 10:21
Ответ дляOla2017
Та бачу)
та і так вчимо) Але яке відношення мають батьки до ваших педрад?
Виходьте з позиції жервти, якій всі винні.
І батьки, і адміністрація, і держава.
Щаслива Я• вчера в 10:21
Ответ дляМейк-ап форева
Рабочий день, в чому проблема?
Проблема в тому, що в попередніх темах вчителі тут с..ку рвали, розказували як вони на канікулах упахуються, а тут відсидіти вже впадло, пересранки
Щаслива Я• вчера в 10:22
Ответ дляOla2017
Звідки ви знаєте?
Для мене Різво найважливіше свято, я піду до храму, в наш час віра це те, що багатьох підтримує
У вас це робочий день.
автор Ola2017 • вчера в 10:22
Ответ дляАБВГДейка
Уявіть, працювала.
Тож не жалійтеся, вам не гірше за всіх.
Мене обурила саме педрада на Різво, коли канікули і можна було без цього обійтися
Місячне Сяйво• вчера в 10:23
Ответ дляЯ не тону
Вы прикалываетесь?
Все работают - вы чем лучше?
Ні не всі. На розсуд керівника. В нас адекватний, 25 та 1 вихідні, хоча критична інфраструктура.
Дуже дуже вумна• вчера в 10:23
Ответ дляOla2017
А что вы преподаете в школе?
Скіфська пектораль• вчера в 10:23
Ответ дляOla2017
Так, оплачують. Але інші дні, коли дозволяли працювати дистанційно теж оплачували.
Чому зробити педраду саме на Різдво?
В МОН очко жим-жим написать гневный запрос?
автор Ola2017 • вчера в 10:23
Ответ дляАБВГДейка
Теж до цієї думки схиляюсь.
Ви помиляєтесь, я вчитель, і мені це болить
Кудлата хмаринка• вчера в 10:23
Ответ дляЯ не тону
Рождество вечером. И служба ночью.
А гос праздников в Украине в войну нет
Мне в церковь не надо. Спасибо. Не знала, что в Рождество все работают. Только непонятно зачем.
Мейк-ап форева• вчера в 10:24
Ответ дляЩаслива Я
56 днів відпустки. І ще місяць на чергування виходять до школи (1-2 дні в неділю)
Кудлата хмаринка• вчера в 10:24
Ответ дляДиви яка я пава!
Так раньше 7го отдыхали
курасаны• вчера в 10:24
Ответ дляOla2017
Тобто ви в робочий день планували в церкві з родичами гуляти, не вийшло, і вас це обурило?
Л - логіка
Який предмет викладаєте?
Мейк-ап форева• вчера в 10:24
Ответ дляOla2017
Звідки ви знаєте?
Пожертвуйте денною зарплатнею..
АБВГДейка• вчера в 10:27
Ответ дляКудлата хмаринка
Ох уж эти добрые украинцы
Я добра.
Але не уявляю, щоб хірург в ургентній хірургії отак стогнав, що змушений на Різдво оперувати, а не за столом калачі їсти.
Або мчсників, які на пожежу не хочуть виїжджати, бо церковне свято треба вдома проводити.