Пиу!Пиу!• вчера в 17:37
Подарунок для коханого
Чи робите ви своїм чоловікам подарунки? І чи велик на НР нормальний подарунок?
Що зазвичай даруєте?
Гірчинка• вчера в 17:42
велик - класний подарунок, якщо він це любить. Але самій таке важко вибрати. Нехай сам підбере
Пиу!Пиу!
• вчера в 17:44
Ответ дляГірчинка
Так. Хочу йому запропонувати вибрати, бо обмовився що хоче велосипед
Морская свинка• вчера в 17:44
Ответ дляПліткарка
Велик норм, но хороший стоит дорого
хороший стоит 500 долларов
Пиу!Пиу!
• вчера в 17:45
Ответ дляПліткарка
Велик норм, но хороший стоит дорого
Нуууу... Дуже дорогий не зможу(
Морская свинка• вчера в 17:45
Ответ дляПиу!Пиу!
Нуууу... Дуже дорогий не зможу(
500 долларов стоит
Пиу!Пиу!
• вчера в 17:45
Ответ дляМорская свинка
Автор, дам вам пораду: не дарувати чоловікам дорогі подарунки.
Чому? А якщо подаруночки взаємні?
Гірчинка• вчера в 17:45
Ответ дляПиу!Пиу!
Розраховуйте по фінансам. Мій чоловік купував собі до війни - з тис дол.
Недавно дивились мені хороший велик - десь так само
НаливайКа• вчера в 17:46
Ответ дляГірчинка
Муж купил бу в хорошем состоянии 2 года назад за 27. Не в сезон
ЖонДуан• вчера в 17:46
Конечно, я вообще люблю дарить подарки. Относительно того, что дарить, тут уже от конкретного человека зависит. Смотря какие интересы. Из неожиданного, в прошлом году мужу на нг дарила крокодила 1,20м. Радовался, как ребёнок, а дяде 40, на минуточку.
По поводу не дарить дорогих подарков, это очень спорно. Есть мужики, которые не ценят вообще ничего, все воспринимают как должное. Тут только вопрос зачем быть с таким мужчиной. В противном случае, почему не порадовать близкого человека хорошим подарком, если позволяют финансы.
Гірчинка• вчера в 17:46
Ответ дляНаливайКа
до речі, так є хороші б/у
Пиу!Пиу!
• вчера в 17:47
Ответ дляНаливайКа
Б/у шукатиму і я, але з його допомогою
НаливайКа• вчера в 17:47
Ответ дляПиу!Пиу!
Чому так багато ’рукалицо’? Що це значить?
Скажите какой ваш бюджет? Если не хватит на велик, то можно к нему экипировку подобрать. А велик муж сам себе купит
Морская свинка• вчера в 17:48
Ответ дляПиу!Пиу!
Чому? А якщо подаруночки взаємні?
Це не я вигадала. Це мудрість жінок, яким чоловік все життя дарує коштовні подарунки, а вони дарують щось символічне: гаманець, книга, шарф.
Нехай чоловік дарує дорогі подарунки.
Нормальний велосипед коштує 20000 грн. Але навіть і за 5000 грн не варто.
Але ви, звісно, робіть, як вважаєте за потрібне.
Нехай чоловік дарує дорогі подарунки.
Пиу!Пиу!
• вчера в 17:48
Ответ дляНаливайКа
200Є, розраховую на б/в
Пиу!Пиу!
• вчера в 17:50
Ответ дляМорская свинка
Нехай чоловік дарує дорогі подарунки.
Мені не зручно бути утриманкою, я поважаю чесне партнерство. Щоб я теж чим можу вкладалась, але не значить, що прямо все 50/50, а таки я дівчинка))
НаливайКа• вчера в 17:50
Ответ дляПиу!Пиу!
200Є, розраховую на б/в
Даже не знаю, можете ли вы что-то купить на эти деньги. Не хочу вас расстраивать, но это цена детского велосипеда, нового конечно, но все же
Пліткарка• вчера в 17:54
Ответ дляПиу!Пиу!
200Є, розраховую на б/в
А смысл дарить дешёвое г но, ещё и бу убитое?
ПесиКот• вчера в 18:08
Ответ дляМорская свинка
Чому це?
Морская свинка• вчера в 18:13
Ответ дляПиу!Пиу!
200Є, розраховую на б/в
А ви хотіли б, щоб вам подарували б/в Дайсон?
Морская свинка• вчера в 18:15
Ответ дляПиу!Пиу!
До чого тут утриманка?
Знову ж таки, робіть, як вважаєте за потрібне.
Але, купуючи йому велосипед, ви берете на себе роль мамочки. Такі речі він має купувати сам.
Трільчиха• вчера в 18:17
Якщо Ви знаєте, що чоловік зрадіє такому подарункові, навіщо Вам схвалення інших? Більшість не заморочується і дотримується споживацького підходу. Орієнтуйтеся на свого чоловіка і свою модель стосунків. Добре, що знаєте, що його порадує і маєте фінансову змогу на це. Треба тішити одне одного, попри морок, у кому ми живемо...
Не кую, не мелю• вчера в 19:12
Ответ дляМорская свинка
хороший стоит 500 долларов
шутите? хороший стоит намного дороже