Каяспер• вчера в 22:12

Как вы считаете, ДТЕК хорошо подготовился к защите подстанций?

за 4 года? не пора ли ее национализировать?
вот только сегодня, спустя 4 года, получив ГРАНТ от Франции, ДТЕК Мережі разом з Послом Франції в Україні заклали капсулу часу в першій цифровій підстанції
Оператор системи розподілу ДТЕК Мережі разом із Послом Франції в Україні Гаелем Весьєром, головою Київської обласної державної адміністрації Миколою Калашником та представниками GE Vernova заклали капсулу часу на першій цифровій підстанції в Україні.
Станом на сьогодні виконано ключові підготовчі роботи, зведено фундамент підстанції та триває будівництво кабельного поверху. Будівництво цифрової підстанції стало можливим завдяки гранту уряду Франції у розмірі 11 млн євро та власним інвестиціям ОСР ДТЕК Мережі у 4 млн євро. GE Vernova надає цифрове енергообладнання й технології для дистанційного керування та діагностики мережі в режимі реального часу.
Chaterbox• вчера в 22:13
Аааааахахаха
Аааааахххааааа
З царем в голові• вчера в 22:13
Націоналізувати, щоб розвалити і знову приватизувати?
Поросенка• вчера в 22:14
вам з рф видніше. Пишіть звернення президенту
автор Каяспер • вчера в 22:14
Ответ дляЗ царем в голові
чому розвалити? хто іі відновлював взагалі?
Я такая наивная• вчера в 22:15
Не мичи бурьонка, іди в стойло
Вітаміни косметика• вчера в 22:19
так гарно розікрали навіщо мусолити чи ви новини не дивилися
Yuliya-23• вчера в 22:20
це шо анекдот? ) прямо так і видно їхню підготовку. Тільки гроші по кишеням розпихали, от і все.
Помеха справа• вчера в 22:20
Зелені вирішили, що така корова треба самому, а не оці сторонні ахмєтови будуть пиляти смачні єврогроші. Що, на енергоатомі виручка впала, всохла котлета, да? Гній зелений.
автор Каяспер • вчера в 22:21
Ответ дляЯ такая наивная
Не мичи бурьонка, іди в стойло
ідь на кіпр , там твої кошти - 4.32 за квт. поки.
Найбільшими акціонерами «ДТЕК Західенерго» є три компанії з Кіпру (DTEK HOLDINGS LIMITED, GPL POWER LIMITED і GPL INGEN POWER LIMITED) та одна з Нідерландів (DTEK ENERGY B.V.)
Я такая наивная• вчера в 22:24
Ответ дляКаяспер
Іди в стойло, не зрозуміла с першого разу?
автор Каяспер • вчера в 22:27
Ответ дляЯ такая наивная
у вас в стойлі світло є?
З царем в голові• вчера в 22:28
Ответ дляКаяспер
Націоналізація - це просто перерозподілення ресурсу в інші руки з подальшим здорожчанням для кінцевого споживача
автор Каяспер • вчера в 22:32
Ответ дляЗ царем в голові
так может хоть кто-то будет защитные строить
с таким успехом мы скоро без электричества останемся
Та не реву я• вчера в 22:37
Ответ дляКаяспер
А постачальником газу електроенергії є ТОВ Зе.Тек.
Вгадайте, хто власник
І вгадайте, хто виграє тендери, які викладено бюджетними установами?
Та не реву я• вчера в 22:38
Ответ дляЗ царем в голові
Або банкрутство
З царем в голові• вчера в 22:51
Ответ дляКаяспер
Ніхто не буде. Як і зараз будуть розігрувати тендери і слати двушки на Москву
ЦібаФу• 2 часа назад
Послухайте вумних людей з енергетики, побачите- що за ті кошти що виділено було, Укренерго максимально захистило об´єкти. Але коштів тих мало для максимального захисту всіх об´єктів, дуже мало.