ТрамвайGirl• Изменено вчера в 22:18

Знайомий тур агент не відговорив від поїздки

Ситуація наступна: є знайомий тур агент, з яким співпрацюємо вже років 12. Завжди все вдало рекомендував.
На цей раз захотіли у відпустку полетіти у Єгипет, але з аеропорту, який ми обрали, був прямий виліт лише в Хургаду (з малими дітьми гратись з пересадками не захотіли). Я одразу наголосила, що перевагою буде тепле море та безвітряна погода, і що ми летимо не у басейнах плавати, а саме на море.
Тур агент порадила готелі, запевнила, що саме ці знаходяться в бухті і буде тепло та безвітряно. Я майже готова була вносити кошти, але вирішила порадитись зі знайомими (це четверо різних осіб), які відпочивали там в цей період і була неприємно вражена, що у кінці грудня там вже холодна вода для дітей, сильний вітер.
Після такого Ви б далі співпрацювали з цим тур агентом ?
Залатавая• вчера в 23:02
море холодное, даже в бухтах в Шарме, кого ві слушаете? мне 19 - холодно. я купаюсь только 24+ и віше
отель в Хургаде есть с лагуной Desert Rose Hotel, 5 и она тоже холодная для меня. мне и в бассейне біло холодно с подогревом
Щось не спиться• вчера в 23:02
Ответ дляЛуноходик_Ик
Были в Марса в декабре, отлично всё, застали только один день с прохладным вечером и то в лёгких кофтах
А купалися? Не уявляю
Там же вітри шторми
Луноходик_Ик• вчера в 23:07
Ответ дляЩось не спиться
А купалися? Не уявляю
Там же вітри шторми
Кожен день купались. Я з берега заходила плавала, там взагалі штиль. З пірса раз, там так, мене зносило, бо легка) але наші усі плавали спокійно
Люблю ХОЛОСТЯКА• сегодня в 02:00
Ответ дляТрамвайGirl
Так. В басейні можна будь-де покупатись. Суть саме в морі.
В декабре и в Шарме море холодное, и в бухте тоже. Если взрослые еще могут по-быстрому окунуться, то детям совсем холодно уже.
Не худа ні разу• сегодня в 02:00
Ответ дляГанцю в кєдах
Ну то їдьте там де гарантоване літо у грудні. А то виходить, що турагент винен, що вам з погодою в Єгипті може не пощастити
+100
Достатньо на карту подивились, щоб зрозуміти, що взимку в Єгипті ніде гарячої води нема. Є ж архів погоди, кінець кінцем. Якщо вже людина обрала Єгипет, то мабуть, розуміє, що це не Мальдіви. Що в грудні там не літо, хоч обшукайся.
Що шарм, що Хургада - однаково не сейшели. Різниця в пів градуса відпустку не врятує. Якщо погода буде вдалою - норм буде і там і там. А якщо ні - то пофіг, де саме не пощастить. Якщо потрібне 100% літо, тепла вода - то єгі не варіант взагалі.
Турагенція Tourdream• сегодня в 04:56
Автор, я зараз вже тиждень знахожусь у Марса Аламі і море такі доволі тепле. Вимірювали температуру у різних бухтах, +26-27. Але вітри періодично дують. За тиждень 2 дні повний штиль, потім потроху почало надувати, особливо к вечору. Але два останні дні живимо у готелі, де один з пляжів у затишний бухта, купаються усі, і діти також. Їх тут багато, бо готель з дитячою концепцією (відпочивають у більшості німці, поляки, балти).
Тому думаю, що Ваш агент можливо теж рекомендувала такого плана готелі, наприклад у районі Макаді. Бо дійсно, я сама котрий раз упевнилася, що від міста розташування готелю багато залежить, не залежно від курорту. Але ж знов таки, прогарантувати гарну, безвітряну погоду у зимовий сезон Вам ніхто не зможе, це більше справа везіння.
Околовита• сегодня в 07:45
Ответ дляЗалатавая
Яка гарна локація готелю! Цікаво, його рівень відповідає його розташуванню?
Ганцю в кєдах• сегодня в 11:24
Ответ дляОколовита
Була колись в ньому. Мені він не сподобався. На отшибі, навкруги нічого немає, за територію не вийдеш. Море мілке, хіба що для дітей мабуть то добре. Територія велика, до столовки чи пляжу поки дійдеш, то втомишся
Околовита• сегодня в 11:30
Ответ дляГанцю в кєдах
Дякую
Залатавая• 2 часа назад
Ответ дляОколовита
Дякую
А я была там, мне понравилось. За отелем есть рынок для туристов чисто вдоль улицы и торговый центр, так что это вранье что там вокруг ничего нет
Еда в отеле очень вкусная. Не такой уж и большой, во всяком случае я всегда выбирала отели с территорией чтоб ходить. Много локаций для фото, много цветов
Околовита• 2 часа назад
Ответ дляЗалатавая
Дякую за відгук
Вишнёвая Леди• 1 час назад
Мы сейчас в Шарме, вода не особо теплая,
Шторм лёгкий каждый день, ветер