Сонячний зайчик• вчера в 11:35
Як знайти хорошого турецького лікаря? Абдомінопластика
Добрий день. Потрібно зробити боділіфт. Планую робити в Туреччині, але не розумію як там знайти хорошого лікаря і по ціні недорого. Може хтось підказати як це зробити? Дякую
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 11:42
Краще в нас його шукайте. Не все, що за кордоном-добреЦе я вам говорю, як людина, яка пройшла нормальний такий шлях лікування за кордоном і пластику в тому числі
Баба на горошині• вчера в 12:29
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
У нас при цьому купа реальних відгуків по хірургах, форуми, плюс якщо проблеми (а це може бути у якого завгодно суперпрофі), то краще бути не дуже далеко
Я теж планую і боділіфт і цицьки, в Україні, хоча сама вже давно немісцева